Сегодня я не я• 19 марта в 10:58
Проблема шкільного туалету
Дівчата, підкажіть тут будь-ласка. Син навчається у 6 класі, є проблема туалету. Ніколи не ходить туди! У них хоч і є двері, але замків немає, кожен може відкрити кабінку під час "процесу". Причому в молодшій школі було те саме, але ходив. А з 5 щось трапилося і перестав, терпить. Та й учора не дотерпів. На порозі все сталося. Тепер не хоче йти до школи, просить перевести до іншої. Сьогодні залишила його вдома, а сама гадаю. Чи має сенс йти до директора і як вирішувати питання із замками? Чи реально простіше перекласти, якщо сам просить?
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:49
Ответ дляPrervana
В обычных поездах закрывают конечно. В Интерсити нет. А в старотипных - как закрывали так и закрывают
наверное, я ездила в необычных ))
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:50
Ответ дляХомо_сапиенс
’регламент’ посещения туалета - это самое что ни на есть насилие. Говорю вам как врач
Серйозно???? ТО певно ніхто далі 20 м від дома не відходить, щоб в будь яку хвилину в туалет піти? Чи дзюрить як цуценя - коли схотілося під тим кущиком і напісяло? Авжеж ні. В школі КОЖНІ 46 хв є час для туалету. ВИ як лікар повинні розуміти, що здоровій людині більш ніж достатнього таких часових проміжків для фізіологічних потреб.
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:51
Ответ дляКондуктор маршрутки
Если захочется - вы под кустиком не только надзюрите, но и просретесь
Пищеварительная система - она такая.
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:52
Ответ дляХомо_сапиенс
Урра, до вас дошло! Именно так - потому что ребенку захотелось.
А якщо на вулиці захотілося7 Наприклад під час прогулянки, а до дому далеко - під кущик, да? Ну захотілося ж! Тепер я розумію звідки береться оця бидлота що сцить в ліфтах, під´їздах - це просто дорослі корзиночки котрих мамочки навчили ’патамуша захотілося’
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:53
Ответ дляКондуктор маршрутки
поcмотрите постом выше
Удивительно, что взрослому человеку нужно объяснять очевидные вещи. Постараюсь разжевывать доступнее
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:54
Ответ дляХомо_сапиенс
Пищеварительная система - она такая.
Мова про ЗДОРОВУ дитину (дорослого), не перекручуйте. Навіть малеча в дитсадку спокійно витримує 40-60 хв прогулянки. А тут середня школа і не можуть?
Помеха справа• 19 марта в 11:55
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ні, з текстом у мене все добре, а от з вашими аналогіями – дійсно проблема. Побиття – це насильство, а регламент відвідування туалету під час уроку – це елементарна дисципліна.
Така ж дисципліна існує і в літаку, і в потязі, і на роботі – ніхто ж не стукає в кабіну пілота зі словами: ’Мені терміново треба в туалет на зльоті’. У школі для цього є перерви, і їх цілком достатньо для нормальних фізіологічних потреб.
Тут мова не про “заборону”, а про дисципліну і організацію процесу. Кожні 46 хвилин дається час на туалет і інші особисті потреби. Чому треба то робити частіше? Бо корзиночке так захотілося?
У вас диареи никогда не было?
Секс-Бомба• 19 марта в 11:56
Вы поговорите с сыном откровенно.
Что-то или произошло, или он более ранимый, чем другие ребята, и могли или его подкалывать, или других, и он взрастил в себе страх.
Я недавно видела переписку девочки 10 лет и у меня шок. Она в сексе разбирается не хуже взрослых и даже больше, при этом извращённо. Очень агрессивная, излишне развитая, и уже в классе моего крёстника есть дети, кто пострадал от неё, но её мама возглавляет родкомитет класса и всех затыкает, а классная договорилась до того, что они все такие. Все такие в 10 лет?! У меня возникло даже предположение, что ребенка развращают в семье, так как она даже в тик токе выкладывает свои истории как спит с братом и папой.
Кума решает перевести сына тоже как и вы, а у меня голова сейчас кругом: стоит ли рассказать ли дальнему знакомому из ювенальной, чтобы проверили семью девочки, что там происходит, откуда это в ней.
Поговорите спокойно и откровенно с сыном, чтобы он открылся, почему такой страх у него возник. И что не стыдно иногда и штаны промочить, у многих случается.
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:56
Ответ дляХомо_сапиенс
поcмотрите постом выше
Так я особлива, бо в мене є розум і я можу зрозуміти, що частота перерв для туалету кожні 45 хв достатня для будь яких фізіологічних потреб.
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:56
Ответ дляКондуктор маршрутки
я тоже веду речь о ЗДОРОВОМ человеке. И здорового может приспичить так что мама не горюй.
Не говоря уже о самой большой проблеме школы - мало туалетов и старшеклассники не пускают малышей туда на переменах
У вас что, детей нет, что вы как с луны свалились?
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:57
Ответ дляКондуктор маршрутки
да, особенности немножко бросаются в глаза ((( Но я заметила, что с четвертого-пятого поста вы начинаете немного понимать, о чем речь
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:58
Ответ дляПомеха справа
У вас диареи никогда не было?
А мова про хвороби/хворобливі стани? Вочевидь ні. Це маніпуляція аргументами- притягнути разовий форс-мажорний стан до звичайної дисципліни повсякденного типу.
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:59
Ответ дляХомо_сапиенс
Не пускають до туалету - оце відповідальність школи. Тут треба звертатися до адміністрації. Без питань, з цим згодна.
Помеха справа• 19 марта в 11:59
Ответ дляКондуктор маршрутки
Как доказать стан, чтоб отпустили? Трусы обосраные показать?
Хомо_сапиенс• 19 марта в 12:00
Ответ дляКондуктор маршрутки
слава Богу, хоть с этим разобрались. Теперь вам осталось только запомнить, что учителей это тоже касается ))
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 12:01
Ответ дляХомо_сапиенс
Що за метод.. не згодний з думкою - напиши щось образливе. Ви без образ ніяк спілкуватися не можете? Я ж вас не ображала нічим. Навіщо ви хамите, неясно... Мені перейти на образи вас та вашої дитини? Вам то буде комфортно?
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 12:04
Ответ дляХомо_сапиенс
Це стосуєтсья усіх. А що?
Хомо_сапиенс• 19 марта в 12:04
Ответ дляКондуктор маршрутки
а где вы видите оскорбления? Я предположила, что у вас есть некоторые особенности развития и вы это сами подтвердили в следующем посте.
Они действительно бросаются в глаза
Хомо_сапиенс• 19 марта в 12:04
Ответ дляКондуктор маршрутки
Це стосуєтсья усіх. А що?
Я рада, что помогла вам это понять ))
Ирина-bbd0• 19 марта в 12:05
Ответ дляКондуктор маршрутки
Порушення дисципліни вже є, при чому ця заборона щодо туалету виникла вже як наслідок порушень. Тому починати треба з виховання в родинному колі, а не ’корзиночке все можна’.. Ну і да - а яка проблема сходити на перерві. Перерви КОЖНІ 45 хв. Якщо дитина ходить частіше ніж раз на 46 хв, то тут проблема іншого типу, і мова зараз не за неї.
Вы же дома не ходите в туалет по регламенту?
А на работе?
Ребёнок в школе и в саду должен иметь возможность пойти в туалет в любое время.
А на работе?
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 12:06
Ответ дляХомо_сапиенс
Они действительно бросаются в глаза
А то був комплімент? Ну ок! Тож усього що ви тут написали про мене нехай до вас і особливо до усіх ваших діточок повернеться в 3 кратному розмірі!
Хомо_сапиенс• 19 марта в 12:07
Ответ дляАльфасамка
покажіть мені вчителя, який не відпускає, особисто розберусь.
учительница младшего сына была так занята, что не нашла минутки показать девочке, где туалет, хотя та трижды просилась. Ребенок описался на линейке - 1 сентября в первом классе. Не знаю даже, что бы я сделала на месте ее мамы
Своих сыновей всегда учила: хочешь в туалет - поднял руку и спросил разрешения. Не отпускают - поднялся и вышел. А с остальным разберусь я
Правда, не выпускать никто не рискнул. но в другой ситуации это им помогло
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 12:08
Ответ дляИрина-bbd0
А на работе?
Якщо робота з огляду на специфіку діяльності/розкладу потребує регламенту пристуності, то так. І в туалет ходять по регламенту.
Хомо_сапиенс• 19 марта в 12:09
Ответ дляКондуктор маршрутки
нет, все-таки с вами сложно... С чего вдруг комплимент? это было предположение, ’предварительный диагноз’. Которое вы же сами и подтвердили
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 12:09
Ответ дляХомо_сапиенс
Бажаю всього того вам та вашим дітям в трикратному розмірі
Хомо_сапиенс• 19 марта в 12:10
Ответ дляКондуктор маршрутки
вы уже это писали )))))))))
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 12:10
Ответ дляХомо_сапиенс
вы уже это писали )))))))))
ви також
Хомо_сапиенс• 19 марта в 12:11
Ответ дляКондуктор маршрутки
ви також
я ж без особенностей развития, мне повторять не нужно )))
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 12:11
Ответ дляХомо_сапиенс
потрібно!
Хомо_сапиенс• 19 марта в 12:12
Ответ дляКондуктор маршрутки
потрібно!
ладно, можете написать еще пару раз