Кинг-Конгша• 18 марта 2025
Поверніть старий добрий форум без того фіолетового бабиська!!!!
Так, мене задіває коли ставлять негативні реакції, їх ставлять навіть на прості позитивні теми! Це робить форум токсичним, раніше було приємніше спілкуватися!
БезПаспортаНеПродаю• 18 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Прощайте
Фигушки))) я тут много лет) я живучее таракана, которого травят дихлофосом
КАПСЛОЧНИЦА• 18 марта 2025
Ответ дляДуняша
Переїжджайте вже зі світу Рожевих Поні в реальний світ.
В світ фіолетових бабиськ)
Крайня невістка• 18 марта 2025
нашли проблему. не заморачивайтесь. это просто эмоции, почему вас это задевает.