Сегодня я не я• 19 марта в 10:58
Проблема шкільного туалету
Дівчата, підкажіть тут будь-ласка. Син навчається у 6 класі, є проблема туалету. Ніколи не ходить туди! У них хоч і є двері, але замків немає, кожен може відкрити кабінку під час "процесу". Причому в молодшій школі було те саме, але ходив. А з 5 щось трапилося і перестав, терпить. Та й учора не дотерпів. На порозі все сталося. Тепер не хоче йти до школи, просить перевести до іншої. Сьогодні залишила його вдома, а сама гадаю. Чи має сенс йти до директора і як вирішувати питання із замками? Чи реально простіше перекласти, якщо сам просить?
ГейСюда• 19 марта в 11:17
Ответ дляSo_so
Если бы был мой ребенок, я бы предложила на выбор:
Оптима
Частная школа
Гос школа с нормальными условиями.
Я Вашего сына прекрасно понимаю.
Оптима
Частная школа
Гос школа с нормальными условиями.
Я Вашего сына прекрасно понимаю.
В моєму місті мер почав перевірки шкіл. Перевірив 5, звільнилося вже 3 директори після тих перевірок.
В школах дурдом і це при тому, що всі вони пройшли перевірку комісії в серпні
После 18• 19 марта в 11:18
Ответ длямиссАрфография
ви впевнені, що вам це дозвоить робити адміністрація і так повинно бути за санітарними нормами?
Ви написали, що щоб поставити замки в туалеті треба чекати чергового ремонта, це маразм.
Не треба ніякого ремонта, треба просто схвалення адміністрації.
Все буде Україна• 19 марта в 11:18
Ответ дляСМСница
У нас не было ни кабинок, ни перегородок, так у девочек ещё и месячные. В туалет всё равно ходили. Может, к психологу?
А в 1952 році прали руками і витиралися після туалету газетами. Будемо прагнути деградації чи все-таки намагатимемось поліпшувати стандарти?
Кривая спроса• 19 марта в 11:18
Ответ дляСМСница
И Вы считаете нормальным такие условия в школе? Это же издевательства, уже 21 век на дворе, а холопы предлагают молчать и даже говорят что было лучше вместо решения такой дикости) У меня дед когда из Италии приехал был в шоке от таких туалетов, один попался такой, а воспоминания остались
миссАрфография• 19 марта в 11:19
Ответ дляПосле 18
і кошти на замки і їх встановлення.( ну добре, ви особисто все придбаєте і по всім кабінкам у школі замки накрутити)
а потім хто щоденно буде ті вирвані замки на місце ставити?
ГейСюда• 19 марта в 11:19
Ответ дляPrervana
Я написала о том, что сучасни недалеко от образца 2000х ушли. И они существуют в учебных заведениях, вот прямо сейчас
Може напишите місто і школу?
Для чого обгорювати, те що було колись?
’Колись ’- в такі туалети ніхто з включено камерою не заходив.
Нема вже таких туалетів.
Для чого обгорювати, те що було колись?
Нема вже таких туалетів.
ГейСюда• 19 марта в 11:20
Ответ длямиссАрфография
В школі є завгосп, який ще зп отримує. Ви не знали?
Ответ дляГейСюда
У меня ребенку скоро в школу, я ходила в одну из школ, посмотреть как и что, меня в туалете чуть не вырвало от запаха. И умом я понимаю, что уборщице платят копейки, а нагрузка на туалеты огого, но, блин, как там может мой ребенок ходить, если мне взрослой нехорошо(
Бесбардак• 19 марта в 11:21
Я очень хорошо понимаю Вас, автор.
Моя дочь с такой же проблемой отказалась хоть в туалет в саду- там еще мальчики залетали в туалет.
Нужно говорить с директором школы и с психологом. Мальчик уже достаточно взрослый и произошедшее для него серьёзная травма.
Все буде Україна• 19 марта в 11:21
Бідні наші люди. Це ж стільки проблем зі здоров´ям потім. А починається змалечку. У дитини навіть немає можливості нормально сходити в туалет, це де таке чувано? Це те саме, що не мати змоги спати або їсти. Одна з причин, чому у нас в кожного 2 рак, і ця хвороба молодшає, і величезні проблеми з ендокринною, репродуктивною системою. Погляньте на наших людей в 60+ і на шведів, французів, британців. У наших людей немає змоги по-людськи в туалет сходити, про яку якість життя може йти мова?
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:21
Ответ дляХомо_сапиенс
Это проблемы учителя и администрации - пусть думают, как их решить, не ущемляя прав детей
Тобто дитина прогулює півурока а проблему повинні вирішувати вчителя? Дивний підхід... Я розумію коли туалет 1 і перерва 5 хв. Ну ок. Але так щоб дійсно масово на всю школу 1 туалет (ну 2 точніше Ж-Ч) це рідкість. Може сільська школа, але там і дітей менше.
Перерва зазвичай 15 хв. 5 -6-7 уроків тобто загалом перерви складають більше 1-1,5 години. За цей сходити в туалет хіба не можна, що треба обов´язково то робити на уроці.
Навіть дітки в дитсадочку спокійно витримують прогулянку півтори години без туалету. А середня-старша школа і прямо ніяк не дотерпіти до перерви. Дурня. Просто привід прогуляти частину уроку.
розумію, що буває щось зі шлунком, хронічні захворювання. Але то вже не проблема туалету, в проблема здоров´я, і вона не стосується теми.
Дюагональ• 19 марта в 11:21
Ответ дляТролю як можу
Який саме масштаб трагедії стався у дитини?
Обпісявся чи гірше?
яка різниця?
ГейСюда• 19 марта в 11:22
Ответ дляSo_so
Діло не в копійках, нормальна там зп.
Все миюче і туал папір розкрадають, в тому числі тех персонал :(
Перемелица• 19 марта в 11:23
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А тут уже учителя могут не отпускать :(
Не можуть не випускати в туалет. Це заборонено.
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:24
Ответ дляКондуктор маршрутки
А кто должен решать эту проблему? )))) Ребенок в школе - все вопросы присмотра и обеспечения его безопасности решает школа
Вы можете интерпретировать ситуацию, как вам угодно - суть от этого не меняется. Если ребенок хочет в туалет на уроке - он идет в туалет на уроке. Это его абсолютное право, и пусть бы какой-то задрот посмел помешать моим детям в этом ))))
Все буде Україна• 19 марта в 11:24
Ответ длямиссАрфография
Що за маячня? Я закінчила школу в 2015, на всіх дверях без виключення були замки, ніхто не ламав. От вже трагедія встановити замки, керівництво ніяк не нажереться, по-вашому? Якщо що, свекруха директорка школи, і їй не впадлу делегувати обов´язки підтримувати туалети в нормальному стані з замками. Нашим холопам аби пельку стулити і терпіти, ось і вплив російської ментальності
Ответ дляГейСюда
Діло не в копійках, нормальна там зп.
У меня старшая училась в гос школе, но доплачивали мы основательно там за всё и отдельно платили уборщице (покупали сами пылесос, химию), класс и туалет были в идеале.
миссАрфография• 19 марта в 11:24
Ответ дляГейСюда
От ви така грамотна, і навіть про завгоспа знаєте. Так от вам для розуміння - якщо є якась дія - придбання і встановлення замку на двері, то повинна бути і послідуюча дія. А не просто - купив\прибив.
Ті замки діти ж будуть постійно ламати, або бити двері об одвірок і замок гнути. Далі треба ї ремонтувати\заміняти. Через рік на тому місці де був замок - буде куча дірок від шурупів, через пару рокі і двері під заміну.
Поспілкуйтеся з адміністрацією. Вони вам ці ж самі речі будуть розповідати. Проходили це ще в молодшій школі.
І доречі, автор не готова це робити за власні кошти на постійній основі.
После 18• 19 марта в 11:24
Ответ длямиссАрфография
От читайте, будь ласка.
После 18• 19 марта в 11:25
Ответ длямиссАрфография
Я би для свої дитини встановила і за свої кошти. Думаю, на всю школу теж знайшлася б така людина.
ГейСюда• 19 марта в 11:26
Ответ длямиссАрфография
От про кошти не треба.
Директор має звернутися, куди треба або взяти з ’фонду школи’, який платять батьки кожного місяця. В школі має бути цілий туалет, без варіантів.
Все буде Україна• 19 марта в 11:26
Ответ длямиссАрфография
А ще двері в клас можна зламати. І вікна. І підлогу подряпати. Ви це серйозно пишете?
Давайте вчити дітей в мазанках і ходити в відро, там точно не буде поломок 👍
миссАрфография• 19 марта в 11:27
Ответ дляВсе буде Україна
Як би ви були у батьківському комітеті у моодшій школі раз на місяць ходили скручувати парти і стільці - то ви б не задавали дурнуватих питань.
ГейСюда• 19 марта в 11:28
Ответ дляPrervana
Ээээ.... первое же.
2021 рік ви не помітили?
Вже 2025
Все буде Україна• 19 марта в 11:28
Ответ дляПосле 18
Автор, зверніть увагу директора
Хоч один нормальний коментар. Ви, на відміну, від 99% тутешнього континенту, знаєте свої права і готові їх відстояти. Решта терпітиме, скільки влізе, надто лячно ж відкрити рота і підняти важливу тему. Навіть заради власних дітей. Діди терпіли, батьки терпіли і вони терпітимуть. Раби
После 18• 19 марта в 11:28
Ответ длямиссАрфография
Розповідати, звісно, будуть. Все залежить від того, чи буде людина мовчки дивитися, як їй локшину на вуха вішають, чи буде щнати і захищати права своєї дитини.