Пуки-куки• 20 марта 2025
Еда на одну взрослую женщину 3000 грн в мес реально?
Результат:
вже голосів:
328 (57.64%)
Да
241 (42.36%)
Нет
Кіма кепка• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Можна зробити янтар з творогу і намазати
А якщо зібрати з молока сметану, сепарувати сметану у вершки, то і маскарпоне можна самому робити, якщо берете молоко по 30 грн
АБВГДэшница• 20 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
можно взять например курицу, очень экономно получается, сыр тоже разный бывает
Все время есть гормональную курицу очень бьёт по здоровью. Говорят и устойчивость бактерий к антибиотикам из-за того, что мы их тоннами едим с курицей.
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
80 грн за кг то ж не з молока, а продукт хімічної промисловості.
160 грн за кг . На одну людину 0.5 кг вистачить на тиждень.
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляСтильна штучка
У вас эксперимент или вынужденная мера?
Без зайвих витрат
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляКіма кепка
Маскарпоне на кекс не підійде а сметана так
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляТанюша
У вас атб немає - яблуко українське 31,
Так що ще дешевше тоді не 250 а 200 не місяць
Варена цибуля• 20 марта 2025
Чим більше вік, тим менше можна. Коли Лікарі рекомендують присісти на дієту, то 3 тис на місяць того що дозволяє лікар вистачає. Бо у зрілому віці краще недоїсти, чим переїсти.
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляТанюша
У вас атб немає - яблуко українське 31,
В нас є але там по 40 грн яблука
Кіма кепка• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Печіть кекс на воді і олії, вам вище можуть і рецепт дати
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляКіма кепка
На молоці + смалець або олія можна.
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляТанюша
Є по 40 є по 35 є по 31
Ціни всюди однакові
Нема в нас..
Варена цибуля• 20 марта 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Та яке там суші? Тут на 3 тис в місяць і м´яса нормального не побачиш, хіба що супові набори і курячі субпродукти
Суші по українські малобюджетні. Рис, огірок, сир домашній, філе сельді і все це в крапивному листі.
Ищу-брожу• 20 марта 2025
а взагалі багато що залежить від настрою. якщо це ’ о боже, у мене тільки 3000 грн на їжу, це ж виживання, яка я нещасна’, то це буде один результат, а якщо ’ух ти, це у мене такий челендж, і взагалі я буду така гарна і струнка після цього, мене не впізнають, гарний шанс нарешті привести себе у форму’ - зовсім інший.
Роздратована шкіра• 20 марта 2025
Борщ да каша пища наша, то можно и на меньше. Только сколько потом будет стоить здоровье поправить? Удовольствие от чего получать, которое компенсирует отсутствие вкусняшек? И волю железную иметь. Я 14 дней умираю на японке, а если бы так всю жизнь, одно и тоже скудное питание. Та на фиг так жить вообще? И какая такая адекватная необходимость экономить на себе, своем здоровье, своем настроении и прочим?
Варена цибуля• 20 марта 2025
Ответ дляКіма кепка
Кекс на олії називається пряник.
Майданщица• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Якщо сметану то вже можна 3 літри взяти на ринку і зняти самостійно ще 1 літр кефіру зробити
У вас багато вільного часу, щоб це робити. Може краще знайти підробіток?
Кіма кепка• 20 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Кекс на олії називається пряник.
Кекс на олії, то виріб, як нік у автора
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
А шо поганого у борщі?
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Кекс на олії називається пряник.
Добре пряник теж добре
Зажуженная Жужжа• 20 марта 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Необходимость - нет денег
Удовольствие от секса
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляМайданщица
Якщо знайти підробіток прийдеться купувати пиріжки і їжу в супермаркеті готово, а це вийде дорожче. Хто дасть стабільний підробіток на 2 години?
Зняти вершки 5 хвилин це можна зробити і в 9 годині вечора , приходити додому о півночі не підходить.
Кіма кепка• 20 марта 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
’Щи и каша, пища наша’
Не перекручуйте!
Пуки-куки
• 20 марта 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Необходимость - нет денег
Удовольствие от секса
В що задоволення отримують тільки від їжі?
Кто крайний?• 20 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
если самой готовить, без суши, кафе, полуфабрикатов, то реально
Серьезно? Пачка творога уже 80-100 грн.
Реально, ага
АБВГДэшница• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Без сиру можна обійтися спокійно це не харчі першої необхідності. Молоко так, сир ні .
А про яку рибу ми кажемо? Скільки ви в день можете з´їсти риби якщо з´їсте котлету або стейк?
Щоб отримати порцію 200 грам смаженої, треба 300 грам сирої. Навіть найдешевший мінтай чи хек це буде більше 40 грн на порцію. А в нас в умовах задачі 33 грн на один прийом їжі.
Йосип_молодий• 20 марта 2025
У нас печенка свиная в супермаркете 40 грн , на рынке 50 грн . Можно сготовить печеночные котлеты , сделать подливу с печенки . Дешево и. Сыто