Пуки-куки• 20 марта 2025

Еда на одну взрослую женщину 3000 грн в мес реально?

Результат:
вже голосів: 569
328 (57.64%) Да
241 (42.36%) Нет
Кто крайний?• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Яблоко 7 грн 1 шт
Куриный голень 12 грн 1 шт
Молоко 30 грн литр
Хлеб 25
Крупы ...
Сердце свиняче 25 грн 1 шт
Макароны по акции 35 грн
Куриный голень ?
Вы грузин ?
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Серьезно? Пачка творога уже 80-100 грн.
Реально, ага
Я кажу про домашній на ринку 160 грн за 1 кг.
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляЙосип_молодий
У нас печенка свиная в супермаркете 40 грн , на рынке 50 грн . Можно сготовить печеночные котлеты , сделать подливу с печенки . Дешево и. Сыто
Відмінно
Варена цибуля• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Добре пряник теж добре
Я серйозно. Рецепт грубих пряників готується на рослинній олії, кислому молоці, жовтки, цукор, сода, мука і мед, аж 3 ст.л. на кг муки.
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Щоб отримати порцію 200 грам смаженої, треба 300 грам сирої. Навіть найдешевший мінтай чи хек це буде більше 40 грн на порцію. А в нас в умовах задачі 33 грн на один прийом їжі.
Рибу я ще не важила) сьогодні виправимося підрахуємо
Кто крайний?• 20 марта 2025
Ответ дляТанюша
Шо це ви порахували?
Куриный голень, шо 😂
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Куриный голень ?
Вы грузин ?
Куряча гомілка
Флюорография гуся• 20 марта 2025
Ответ дляТанюша
Крупи 3 кг 100 грн
Кава - 150
Цукор 2 кг -60 грн
Олія 1 л - 60
Масло сливочне 100
Яйця 3 десятки 200
М´ясо ( беру куряче філе ) 450 грн 3 кг
Молоко 4 літри 200 грн
Сметани 2 баночки 100 грн
Чай 50 грн
Картопля 5 кг 150 грн
Морква 1 кг - 30
Цибуля 2 кг 30 грн
Буряк 2 кг 50 грн
Нормальне меню ще 1000 залишається на вподобайки
ну ще хлібчик - 100, ну на 3кг крупи 100грн щось малова-то, макарони ще 2 кг 70, сирка якогось 150грн, мука 2кг 50грн, яблука 2 кг 70. Ну, а так дійсно ще дофіга залишається , головне не захворіти
Варена цибуля• 20 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Серьезно? Пачка творога уже 80-100 грн.
Реально, ага
Так зараз корови ще не теляться. Трошки зачекайте пару тижнів, буде кіло по 120 на ринку.
Добродійка• 20 марта 2025
Думаю, что можно
У меня мужчина шеф повар, я на еду вообще не трачу, кроме кефира и фруктов -это 1500-2000 в месяц
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Я вмію готувати пряники на горілому цукорі.
АБВГДэшница• 20 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Чим більше вік, тим менше можна. Коли Лікарі рекомендують присісти на дієту, то 3 тис на місяць того що дозволяє лікар вистачає. Бо у зрілому віці краще недоїсти, чим переїсти.
Навпаки, якщо не можна цукру, картоплі, хліба, макарон, мучного, варених моркви і буряка, а можна тільки зелені овочі, брокколі, цвітну, м´ясо, творог, яйця й тому подібне, то вкластися в невелику суму майже неможливо.
Кто крайний?• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Ну молочку ж можна взяти у приватному секторі по 30 грн за літр , яблука кажу по 7 грн за штуку, банани по 15 то вже дорого , яйця так треба істи хоча б 3 шт на тиждень
А если куриный голень заменить куриным писюном, то и на 1000 в месяц можно
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Добре
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Можна усе
Одяг та сумки• 20 марта 2025
200 фініків 1 кг замість солодкого їм
40 яблука ,
60 грн банан
300 філе кур 2 кг (на салатики/відварити)
200 м´ясо свині 1 кг
200 рибка якась
150 йогурт 2 шт
150 грн творог
100 молоко
200 овочи різні на салат

1600 грн вийшло + по мелочі

мені десь 2 тис грн вистачилоб на мене одну. Так я їм багато м´яса - знаю. Але якщо не їм м´ясо то їм солодке 3 рази на тиждень спротзал + бассейн . З фігурою ок усе

3 тищ то мало
Танюша• 20 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Що це за хвороба така, для багатих?
Кто крайний?• 20 марта 2025
Ответ дляДобродійка
Думаю, что можно
Отдадите своего повара автору ? 😂
Варена цибуля• 20 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
У мене проблем з цукром нема. Треба тільки все варене. І всі овочі варені. То оте все дороге одразу відлітає, бо його не звариш
Добродійка• 20 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Отдадите своего повара автору ? 😂
Да. 200 евро за 8 часов
Кто крайний?• 20 марта 2025
Ответ дляДобродійка
Да. 200 евро за 8 часов
У нее только 3 тыс грн в месяц, які євро ?
Звоночек• 20 марта 2025
Ответ дляЙосип_молодий
в мене з сср рвотний рефлекс на печінь(((( мабуть об´їдлася у дитинстві...
Пульт от линолеума• 20 марта 2025
Ответ дляТанюша
Ви тролите да?
Тоді раджу колагеновий холодець з куриних лап.
Копійки коштує а користі дуже багато
Виглядає жахливо, але неодноразово бачила, як японки їх їдять для краси шкіри та волосся) Також начитавшись про кістковий бульон, взяла в Сільпо телячі мозкові кістки, коштували дешевше пакетика. Спочатку запекла, кістковий мозок дуже смачний і поживний, на кілька прийомів їжі, потім зварила з кісток бульйон, теж вийшов дуже густий та колагеновий, реально за півтори гривні кілька прийомів їжі, хоч мети економити не було
Просто каралева• 20 марта 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Двухнедельный суп есть. Ну такое себе удовольствие
Бульйон можна зварити і порційно заморозити. Потім з частини варити свіжий суп хоч щодня.
АБВГДэшница• 20 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Аби вони ще десь були ті корови. Їх і до війни майже не було, дорого людям було тримати,а після того як русня розбомбила ферми, села позносила з лиця землі, звідки тим коровам бути.
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Тільки приватні особи тримають 2-3 корови
Танюша• 20 марта 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ух ти, круто. Треба спробувати
Одяг та сумки• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Ну це 100 грн в день на їжу.

Дивіться молоко 15 грн на кашу на 1 раз, крупа якась.
На обід супець морква, картопля, макарони, частина філе.
На вечір рис+ гомілка чи котлета ( теж десь 8 грн за штуку виходить чи тефтеля)
Булочка якась
Чай
де це 15 грн молоко ? в нас у двір домашне возять 40 грн літр а у магазині 40+...
АБВГДэшница• 20 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Можна усе
Кому можна? У більшості людей в віці за 50-60 діабет другого типу, всі перераховані продукти заборонені, дієта потрібна пожиттєво.
автор Пуки-куки • 20 марта 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Зацікавили , захотілося скуштувати.
Смерділо на кухні?