Что больше помогает убрать обьемы, животик и целлюлит?
Душ Шарко пробовала курсами , очень нравится эффект
Ничего другого не пробовала, отсюда вопрос
Ответ дляНіка Найз
Жрать меньше надо!
Спасибо, знала что кто-то это напишет
С весом проблем нет, немного подтянуть кожу и убрать целлюлит! 168 см рост,53 кг вес
Привіт з ботойбіччя• 19 марта в 08:51
Шакро конечно. Lpg ни о чем, как и прессотерапия и эндосфера
18 мнеУЖЕ• 19 марта в 08:57
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А мне эндосфера очень не плохо, пока 4 сделала правда в комплексе с гидромассажем
Была ямка одна оч явная на ноге уже розгладилась
Конечно не в ноль ушел цылик но картина лучше
Пока продолжаю
Мій не такий• 19 марта в 09:03
Шарко прям очень круто, завидую даже, что у вас есть такая возможность, я за границей, тут нет Шарко
Ответ дляМій не такий
Шарко еще и дешевле чем все новомодные лпж и ендосфера, никогда их и не пробовала
А душ всегда давал классный результат
Мій не такий• 19 марта в 09:06
Ответ дляMamaRostislava
А душ всегда давал классный результат
Он крутой, просто вылепливает контуры дела на глазах
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Спасибо)) я душем всегда довольна
Другого просто не пробовала пока
Ответ дляМій не такий
😍
Лукава Кішка• 19 марта в 09:10
Ответ для18 мнеУЖЕ
Пока продолжаю
Поки робите, поки і є ефект. Дуже швидко все повертається ’взад’, і то вам ще повезло, що є ефект
18 мнеУЖЕ• 19 марта в 09:12
Ответ дляЛукава Кішка
Посмотрю, может потому что не так запущено все у меня есть эффект, хз
Гидромассаж мне как то муторно((( и потом душ принимать там и тд
Эндосфера конечно чувствительней но норм
Раз в неделю можно будет ходить после курса
Блондинка в Шоколаде• 19 марта в 09:12
А у душа Шарко є протипоказання? Чи не відбиває він органи всередині?
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В мене відчуття, що навпаки ставить все назад) а протипокази думаю звісно є
Лукава Кішка• 19 марта в 09:21
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так, саме потім регулярно треба ходити, бо все знову сходить нанівець. Що ж, удачі в боротьбі з ’целюлітом’
18 мнеУЖЕ• 19 марта в 09:22
Ответ дляЛукава Кішка
Боюсь это неравный бой))) посмотрим
Надо себя заставить спортом заняться (
Бяки-козяки• 19 марта в 09:52
Ответ дляMamaRostislava
Спасибо, знала что кто-то это напишет
З такими даними вам до психіатра а не худати
Ответ дляБяки-козяки
Де я написала , що хочу похудати?? Підтягнути шкіру і об’єми самі йдуть з душем
Ответ дляБяки-козяки
В худих людей теж є целюліт і шкіру хочеться підтягнути
Бяки-козяки• 19 марта в 10:01
Ответ дляMamaRostislava
Целюліт то не відхилання а НОРМА, особливу зимою
Ответ дляБяки-козяки
Комусь норма,будь ласка
Але влітку хочеться мати підтягнути шкіру і на правильному харчуванні і водному балансі целюліту немає , взимку я не на правильному харчуванні
Бяки-козяки• 19 марта в 10:08
Ответ дляMamaRostislava
Комусь норма,будь ласка
Водний баланс це типу осушка....ну таке собі....нічого правельного в цьому немає
Ответ дляБяки-козяки
Я мала на увазі пити достатню кількість води ,я воду не люблю і не можу змусити випивати літр півтора в день
Бяки-козяки• 19 марта в 10:12
Ответ дляMamaRostislava
Ну вода утримується в хирових тканинах, а целюліт то і є підшкірний жир, яким чином має зникнути целюліт як його водою накачати...ну то риторичне питання, головне що не осушка
Лукава Кішка• 19 марта в 13:05
Ответ дляMamaRostislava
Повірте, справа не у воді. Подивіться щось окрім блогерів інфоциган.
Ответ дляЛукава Кішка
В мене немвє часу дивитись блогерів, нікого не дивлюсь
Але асі лікарі кажуть пийте воду в достатній кількості
Я розумію про що ви кажете, це дійсно норма той целюліт , але коли його видно при натисканні
А коли видно вже просто у спокої і крупний, то не норма