ТрамвайGirl• 20 марта 2025

Ви відпускаєте дітей 16.17 років в інше місто

Наприклад Львів. Карпати. На 2, 3 дні.
Ждун с Нибиру• 20 марта 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Чи відпускаєте дітей. Ваша відповідь де ви живете та де у вас дача. Що не так?
Ваш текст
’Ви відпускаєте дітей 16.17 років в інше місто
Наприклад Львів. Карпати. На 2, 3 дні.’
автор ТрамвайGirl • 20 марта 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ваш текст
Наприклад Львів. Карпати. На 2, 3 дні.’
Ну я так зрозуміла, що ви відпускаєте правильно?
ПлюшкамиБалуюсь• 20 марта 2025
Отпускаю и меня отпускали в мои 16 лет. Это новый опыт, впечатления, беззаботность. А за своего ребёнка всегда страшно, тем не менее боязнь родителей не должна тормозить взрослеющего человека
Ждун с Нибиру• 20 марта 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Ще розділові знаки навчіться ставити в кінці речень
Украиночка• 20 марта 2025
На блядкі ні.А на змагання,екскурсії,та інше подібне-так.
Телепузик• 20 марта 2025
Моїй 14,5, зараз має стосунки (передружбу) з хлопчиком з іншого міста (після табору), йому 16, вони пару раз вже каталися один до одного в гості погуляти, але з поверненням додому в той же день. А тепер теж донька просить відпустити їх на канікулах на 2 дні до Львову. Але я не дуже розумію хто їм має здати житло і де і як вони мають ночувати, тому відмовляю. Але в плані відпустити погуляти - я донці довіряю, плюс вона з 10 років їздить в табори в інші міста та країни, тому якби не питання ночівлі - відпустила б.
В 16-17 років планую, що донька буде в іншому місті навчатися, тому там не питання буде взагалі.
автор ТрамвайGirl • 20 марта 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вам скучно?
автор ТрамвайGirl • 20 марта 2025
Ответ дляУкраиночка
Дякую.
Ждун с Нибиру• 20 марта 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Вам скучно?
З вами, весело
автор ТрамвайGirl • 20 марта 2025
Ответ дляТелепузик
Дякую.
автор ТрамвайGirl • 20 марта 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
З вами, весело
Добре.
На циголках• 20 марта 2025
Ответ дляСмешнюча
Моя хоче поїхати сама вперше. 18. Хвилююся, але це хвилювання буде завжди.
Моя теж у 18 вперше поїхала, з одногрупниками. Хвилююче))
Mede• 20 марта 2025
Я свою доньку у 17 закордон відпустила на навчання
Варена цибуля• 20 марта 2025
Син рівно в 17 поїхав на навчання з Одеси до Львова
Зайченя• 21 марта 2025
До мене син подруги приїздить у Київ на 3 дні, в нього тут товариш по онлайн іграшці. Живе в мене, з ним гуляє півдня. Потягом сам туди-назад. 16 років.