Асталависта бэйби• 19 марта 2025
Кропивницький що там у Вас?(
Такого не прям нашестя не памятаю(
Ответ длялюбименькая
так наши же не захотели.
пуйло с трампом договорились о 30днях, а наши послали дроны. какое перемирие в таком случае?
или раша врет, как всегда.
пуйло и говорит,что граница 2тыс км и проконтролировать кто и что не представляется возможным.
или раша врет, как всегда.
ну да, а рашка типу не послала. не розбила лікарню в Сумах?
Ответ дляМеряю от 0
Задумувались, звісно, особливо про припинення мобілізації вимогу. Русня в курсі про настрої щодо бусіфікації. Завоєвую сімпатії серед українців. Не такі вже й тупі, как прийнято вважати.
ага.подивіться відео які самі кацапи знімають.наше тцк це ще рай божий.на болотах калік безногих палками до смерті за отказ на війну і електрошокер в задній прохід.із метро і будинків забирають в наручниках.там бухенвальд їх тцк і воєн поліція.
Perfect look• 20 марта 2025
Ответ дляOllka
Тобто ви впевнені, що в Києві щодня як в Кропивницькому сьогодні - по 30 вибухів?
Точно?
Сьогодні доречі не було. Це вже не щоночі.
Точно?
Там речь была про атаку дронов, в Киеве она каждую ночь, представьте себе. Вы явно не в Киеве !
Perfect look• 20 марта 2025
Ответ дляOllka
Ось на цей коментар я відповідала
Де там про атаку дронів в Києві?
Ну и ?
Тогда в Кропивницком началась атака дронов и написали, что в Киеве так каждую ночь. Тогда же еще не были известны последствия. Речь была про атаки. А они в Киеве каждую ночь, как только 22-23 ночи, так и начинается
Ответ дляPerfect look
Ну и ?
Я відповіла зранку, не вночі. Вже все було відомо.
Далі були відповіді на мій коментар, який був зранку.
Ответ дляPerfect look
В Кропі теж регулярно дрони літають, але сьогодні була масована атака.
В Києві набагато краще збивають.
На невелике місто 30 прильотів. А чи збивали їх...
Все місто було в вогні.
В Києві набагато краще збивають.
Все місто було в вогні.
Korsika999• 20 марта 2025
Ответ дляMellisa
Узнаю фанатов Чаплыги))
Они ждут катарсис уже три года😁
VivaForever• 20 марта 2025
Ответ дляПускаю бісики
Не будет перемирия. Рашке оно незачем.
для снятия части санкций, туго их экономике становится с каждым годом тянуть военные затраты