Губернатор Білгородської області В´ячеслав Гладков. Фото: Телеграм чиновника
Жителів Краснояружського району Білгородської області, де напередодні, за даними російських телеграм-каналів, розпочалися бойові дії, що призвали до евакуації.
Заклик опублікував у своєму телеграм-каналі губернатор Білгородської області В´ячеслав Гладков.
При цьому він не зробив жодних прямих заяв щодо боїв у регіоні.
"Практика попередніх ситуацій показує: коли різко погіршується обстановка і коли люди вже перебувають під щільним вогнем, ми нічого не можемо зробити. Неможливо вивезти людей у безпечне місце. Проговорили з жителями — на вулиці, до когось зайшов додому. Спробував переконати їх у тому, що є все на час. шний момент краще вжити запобіжних заходів", - написав Гладков.
Ми розповідали про те, що російські телеграм-канали вчора опублікували інформацію про спробу наступу ЗСУ на Білгородську область. Гладков у зв´язку із цим заявляв про підрив на вибуховому пристрої службового автобуса на дорозі біля села Графівка.
В белгородском селе Репяховка на границе с Украиной (10,5 км к северо-западу от Красной Яруги) пропали сотовая связь, электричество и вода. Над населенным пунктом летают FPV-дроны. По информации источника ВЧК-ОГПУ, в приграничье продолжаются локальные бои с ВСУ. Украинские военные пытаются прорваться к автодороге Поповка – Графовка, чтобы блокировать северную часть Краснояружского района (Демидовку, Поповку, Романовку) и открыть путь на Графовку, Надёжевку и Илёк-Кошары. В Краснояружском районе регулярно объявляется ракетная опасность, слышны взрывы
Ответ дляBambi-kids
Мало Курської???І десятки тисяч наших хлопців 200тих???
мало.нужно и брянск и бедгород и курск.пусть почувствуют войну у себя.они же ее такк хотели..или вы хотите что б только у нас бои?вон суджа и села в пепел..пуйло скинул бомбы на мирных .дети без ног в судже
Marinamariana• 19 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
😆😆😆👍👍
Marinamariana• 19 марта 2025
Ответ дляBambi-kids
Вы что не понимаете/.Курская операция оттянула на себя кацапов и их ракеты , российские ракеты и бомбы летели по их Рахе и не по Украине , так и должно быть !!! Ну и кроме того земли там плодородные черноземы , если что - оставим себе
Ответ дляНіка Найз
Согласна! Мир в разгаре!
А то!
’Росіяни збили сім власних дронів після домовленості Трампа з Путіним, — Віткофф
Спецпредставник Дональда Трампа заявив в ефірі Bloomberg, що російська сторона сама повідомила йому про це’
Суцільні голуби миру кожного дня летять на наші голови ...