Замороженная селедка• 19 марта в 21:16
Гідазепам без рецепта
Власне, питання в назві теми. Чи реально придбати Гідазепам, не маючи на нього рецепту від лікаря?

Кіма кепка• 19 марта в 21:18
Реально. Меня в нашей аптеке знают. Только спрашивают ’вам двушечку или посильнее?’ )))
Миссис Буркул• 19 марта в 21:18
Мне везде продают. Но я захожу с ребёнком, у которого пропеллер в жопе и он разносит пол аптеки. Они мне гидазепам отдают с таким видом, что он мне вряд-ли поможет.

ротцвеники• 19 марта в 21:19
Ответ дляКіма кепка
Ну і чим вихваляєтесь?

Начальник Анонимов• 19 марта в 21:21
Забронюйте- спробуйте так.
Або купіть якісь ліки і попросіть гіднзапем, але щоб не було нікого в аптеці.
Хоча, мене від нього страшенно болить голова.
Краще вже пустирник, настоянку піонії, глід.
Чи гліцин

Кіма кепка• 19 марта в 21:24
Ответ дляротцвеники
Ну і чим вихваляєтесь?
С каких именно моих слов вам примерещилось хваление?

Замороженная селедка
• 19 марта в 21:21
Ответ дляБешене сарі
Мені не продають ніде. Київ.(((
Протягом двох останніх років, приймала його короткими курсами по 10 днів за порадою лікаря (не профільного). Він мені дуже допомагає. Вперше застосовувала, коли в дитини було декілька операцій поспіль. Думаю, без нього просто б не вигребла і, рятувати довелося б ще й мене. Потім застосовувала короткими курсами для усунення симптомів тривоги і нормалізації сну. Завжди брала без рецепта і не виникало жодних запитань. Ні, одного разу запитали: «Погано спите?». Сьогодні обійшла 4-ри аптеки і скрізь відмовили ((
Калинові вуста• 19 марта в 21:22
може краще отримати рецепт ? його будь-який психіатр легко випише
а так 911 і на нову пошту

Калинові вуста• 19 марта в 21:23
Ответ дляЗамороженная селедка
4 то мало ,треба 10-15 і особливо приватних а не фармація

Начальник Анонимов• 19 марта в 21:24
Ответ дляЗамороженная селедка
Мені нормалізувати сон допоміг селофен. Не спала тижнями, була змучена, істеричга.10 днів пропила.
Замороженная селедка
• 19 марта в 21:25
Ответ дляНачальник Анонимов
Забронюйте- спробуйте так.
Чи гліцин
Сміх, але, дійсно, хочу завтра спробувати зайти з дитиною…) Я теж чула стосовно нього різні відгуки, а мені реально допомагає. Почуваюся людиною. Повноцінно сплю, прокидаюся відпочившою. Вдень сонливості не викликає. Взагалі, ніяких побочок…

хутряна володарка• 19 марта в 21:25
Ответ дляНачальник Анонимов
Забронюйте- спробуйте так.
Чи гліцин
А на меня он не действует сильно(Но это если 0.2 пить 0.5 не знаю
Замороженная селедка
• 19 марта в 21:25
Ответ дляротцвеники
Навіщо вам цей яд
Щоб не потрапити на дурку і нормалізувати стан своєї нервової системи.

Калинові вуста• 19 марта в 21:27
Ответ дляЗамороженная селедка
тоді 911 ,я там і погірше замовляю ,коли не встигла в лікаря рецепт забрати
Замороженная селедка
• 19 марта в 21:29
Ответ дляхутряна володарка
Ви яку добову дозу приймали?
Оптимальна підтримуюча доза при тривожності, безсонні, емоційній лабільності - 100 мг.
Все буде• 19 марта в 21:29
Працюю в аптеці,зараз дуже строго з такими ліками,за продаж без рецепта уволить можуть

Замороженная селедка
• 19 марта в 21:29
Ответ дляКалинові вуста
Дякую)
хутряна володарка• 19 марта в 21:31
Ответ дляЗамороженная селедка
Ви яку добову дозу приймали?
0.2
МояХатаЗкраю• 19 марта в 21:32
Ответ дляВсе буде
Этот рецепт просто показывают.

МояХатаЗкраю• 19 марта в 21:33
Ответ дляЗамороженная селедка
Тричі на день?
3 раза это много. Два.
Идите с ребенком. Скажите забыла дома рецепт, если спросят.

СкиниУскачи!• 19 марта в 21:34
Ви не думали перейти на АД. Гідазепам вам не допоможе. Але організм звикне так що подвійна доза не буде допомагати. У мене сестра пила його рік за власним бажанням. Потім дуже важко відмовлялась. Не спала. Безсоння страшне було.

Замороженная селедка
• 19 марта в 21:35
Ответ дляСкиниУскачи!
Думаю…(
СкиниУскачи!• 19 марта в 21:38
Ответ дляЗамороженная селедка
Думаю…(
Та не думайте. Ідіть. Онлайн можна зараз навіть. І моя порада ідіть до того хто дає підтримку наприклад 4-6 міс. Бо разові прийому обходяться дорожче а питання виникають.. У мене було безсоння перші 2 тижні але потім пройшло.

Замороженная селедка
• 19 марта в 21:47
Ответ дляСкиниУскачи!
Можливо, підкажете, до кого можна звернутись за онлайн консультацією?
СкиниУскачи!• 19 марта в 21:49
Ответ дляЗамороженная селедка
В ИГ и телеграме есть Скрипник Евген. Найдите группу в ТГ или его в ИГ. Он психиатр. К нему наверное сложно попасть но у него есть врачи другие в его клинике.