Байрактарна• 18 марта в 23:43
Вузли в щитовидній, міома. Зменшення естрогену вікове.
Люди, що вам допомогло зменшити чи позбутися тих вузлів, міом?
Ще й зменшення естрогену мені ставлять під питанням (
Операції то зрозуміло, а може комусь вдалося впоратися без операції? Харчування, спосіб життя, можливо корисний БАД чи інше.
Дякую.
Ліплю вареники• 18 марта в 23:52
Ольга Волна в ФБ. Консультує по такому. Багато жінок відписують, що вузли зменшились
Веточка сакуры67• 18 марта в 23:55
Не совсем понятно в чем вопрос. С возрастом эстрогены снижаются и миомы уменьшаются. Сколько вам лет ?
Хропочка з гривкою• 19 марта в 07:16
Мою маму свого часу лікар відмовив від операції з видалення міоми. Це було якраз перед клімаксом, що і є зниженням естрогенів. Міома дійсно пішла з клімаксом і більше не поверталась. Мамі 69 вже зараз. А от у знайомої моєї було видалення, але там велика міома і постійні кровотечі - без варіантів треба було видаляти разом з маткою.
Скажений гудзик• 19 марта в 09:48
Закінчуйте фантазувати про зменшення вузлів і міом без лікування. Ось і все
поки ви будете мріяти і сидіти на всіляких аутоімунних протоколах, у вас все виросте так, що тільки операція...
Байрактарна
• 19 марта в 11:34
Ответ дляЛіплю вареники
Дякую
Байрактарна
• 19 марта в 11:35
Ответ дляСкажений гудзик
Лікування міоми поки що не призначили, тільки ресведол
Федорино Горе• 20 марта в 23:24
Ответ дляСуцільна зрада
Мирена остановила рост миом
У вас большая? Не уменишилась? Просто остановился рост?
Мне поставили тоже, но еще рано смотреть, 4 мес прошло