Love_Love_Love_• 19 марта в 22:55

Розмова Трампа і Зеленського

Це якийсь сраний ппц, навіть не смішно вже.
Хтось може пояснити про що вони говорили?
Onyx83• 19 марта в 22:56
Ни о чем, договорились договариваться дальше.
Капризуля77• 19 марта в 22:57
А что разговор ттрампа и пути?
tosja_80• 19 марта в 22:57
А чего можно было ожидать, после вчерашнего разговора ’о хоккее’’ с Путиным? Разговор ради разговора
автор Love_Love_Love_ • 19 марта в 23:00
Ответ дляКапризуля77
А что разговор ттрампа и пути?
Напевно +- таке ж напевно
Ответ дляOnyx83
Точніше і не описати
Onyx83• 19 марта в 23:01
Манька, видимо, лютует, дизы и фейспалмы лепит до сотрясения мозга.
Seehund• 19 марта в 23:04
Интересно по чем будет электроэнергия от американцев.
Falcon82• 19 марта в 23:05
Війна триває. Висновок
Ffsdsss8766• 19 марта в 23:07
Думаю, на нашого надавили
Aksinia 111• 19 марта в 23:08
Ответ дляFalcon82
Війна триває. Висновок
Это уже ’мирные шаги ’ от хуйла ?
Щонайменше 20 керованих авіабомб скинула авіація рф на Куп’янськ протягом останніх кількох годин, — ХОВА
“Є пошкодження критичної інфраструктури, виникли пожежі на цивільних обʼєктах. Постійна загроза повторних ударів ускладнює роботу профільних служб”

Підари атакували Слов´янськ ударними дронами зі шрапнеллю та КАБами. Багато травмованих цивільних, — ОВА
lus_so• 19 марта в 23:08
А ’безумовне припинення вогню’ це що? Якась байда незрозуміла.
автор Love_Love_Love_ • 19 марта в 23:09
Ответ дляlus_so
Так а шо з тих пунктів вам зрозуміло?
Perfect look• 19 марта в 23:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Так а шо з тих пунктів вам зрозуміло?
Не берите в голову этот бред, уже всё порешали, просто цирк устраивают для народа.
Имитация бурной деятельности, скоро выкатят окончательный план, а до этого дронами население покошмарят, чтоб были согласны на всё. Сегодня обещают 180-250 штук
Annalise• 19 марта в 23:22
Ответ дляAksinia 111
Это уже ’мирные шаги ’ от хуйла ?

С какой стати им делать мирные шаги? Когда будет реальный подписанный договор, тогда и будут шаги. Сейчас всего лишь навсего продолжаются бои
Ollka• 19 марта в 23:23
Ответ дляКапризуля77
А что разговор ттрампа и пути?
Дві години про хокей - мабуть діли згадували молодість.
І типу а-ля згода на ’не стріляти по інфраструктурі’, але так, без конкретики.
Ось як раз помітно про ´припинення’ вогню.
Falcon82• 19 марта в 23:31
Ответ дляAksinia 111
Это уже ’мирные шаги ’ от хуйла ?

Я десь писала про мир?
TaFo• 19 марта в 23:37
а шо, полехнвх ископаемых уже не хватает? надо энергетику прицвганить? а потом шо?
автор Love_Love_Love_ • 19 марта в 23:42
Ответ дляPerfect look
Просто якусь таку дічь людям озвучують, наче ми тут всі зовсім того
Файна_зупка• 19 марта в 23:44
а чего нет ни одного выгодного для нас пункта???
Файна_зупка• 19 марта в 23:45
Ответ дляlus_so
а в ответ только пво нужно, т.е. нас продолжат бомбить. дичь да и только
lus_so• 19 марта в 23:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Так а шо з тих пунктів вам зрозуміло?
Там все з категорії бубубу і жужужу - ’розглянути, поінформував, продовжать, поглиблять ітд ітп’. А тут конкретно ’прийняли пропозицію’ про якесь не зрозуміле ’безумовне припинення вогню’.
Ну і оця ніжна спроба ’віджати’ аес теж прикольна. Хоча, скоріше не спроба, а факт, бо якийсь дуже ствердний текст. Повісять пролетаріям якогось гівна на вуха і перепишуть ’на кота’ (воно ж все державне).
Aksinia 111• 20 марта в 00:35
Ответ дляAnnalise
Так Трамп поёт, что хуйло хочет мира , а хуйло долбит по всем направлениям кабами, шахедами, баллистикой . Даже там, где нет линии фронта . На чём основывается мнение Трампа, что хуйло хочет мира?
После подписания договора все боевые действия должны прекратиться, иначе зачем нужен вообще договор ?
Anna-08e7• 20 марта в 01:45
Про те як же ще побільше українців винищити
Anna-08e7• 20 марта в 01:47
Ответ дляLove_Love_Love_
Нууу як допустили і допускаємо все оце, то таки ще й як того
Ирина_Б_• 20 марта в 07:08
Ответ дляSeehund
как в Америке только + еще импорт
Манула• 20 марта в 09:31
По нашим АЕС, джерело таке собі, але дійсно сюр
Манула• 20 марта в 10:04
США готові взяти управління українськими АЕС, якщо це допоможе досягти миру, — міністр енергетики США Кріс Райт.

«Ми маємо величезний технічний досвід у Сполучених Штатах, щоб керувати цими станціями. Я не думаю, що для цього потрібні військові... Як нам принести мир в Україну? Як зробити так, щоб ці бойові дії припинилися? Що потрібно, щоб обидві сторони склали зброю? Якщо це допоможе досягти цієї мети, нехай США керують атомними електростанціями в Україні. Без проблем, ми можемо це зробити», — заявив Райт у коментарі Fox News.

Вчора речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила, що Трамп вважає, що якщо США володітимуть енергооб´єктами України, то це буде ’найкращим засобом захисту інфраструктури’.

Водночас Володимир Зеленський уточнив, що під час розмови з американським президентом обговорювалося питання відновлення та забезпечення функціонування лише окупованої Запорізької АЕС. (https://t.me/znua_live/193941)