Ніка Найз• 20 марта в 12:58

У Раді вважають реальною зупинку мобілізації у разі перемир´я

Якщо в рамках компромісу щодо перемир´я Україна візьме на себе зобов´язання, то мобілізацію зупинять.

Так вважає народний депутат Олексій Кучеренко.

Він прокоментував заяву радника Офісу президента Михайла Подоляка про "червоні лінії", у тому числі про те, що мобілізація у разі перемир´я не зупинятиметься.

"Компроміс не подобатиметься обом сторонам... Але якщо Україна візьме на себе зобов´язання і президент візьме їх на себе, то де там буде Михайло Подоляк", – сказав нардеп.

Раніше секретар комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко заявив, що якщо вдасться досягти домовленості про 30-денне перемир´я, Україна не повинна припиняти в цей час мобілізацію.

Нагадаємо, що зупинка мобілізації є однією з основних умов Путіна до угоди про перемир´я.
Мимо_шла• 20 марта в 13:01
В случае подписания мира ещё и придётся выборы проводить
Танюша• 20 марта в 13:01
Де вже ту галочку за Путіна ставити😆
автор Ніка Найз • 20 марта в 13:04
Ответ дляМимо_шла
Осталось только дождаться мира!
Касабланка8888• 20 марта в 13:05
Как скажет Америка, так и будет.
Демократы хотели воевать до последнего украинца, республиканцы говорят все останавливать. Мы ничего не решаем. Что нам скажут делать, то и будет.
автор Ніка Найз • 20 марта в 13:05
Ответ дляКасабланка8888
Как скажет Америка, так и будет.
Значит ждем мобилизации 18-24!
Касабланка8888• 20 марта в 13:06
Ответ дляНіка Найз
Значит ждем мобилизации 18-24!
Сова на глобус.
автор Ніка Найз • 20 марта в 13:06
Ответ дляКасабланка8888
Сова на глобус.
Та хоть на сову!
Argesha• 20 марта в 13:29
Ответ дляМимо_шла
Жахіття яке.
Красавишна-Улыбавишна• 20 марта в 13:36
А выборы когда разрешат? А массовый выезд???
автор Ніка Найз • 20 марта в 13:56
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
После мира! Выезд не разрешает еще долго после мира!
fishcka• 20 марта в 14:28
’Нагадаємо, що зупинка мобілізації є однією з основних умов Путіна до угоди про перемир´я.’
нічого дивного в цій умові нема. чим менше навчених людей в країні тим легше її завоювати. якщо це не Україна
Красавишна-Улыбавишна• 20 марта в 14:37
Ответ дляНіка Найз
А что это в свободной и демократичной стране такая фигня?
Может пора начинать называть все своими именами?
автор Ніка Найз • 20 марта в 15:53
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Вообще то война в Украине!