Чорт і Шо• 19 марта в 21:17

Порекомендуйте серіал

Вчора подивилась "Юнацтво". Дуже сподобався цей міні-серіал. Може ви щось підкажете щось подібне? Щоб емоційне, з особливим сенсом, креативним сюжетом, змістом. Можна і чорний гумор. Головне - не банальне і передбачуване. Більш цікавлять серіали, але можна і фільм
АфродитаПетровна• 19 марта в 21:19
Ну, если не банальное и не предсказуемое, то Скандал, история одержимости. 8 серий.
Смайликівна• 19 марта в 21:26
Ти
База_птеродактилей• 19 марта в 21:29
Пацієнт 2022
Люблю пиво• 19 марта в 21:30
Я тоже вчера посмотрела Юношество и в шоке. Точнее в ужасе. Дети в Англии, это как дети из нашей школы, но убийство. Но мальчик так правдоподобно настаивает, что это не он. Ужас.
hrystia• 19 марта в 21:38
«Пуститися берега».
Мені особисто, перші три сезони здалися нулними, але потім не могла відірватися. Особливо, від останнього сезону.
автор Чорт і Шо • 19 марта в 21:41
Ответ дляhrystia
«Пуститися берега».
це ’Во все тяжкие’?
Самохвалова• 19 марта в 21:48
Чорний сніг 2 сезони. Мені зайшов Зникнувші (Изчезнувшие) Ірландія, Нова Зеландія. 1 сезон закінчився неочікувпно, і от зараз з´явився 2 сезон.
Пожмаковна• 19 марта в 21:54
Каштановий чоловічок
Попразендовна• 19 марта в 22:27
Ответ дляЛюблю пиво
Я от дивилась його розмову з психологом в 3 серії і мені здається вони намагалися підкреслити що він сам не розумів що наробив. Йому здавалось що порізати ножем це не те саме що вбити. А потім коли вона запитала чи він знає що таке вбити, йому нарешті дойшло.
Попразендовна• 19 марта в 22:29
Бачила декілька рекомендацій серіалу the pitt про лікарів сьогодні, але ще не починала дивитись його.
IQ 80• 19 марта в 22:34
Девочка, которая кричала: «Волки!»
Фісташкова кава• 19 марта в 22:36
Юношество это подростковый возраст 4 серии? Не понравился вообще, первая серия ок. Родителей было дико жаль. Зазищая Джейкоба оч понравился, держал в напряжении.
Фісташкова кава• 19 марта в 22:37
Ответ дляЛюблю пиво
Поэтому конец первой серии шок
Фісташкова кава• 19 марта в 22:38
Ответ дляПопразендовна
Вот это я все пропустила, болею просто, а это серьёзный нюанс.
Но блин ему 12 или 14, соображать надо.
hrystia• 19 марта в 22:52
Ответ дляЧорт і Шо
це ’Во все тяжкие’?
Не знаю. Можливо