Я мало читаю новини і раптом дізналася, що, виявляється, нас можуть чекати вибори президента.
Мені здається, то жарт.
Хоча, байдуже.
Сподіваюся, в коментарях ніхто не пересвариться, бо воно того точно не варте
Мені здається, то жарт.
Хоча, байдуже.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Зеленський
Залужний
Там на сайті не видно, я смайликами показала третій варіант, іронія щодо усього цього
Ответ дляУслада
Скільки вам за це платять?
Через день ці ваші опроси.
Купа нижче тем
Через день ці ваші опроси.
Купа нижче тем
То ви днюєте і ночуєте на сайті, знаєте, які тут теми і скільки
Апрельская капля• сегодня в 13:58
Ответ дляТвоя сусідка
А хуже нє будєт?
Нет, возьму пять миллионов евро и делайте что хотите.
Ответ дляАдляВасЯникто
Сталина не хватает.
Ні, в епоху тік тока диктатор не виживе
Ответ дляАпрельская капля
Ну добре, це ще дешево
Ответ дляfreedom_2015
жахливий вибір
Яке життя, такий і вибір
Just a crow• сегодня в 14:46
Ни кого, я их лично не знаю и не встречалась ни с одним из них никогда, поэтому не трачу выбор души в пустоту