Викачую яйцями• 20 марта 2025
Парфюмы, от которых вы безума?
Чемодан-Вокзал-Майами• 20 марта 2025
Armani Si
Joe Malone Wood Sage and Sea Salt
Trussardi Donna
Joe Malone Wood Sage and Sea Salt
Trussardi Donna
Сегодня я не я• 20 марта 2025
Сади Нілу, Льор де Торант, Шаріоль Сапфір, Ернемеджільдо Дзенья Дзен.
Анти-анонім• 20 марта 2025
Вікторія сікрет бомбошел,ідол ланком,лоеме якась квіткова дуже сподобалась
Забрызжу ядом• 20 марта 2025
Килиан лав Донт би Шай
Ланком трезор Ла нуит
Либре
Бурберри петеилс Лимитед эдишн
Ланком трезор Ла нуит
Либре
Бурберри петеилс Лимитед эдишн
Сумка з негодою• 20 марта 2025
клима. интерлюд и диа амуаж, ганимед, ботега венета, кремовая кожа бдк,
Анти-анонім• 20 марта 2025
Ответ дляПротру пилюку
Колись обожнювала. Цікаво, чи зараз би так подобалися
Блін,я їх шукала,вони такі гарні
Протру пилюку• 20 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Блін,я їх шукала,вони такі гарні
Нема їх. Я теж шукала.
ГЛЮкоза• 20 марта 2025
Vie de Chateau Intense Nicolai Parfumeur Createur
Дуже шкода, що це вже знятість. В мене залишились самі сльози на дні..
Він просто неймовірної краси, я навіть не знаю як його описати. В мене дуже багато парфумів, але такого прекрасного більше немає.. там і трави, і сіно, і табак( але дуууже делікатний),якісь квіти. Він і не солодкий, і не свіжий, і не гіркий. Одним словом, його треба лише почути. Або це стане любовʼю всього життя, або не зайде)
Анти-анонім• 20 марта 2025
Ответ дляПротру пилюку
Нема їх. Я теж шукала.
Вони якісь полуничні були, дарував кавалер моїй подрузі
волосатое стекло• 20 марта 2025
Парфюмов не так и много, но топ три для меня. Но в последнее время рука тянется к крайним двум, под настроение.
Сито для думок• 20 марта 2025
Мрії у вирії• 21 марта 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Баккара руж 540. Шанель тандер на лето
Сейчас в такой Шанельке. Как по мне весна- идеально .
Фантазерша• 21 марта 2025
Ответ дляMede
Moschino Funny. Знаю, що тут цей аромат захейтять, але вони мені подобаються, і багато хто запитує - що в мене за парфуми
Мне тоже нравится фанни,
и медвежонки