Миллениалка• 18 марта 2025
Кто умеет толковать сны
Нахожусь в отношениях с молодым человеком. Не могу определиться, стоит ли строить с ним отношения. И вот сниться мне, что я всем сказала,что мы пара, сидим за столом с моими друзьями. МЧ приносит бутылку недопитого коньяка. Я поднимаю рюмку, к там вода, а у него коньяк. То есть,то,что было, он все себе вылил. Ну я выпила, вид не показала,что мне это не понравилось и проснулась. Что бы это могло значить
Залатавая• 18 марта 2025
По соннику - обман, який неочікувано може виявитись або якась звістка не дуже добра, виходите з гідністю .
Коли б ви одна пили воду без нього - це добре, на здійснення мрій, обоє воду чи коньяк - теж добре, на вдалі справи і гарне життя.
А по роботі мозку, то підчас сну працює підсвідомість і мозок переварює всю інфо і емоції, які можливо людина не завжди усвідомлює. Даний сон підсвідомо може вказувати на вашу невпевненість, сумніви, очікування якось підвоху від хлопця. Це може трапитись, а може і не трапитись (якщо людині притаманна особлива підозрілість чи сумніви/невпевненість) і мозок просто переварює емоції і думки часто поєднуючи у дивні образи і події.