празники не помню• 18 марта в 17:36
Чи є у вас улюблена страва, яка нагадує дитинство?
Фіфачка• 18 марта в 17:37
Любимых нет. Бабушкины пироги помню, но не могу сказать, что это любимое блюдо. Росла в 90х
Краля-Галя• 18 марта в 17:37
Улюблена? Чи нагадує?
Нагадують шулики дитинство, куліш, жарена свіжина з цибулею, шкварки.
А люблю я окрошку з дитинства
Краля-Галя• 18 марта в 17:38
Ответ дляФіфачка
Ооо жарені пиріжки бабусині рис, яйця і цибуля, та капуста кайф
ФрекенБок• 18 марта в 17:43
Мне холодец напоминает детство
Но это не моё любимое блюдо
Просто варка холодца это целая церемония, и я все время была на кухне во время процесса.
Но это не моё любимое блюдо
Allein74999• 18 марта в 17:44
Суп с галушками и на Маковея коржи с маком. Бабушка готовила, а сейчас некому.
Чорнобаївка• 18 марта в 17:44
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Хліб змочений водою і посипаний цукром
так, оце був десерт раніше))
теж таке пам´ятаю
Всміхайлик• 18 марта в 17:45
Київський торт. В дитинстві це означало, що мама повернулась з курсів в Києві, і привезла звідти Київський торт і якісь дефіцитні товари - гарний одяг, косметику, жувачки або Фанту))
Сметана з цукром та полуницею або малиною. Це страва асоціюється з канікулами в селі у бабусі.
Місячне Сяйво• 18 марта в 17:45
Вергуни, ламанці на маковія, і щоб у мисці маку перетертого вдосталь)))
Бабусин хліб с печі, високий і пухкий. І скоринка від цього хліба натерта часником і присипана сіллю. Пиріжки з маком, вишнями, сиром, м´ясом, картоплею.
Вилосипедниця• 18 марта в 17:49
Пышный омлет как в садике готовили и еще запеканка
Бабушкин наполеон
Лорка-хлорка• 18 марта в 17:50
Смажені коржі і пиріжки, коржі з маком в макітрі, хліб із печі бабусин і картопля з печі в банячку. Та багато чого. Домашня локшина з молодим півником
Цвірінь• 18 марта в 17:54
Чомусь вони пов´язані лише з бабусями та дідусем. Дідусь варив круту гарбузову кашу з рисом, я ніколи так і не змогла повторити той смак з дитинства. Одна бабуся робила смачні кльоцки, особливо смакувало зі свіжиною. Інша бабуся пекла найсмачніші пиріжки з маком, а ще запікала картоплю в баняках в печі, аромат якої пронизував усе довкола так, що навіть повітря ставало смачним. Ось це страви, які я згадую з мандражем і розумію, що їхнього смаку я більші ніколи не відчую.
А мама готувала банальні страви і практично всі мамині страви я теж легко приготую.
ЯспАкойнаЯ• 18 марта в 17:57
Жаренные караси,жаренная картошка с грибами,молочный кисель,клубника с батоном и с сахаром.