неДоЖиру• 19 марта 2025

Чи дійсно так багато, хто жалкує про свій аборт?

Як почитаєш тут- то і не вбивайте людину і вже там палиці руки домальовують
Серйозно?
Так звичайно добре, коли не попадаєш в таку ситуацію. Але якщо жінка чітко впевнена, що ця дитина зараз непотрібна/ то чого жалкувати? Бо всі так пишуть про оце- чи будете уявляти , яке дало б ваше життя, будете жалкувати ….
Результат:
вже голосів: 166
90 (54.22%) тиць
47 (28.31%) не жалкую,це було вірне рішенн
29 (17.47%) жалкую
Мозговая пилочка• 20 марта 2025
Не жалкую, бо зараз би не з двома а з трьома дітьми залишилась, після того я бувший пішов за своїм вічним коханням 🫤
Ananasprotivogaz• 20 марта 2025
Ответ дляя Кукарача
Удалено администрацией...
я Кукарача• 20 марта 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Удалено администрацией...
Ananasprotivogaz• 20 марта 2025
Ответ дляя Кукарача
Удалено администрацией...
я Кукарача• 20 марта 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Удалено администрацией...
Ananasprotivogaz• 20 марта 2025
Ответ дляя Кукарача
Удалено администрацией...
Не позорьтесь, вы просто посмешище. Дно вы пробили давно. И свои заслуги не стоит мне приписывать. Удачи, вам она точно пригодится, с таким то послужным списком и таким кругом общения