БоХатая• 19 марта в 13:31

Средства для уборки с пароочистителем

Какими средствами вы пользуетесь при чистке поверхностей пароочистителем? Они же какие-то специальные, которые совместимы с горячими температурами? А то боюсь сейчас обычной химией намажу, паром обдам и рядом лягу 😆
Жир на плите и вокруг чем отмыть? Буду пробовать первый раз
Пік Антна• 19 марта в 13:34
А який у Вас пароочисник? Потужний?
автор БоХатая • 19 марта в 13:58
Ответ дляПік Антна
А який у Вас пароочисник? Потужний?
Пароочисник Karcher SC 1 EasyFix, ручной маленький
З царем в голові• 19 марта в 14:56
Ответ дляБоХатая
Почитайте на сайті Керхер що вони рекомендують. По ідеї, жир під дією високої температури повинен повідпадали і так, спробуйте, або після Керхера протерти ще меламіновою губкою.
Якщо сумніваєтесь, що верхнє подіє, я б нанесла звичайну рідину для миття посуду, бо спец засоби Антижир можуть мати аромат від якого ляжете))