Попразендовна• 19 марта 2025
Весенние кроссовки - у меня будут такие. купила
а у вас?
Десь так, але...• 19 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Ну такий, не легенький ))
Подержать в руках и сделать фото, это бесплатно)
Малинка• 19 марта 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Тема взуття це моя біль, 42 розмір, купую не що подобається, а що підходить.
Пума унисекс - модели с большими размерами, недавно дочке брала с украинского оф.сайта пумы.
ЛюблюДевчонок• 19 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Ну такий, не легенький ))
Такое страшное и такое дорогое?
Вумна, аж страшно• 19 марта 2025
Ответ дляСветка-пипетка
чому не купуєте чоловіче взуття?
вони ж унісекс спортивне, часто мені навіть більше подобається чоловіча модель, а мого 38 немає
Санта Барбара• 19 марта 2025
Ага, диздайкайте, через пару лет будете в таких гонять, когда уже мода начнет проходить, как обычно 😁
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Я вообще туда попала? У одной за штуку кроссовки, у второй за полторы. Это на пособия так наши разбагатели?
До чого тут пособія?
Ви ніколи не чули про те що люди заробляють гроші?
месяцкие• 19 марта 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Купую українське, просто змирилась, і не парюсь, ношу по 6 років одне й те саме.
Если хотите, то я могу Вам сбросить ссылку на украинского производителя, у которого сетка до 42, а под заказ и больше
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
жду эти, я больше по кедам, но их у меня уже пар 7, может верну назад
Вони гарні, дуже люблю класику, але чомусь думаю що вони дубові
Светка-пипетка• 19 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Дякую.
Вумна, аж страшно• 19 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
ні, дуже зручні, але маломірні, тому замовила більший розмір онлайн, чекаю. Мене більше хвилює світла замша) чи не задовбусь я її відмивати.
Удачная• 19 марта 2025
Ответ дляСовбез
а чого незручні? хотіла собі такі
та навіть не знаю як поясити, вони наче і легкі, і кожа м´яка, але вони практично не амортизують і мені в них не зручно
Забризкана водою• 19 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Такі вчора купила
Сэконд ? Все растрепанные и помятые
Кусачая Я• 19 марта 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Пума в мужском разделе куча актуальной обуви. На фото жуть
Леді Душка• 19 марта 2025
Наконец-то нашла замену своим пума рубикс, такие же яркие
Кстати, самые удобная модель какая у меня была
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
В мене купа нью беленсів все життя із світлої замші повністю, все ок, нормально чистяться
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Сэконд ? Все растрепанные и помятые
У вас якісь комплекси на рахунок секонду?
Вумна, аж страшно• 19 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
дякую! В мене бежеві замшові, але їх простіше чистити, біла шкіра - взагалі без проблем, крем і як нові. А тут я підвисла)
Пез Году Неделя• 19 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Я такие заказала, но ещё не получила
Ооо і я,тількі білі чекаю.
Та щось почала думати можливо потрібно було просто 3хл брати,нібі більш жіночніші вони
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
От такого кольору теж є з тонкої замші. Все ок
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Ооо і я,тількі білі чекаю.
Покажіть ті 3хл
Вумна, аж страшно• 19 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
буду сподіватись, що впораюсь з ними)
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляСанта Барбара
Такие смотрю модели, еще выбираю
Я в шоці з дизлайків
Тут одні фешн кілли сидять судячи по всьому.
Перші і треті дуже гарні.
Пирожкиня• 19 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
Скажите пожалуйста, они плотные и больше как осенние, или тёплая весна?
Леді Душка• 19 марта 2025
Ответ дляПирожкиня
На весну больше, вчера холодно в них было. В +15 - отлично. Но они все разные, в этих вверху сеточка, есть беж кожзам, так в них дочка почти всю зиму бегала