Замороженная селедка• 19 марта в 21:16

Гідазепам без рецепта

Власне, питання в назві теми. Чи реально придбати Гідазепам, не маючи на нього рецепту від лікаря?
Калинові вуста• 19 марта в 22:00
Ответ дляЗамороженная селедка
Можливо, підкажете, до кого можна звернутись за онлайн консультацією?
якщо онлайн то клініка Скрипника ,в фб є його група доказова психіатрія ну і там супровід довгий після сеансу
автор Замороженная селедка • 19 марта в 22:01
Ответ дляКалинові вуста
Дякую
Фісташкова кава• 19 марта в 22:12
Попробуйте в онлайн аптеке Подорожник
Начальник Анонимов• 20 марта в 19:04
Ответ дляЗамороженная селедка
Сміх, але, дійсно, хочу завтра спробувати зайти з дитиною…) Я теж чула стосовно нього різні відгуки, а мені реально допомагає. Почуваюся людиною. Повноцінно сплю, прокидаюся відпочившою. Вдень сонливості не викликає. Взагалі, ніяких побочок…
А спробуйте на нову пошту в аптеці 911
хутряна володарка• 20 марта в 23:00
Ответ дляЗамороженная селедка
Тричі на день?
Один
автор Замороженная селедка • 20 марта в 23:02
Ответ дляхутряна володарка
Один
Що вам це дає? Мінімальна добова доза - 60
хутряна володарка• 21 марта в 18:42
Ответ дляЗамороженная селедка
Вот я и говорю не помогает
автор Замороженная селедка • 21 марта в 20:17
Ответ дляхутряна володарка
Вот я и говорю не помогает
Так тому і не допомагає, бо 0,2 один раз на день це ні про що…(
хутряна володарка• 22 марта в 22:10
Ответ дляЗамороженная селедка
Врач так и прописывал
Меряю линейкой• 10 апреля в 12:53
Покупала в некоторых без рецепта, попробуйте забронировать на таблетках, может прродадут
Меряю линейкой• 10 апреля в 13:04
Ответ дляНачальник Анонимов
Забронюйте- спробуйте так.
Або купіть якісь ліки і попросіть гіднзапем, але щоб не було нікого в аптеці.
Хоча, мене від нього страшенно болить голова.
Краще вже пустирник, настоянку піонії, глід.
Чи гліцин
Пью гидазепам , когда иду к стоматологу, помогает. Боюсь не боли, а цены за лечение. С гидезепамом как то проще
Завжди мало• 08 мая в 15:13
Ответ дляБешене сарі
Мені не продають ніде. Київ.(((
можу прислати рецепт вам на почту
Донька подруги• 01 июня в 17:42
Ответ дляЗамороженная селедка
Протягом двох останніх років, приймала його короткими курсами по 10 днів за порадою лікаря (не профільного). Він мені дуже допомагає. Вперше застосовувала, коли в дитини було декілька операцій поспіль. Думаю, без нього просто б не вигребла і, рятувати довелося б ще й мене. Потім застосовувала короткими курсами для усунення симптомів тривоги і нормалізації сну. Завжди брала без рецепта і не виникало жодних запитань. Ні, одного разу запитали: «Погано спите?». Сьогодні обійшла 4-ри аптеки і скрізь відмовили ((
Аптека ’Подорожник’ онлайн замовлення з пересилкою. Вчора отримала.
З родзинкою• 06 июня в 12:34
Наркошам продают даже димедрол , сука . А тут не можешь одну ампулу купить чтоб сбить температуру.
автор Замороженная селедка • 06 июня в 13:29
Ответ дляЗ родзинкою
Може, є сенс домовлятися з нариками за символічну плату))?
Я, доречі, купила через онлайн аптеку. Не без питань, але продали. Пропила курсом, хоч людиною себе почувати почала. Сон, як в немовляти. Давно так не висипалася)
З родзинкою• 06 июня в 16:00
Ответ дляЗамороженная селедка
Не получилось , я пыталась у них выкупить . Это ужас. Ребенку ампулу не купишь укол литический сделать( , а им продают. И я лично видела без рецепта им продают и с другой кассы.
Ludmila1990• 06 июля в 02:46
Ответ дляЗавжди мало
можу прислати рецепт вам на почту
боже вже тяжко, спати не можу :( Якщо можете скиньте будь ласочка franz1892@ukr.net
Завжди мало• 06 июля в 08:28
Ответ дляLudmila1990
Відправила 🌹