Як міряти?• 18 марта в 14:32

Нейропатія. Полінейропатія.

Чи вдалося вам вилікувати (полі)нейропатію? Які препарати приймали?
В мене вона виникла після вакцинації проти ковіду. Зараз прогресує після курсу антибіотиків.
автор Як міряти? • 18 марта в 18:03
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую Вам, що мотивували пошукати аналізи в лабораторіях міста. Знайшла анаіз на РС значно дешевший, венозна кров Антитіла до мієлін-олігодендрогліоцитарного глікопротеїну anti-MОG (виконується у лабораторії в Німеччині) 1200 грн. Раніше не було в прайсі цього аналізу.

Якщо є проблемки з хребтом, особливо в поперековому відділі, то можуть бути оніміння нижніх кінцівок, парестезія, біль м´язовий і навіть спазми. Це м´язово-тонічнмй синдром.
А ще одна з причин підвищений тонус м´язів у руках, ногах, спині.
Можна пройти стимуляційну ЕНМГ https://www.neuromed.ua/services/stymuliatsiyna-el... (у нас є філіал Нейромед, там проводять ЕНМГ).
Радію за вас) Одужуйте
успокойте_Меня• 18 марта в 18:13
Ответ дляЯк міряти?
Радію за вас) Одужуйте
Дякую
Одужуйте.

Пройдіть стимуляційну ЕНМГ, яка може визначити біоелектричну активність м´язів по нервовим волокнам на стимуляцію електричними імпульсами.