Не служанка• 20 марта в 12:03
Як перестати тривожитись ?
Останнім часом ( кілька років, раніше такого не було) дуже хвилююсь за здоров´я дітей. Щось лише не те і думаю про найстрашніше, почалось то десь після початку війни, хоча живемо в спокійній частині України на даний час.
Любий симптом, любе поколювання, щось з симптомів, вічно думаю про страшне. Хочеться піти до лікаря і все таке. Тримаюсь, але це мені дуже заважає.
Як справитись з цим?
Чучело-Мяучело• 20 марта в 12:15
Задуматися навіщо ви це робите. Яка вам прихована вигода від того? Ви себе вважатимете гіршою матір´ю , якщо будете триаожитися менше?
Який реальний сенс від цих тривог? Дітям швидше одружується, коли вони відчувають тривогу матері, на вашу думку?
Меряю от 0• 20 марта в 12:22
Принимать себя такой тривожной, какая вы есть. Найти себе отраду в делах, хобби, работе, семейном быте. Смириться с тем, что мы все умрем и жизнь не бесконечна.
Виннипуховна• 20 марта в 12:27
Правильно хочется. Идите к врачу, если самостоятельно не справляетесь и тревожность мешает жить. И если это ваш фейспалм к первому ответу в теме, то напрасно.
Алина-1240• 20 марта в 12:38
Понять что это не имеет смысла. Что вы можете поделать например с несчастными случаями?
No problems• 20 марта в 12:43
Подумайте, що може бути причиною цього. Почитайте відгуки. Можливо не хватає вітамінів чи чогось подібного, можливо маєте забагато вільного часу, треба зайняти свій мозок чимось. В мене голова крутилась, я не знала причини, думала може втомилася . Це була не хватка заліза. Лікар призначив аналізи, пропила препарат призначений лікарем, перестала голова крутитись.
КонФФетОшка• 20 марта в 13:39
Ответ дляАлина-1240
Ви змогли це зрозуміти і перестали себе накручувати?
Чи може знайшли сили в кімнаті прибрати?
Алина-1240• 20 марта в 13:43
Ответ дляКонФФетОшка
Сказать вам честно?)мне на близких плевать😂