всім гарного перебування на форумі
не створюйте хвилювалки анонімно ( бо не анонімно чомусь нападають на автора) навіть якщо на емоціях і у вас трясуться вікна від вибухів😢
адміни створила в темі політики? так ок?
freedom_2015• 12 февраля в 11:41
Ответ дляKristal2013
Вас образило, що вам дали бан, а тему закрили?
Скоріше те ,що зараз існує анонімна політична тема з рашистами яку чомусь ніхто не помічає
о помітили ))))
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 11:44
Ми знаємо як перевірити ви чи не ви. Якщо не буде Прахопоклонства - то вже хтось інший пише , значить
Тетя Фрося• 12 февраля в 11:55
Кто такие боты? Я думала что это программы которые отвечают отписками типа как в чате приват24. Есть другие?
Ирина-bbd0• 12 февраля в 11:56
Ответ дляТетя Фрося
Вечно путают ботов с троллями