Задираю носа• 22 марта в 09:43

Оземпик, или его аналоги. Какие у Вас были побочки?

Дама-мадама• 22 марта в 09:47
Саксенда. Крім схуднення жодних
автор Задираю носа • 22 марта в 09:51
Ответ дляДама-мадама
Саксенда. Крім схуднення жодних
Трохи не розумію, як працює препарат, він зменшує почуття голоду?
Ля-ля-ля• 22 марта в 09:53
Якщо препарат колоти в цілях схуднення то побічка полізе через роки
Вилами по воде• 22 марта в 09:57
Саксенда. -8 за 2 міс. Почалася срачка-ригачка то перестала. Але не можу стверджувати що від неї, можливо від неправильного зберігання( півдня без холодильника)
Вилами по воде• 22 марта в 09:58
Ответ дляЛя-ля-ля
Через роки і побічка від зайвих кг буде
Каркуша Клара• 22 марта в 09:58
Автор, попробуйте лучше диету при инсулинорезистентности.
Неисследованный препарат. Если не рожали, то однозначно не колите.
Почитайте английские ресурсы - там много пишут про смерти от препаратов для похудения.
Ля-ля-ля• 22 марта в 09:59
Ответ дляВилами по воде
Через роки і побічка від зайвих кг буде
Це ж яка ваша має бути , аби порівняти побілку? Під 2 тони?
Меня много• 22 марта в 09:59
Ответ дляВилами по воде
Розкажіть, вона у вільному доступі? Після неї зворотній процес не піде, не нажираєш ще більше?
Вилами по воде• 22 марта в 10:00
Ответ дляЛя-ля-ля
Достатньо 90+.
автор Задираю носа • 22 марта в 10:00
Ответ дляКаркуша Клара
Да вот что-то не выходит у меня с диетой( и анализы плохие. Врач мне говорила про оземпик, я вот только сегодня сдала все нужные анализы, пойду уже к ней с анализами
Вилами по воде• 22 марта в 10:01
Ответ дляМеня много
Саксенда в аптеці без проблем. Оземпік не зареєстрований препарат в Україні. Возять різні перевізники, продається в інтернеті грубо кажучи з рук
Ці препарати працюють на те що меньше голова і меньше їсиш. Якщо почати більше їсти то звісно, повернеться вага.
Меня много• 22 марта в 10:02
Ответ дляВилами по воде
Побачила, це ін´єкції, а хто коле вам? Чи самі?
Каркуша Клара• 22 марта в 10:02
Ответ дляЗадираю носа
Я сейчас на диете. Да, последнее время срываюсь. Но не виню себя. Сорвалась - немного съела гадости и все, дальше правильное питание.
Вилами по воде• 22 марта в 10:03
Ответ дляМеня много
Сама. Без проблем. Там спец голочки треба купити
автор Задираю носа • 22 марта в 10:06
Ответ дляКаркуша Клара
Ой, сколько у меня уже этих попыток было похудеть, все без толку, ну не получается, или силы воли нет, или хз.
Меня много• 22 марта в 10:10
Ответ дляВилами по воде
Бачу,там 3 шт в упаковці, скільки потрібно для курсу?
Меня много• 22 марта в 10:12
Ответ дляЗадираю носа
Це я теж, і калорії рахую, і спортзал на постійній основі, а вага не зменшується. Втомилася, теж бы щось вколола, щоб дало поштовх
Вилами по воде• 22 марта в 10:13
Ответ дляМеня много
Спочатку по наростаючій. На терапевтичний дозі 5 шприців/міс
Вилами по воде• 22 марта в 10:14
Всі ці уколи до жопи, треба міняти свої харчові звички, їсти по пів зернятка. Якщо на укрлах це робити легко, то після їх відміни важко, тре мати велику силу волі. Інакше все повернеться.
Наступний крок баріатрія
автор Задираю носа • 22 марта в 10:15
Ответ дляМеня много
Я уже тоже устала от этого всего, сейчас ещё пошла сдавать глюкозотолерантный тест, сахар натощак 6.3, если не похудею, будет диабет
Дама-мадама• 22 марта в 10:28
Ответ дляЗадираю носа
Саксенда (ліраглутид) – це препарат для зниження ваги, який належить до класу агоністів рецепторів глюкагоноподібного пептиду-1 (GLP-1).

Принцип дії:

1. Зменшення апетиту

Ліраглутид діє на рецептори GLP-1 у головному мозку, зокрема в гіпоталамусі, що відповідає за регуляцію апетиту. Це сприяє відчуттю ситості та зменшенню потягу до їжі.

2. Сповільнення випорожнення шлунка

Їжа довше залишається в шлунку, що подовжує відчуття насичення після прийому їжі та допомагає уникати переїдання.

3. Контроль рівня глюкози в крові

Препарат підсилює вивільнення інсуліну у відповідь на їжу, що допомагає підтримувати стабільний рівень цукру в крові та запобігає різким стрибкам глюкози.

4. Вплив на метаболізм жиру

Ліраглутид може сприяти зменшенню запасів жиру в організмі, покращуючи чутливість до інсуліну та сприяючи здоровішому обміну речовин.
автор Задираю носа • 22 марта в 10:33
Ответ дляДама-мадама

Принцип дії:

1. Зменшення апетиту

2. Сповільнення випорожнення шлунка

3. Контроль рівня глюкози в крові

4. Вплив на метаболізм жиру

Дякую! те, що мені і треба)
Тюрюнь_Тюнь• 22 марта в 10:46
Ответ дляМеня много
Це пожиттєвий препарат. Якщо не продовжувати колоти, все повертається дуже швидко. Дуже багато відео в соц мережах на цю тему.
как тебе такое илон маск• 22 марта в 12:26
Ответ дляЛя-ля-ля
Например, какая?
Откуда такая информация?
Дама-мадама• 23 марта в 09:09
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це неправда. Я перестала колоти , як тільки мій ІМТ та ГГ прийшли в норму й вже 4 року в мене все в порядку з вагою й відповідно , з інсулінорезистентністю (її немає ) та рівнем глюкози в крові . Просто разом з препаратом не треба кидати спорт та здорове харчування
Тюрюнь_Тюнь• 23 марта в 14:39
Ответ дляДама-мадама
Скільки ви зараз важите? Тільки чесно)
Дама-мадама• 23 марта в 14:46
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Скільки ви зараз важите? Тільки чесно)
Тюрюнь_Тюнь• 23 марта в 14:50
Ответ дляДама-мадама
😄
Дама-мадама• 23 марта в 14:51
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
😄
?
Bruneto4ka• 01 апреля в 17:25
Ответ дляВилами по воде
И мне не зашла саксенда вообще