мадамГрицацуева• 20 марта в 08:06
Висота стіни 2.6, плитка 1.20*0.6.. залишається клиночок біля підлоги?
Як її оптимально класти? Я думала в висоту плитки
1.20+1.20=2.4 а в мене 2.6 висота
20 см клинок?
1.20+1.20=2.4 а в мене 2.6 висота
20 см клинок?
Шалена красуня• 20 марта в 08:08
Смотря каких размеров помещение. Вертикально-вытяните потолок ,горизонталтно-стены. Визуально конечно
Перша скрипка• 20 марта в 08:09
Це у вас плитка висотою 1м 20см? Керамогранит чи що такого розміру?
Хочу в БАНю• 20 марта в 08:09
Вертикально или горизонтально - у вас все равно один ряд придется резать.
Дай подивлюся• 20 марта в 08:12
Вы сами выбираете формат укладки - вертикально или горизонтально. Как вам надо по дизайну.
Резать все равно придется.
У нас вертикально прямоугольная плитка уложена в туалете, а горизонтально в ванной.
Резать все равно придется.
Шалена красуня• 20 марта в 08:19
Ответ дляМожу брикнути
Сделайте потом натянутый потолок.
Угу. 260 это как раз натянуть потолок и точно землянка получится:))
СкиниУскачи!• 20 марта в 08:20
Ніхто в висоту не кластиме. По горизонталі і якщо це кухня над плитою спочатку відцентруйте, а то у мене шов якраз де плита. А подумали б наперед, зробили б інакше. Те саме з резетками
Шалена красуня• 20 марта в 08:21
Автор что это за помещение? Может полоску можно спрятать? Например если ванна то за неё? Может декор какой пустить?
Єдина Країна• 20 марта в 08:21
Ответ дляСкиниУскачи!
А навіщо на всю стіну? Зараз ставлять кухню, а потім плитку кладуть
Млинець Мій• 20 марта в 08:22
Это в санузле? Мы положили горизонтально + верхний ряд подрезанная плитка. Но у нас душевая, то есть нижний ряд весь на виду. Если ванна будет, посмотрите, не лучше ли подрезанный ряд наоборот вниз пустить (если у вас его не особо видно будет).
Зоя Жорівна• 20 марта в 08:22
Так, буде добавка по висоті. Але ж різати можна по різному. Можна зробити вузький кусок 20см+60+60+60+60. А можна зробити широкі куски, наприклад 40+60+60+60+40. Але для такої підрізкі більше потрібно плитки купувати. Це якщо брати горизонтальну укладку. Так само і з вертикальною. Наприклад 70см+120+70см. Але є і інші варіанти.
Марічка• 20 марта в 08:22
Адекватні дизайнери ридають від вертикальної кладки плитки, це як один зі смертних гріхів хорошого дизайну. Щодо підрізки - то підрізається трохи верхній ряд і нижній, тоді візуально рівніше виходить, око не чіпляється за «клиночки».
Дай подивлюся• 20 марта в 08:23
Судя по сотне вчерашних тем по плитке , автор только создаёт тему и не отвечает на поставленные вопросы по теме.
Чижик Пижик• 20 марта в 08:24
ир иву не буде, як Ви придумали. У ванні кладуть плиьку від ванни, на кухні від поверхні, а у Вас де плитка?
СкиниУскачи!• 20 марта в 08:25
У нас стелі 2.8м плитка 60*60. Майстри переживають що 120різати важко. Тому я не брала таку, хоча можна було брати і 60і 120 в одному кольорі. Я вже потім зрозуміла коли над плитою мити шви прийшлось.
СкиниУскачи!• 20 марта в 08:32
Взагалі чим менше швів тим практичніше. Я чогось на підлогу взяла під дошку, там швів багато. Шкодую що не 60*60
мадамГрицацуева
• 20 марта в 09:01
Ответ дляБандитка Сью
Стеля вже є? Чи буде натягнута?
Натягнута
мадамГрицацуева
• 20 марта в 09:03
Ответ дляМарічка
Поясніть
Дай подивлюся• 20 марта в 09:04
Ответ длямадамГрицацуева
Поясніть
Вы про какое помещение для плитки спрашиваете?
Зупка_цем• 20 марта в 09:07
Ответ длямадамГрицацуева
Натягнута
при монтажі натяжної стелі вартість свердління у стіни набагато девша, ніж у плитку. тому часто проміщок вгорі залишають, вирівнюють в рівень з плитикою і в нього потім монтують стелю.
підрізку 20см не робила б нізащо. ні внизу , ні вгорі.
як хочете вертикально вкладати, то тоі б робила 70+120+70 візуально це виглядатеме більш гармонічно.
Чемна панночка• 20 марта в 09:36
Автор, це Ви писали про плитку йолочка и купу інших поточних тем? Фото плитки хоч покажіть, яку обрали
Бандитка Сью• 20 марта в 09:38
Ответ длямадамГрицацуева
Натягнута
Так ви не докладаєте зверху той кусок і якраз вішаєте стелю
Бандитка Сью• 20 марта в 09:40
Ответ дляЗупка_цем
О вам тут все прописали