Кручу хвости• 20 марта 2025

Кто живёт один дома. И ему хорошо.

Особенно женщины 47 плюс. И не чувствуете одиночества, есть страх за себя? будущую одинокую старость. Или норм. ? В быту супер, если одна в квартире с удобствами.
Капуста Маша• 20 марта 2025
Мені за місяць 48. Молодший з´їхав півроку тому, старша - півтора року тому. Бачимося постійно з обома, всі у Києві живемо.
Я кайфую) Самотність мені взагалі невідома, для мене то свобода дій та вибору.
Стартість дуже навряд чи буде самотньою, я про це навіть не думаю ніколи.
Займаюся бізнесом, інвестую на пенсію, живу у своє завдоволення.
автор Кручу хвости • 20 марта 2025
Ответ дляКапуста Маша
Старість чому навряд чи буде самотньою?
автор Кручу хвости • 20 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
На носу развод?
Нет.
Капуста Маша• 20 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Старість чому навряд чи буде самотньою?
Ну в мене діти, з ними та їх партнерами гарні стосунки, свята разом святкуємо зазвичай, тісно спілкуємося.
Думаю і далі так буде, тим більше як онуки з´являться.

Мені здається, я навпаки з кожним роком лише щасливіша стаю)