Голубец• 20 марта в 21:20

Чи дійсно правда, що якщо в садочку дитина часто хворіє, то в школі буде легше?

Реанимация• 20 марта в 21:20
Нет. В первом классе будет жесть всеравно. Новый коллектив и микроклимат.
Пишна молодиця• 20 марта в 21:20
мій і в садочку весь час хворів (кожен місяці), і в школі то само
ПадаюВреверансах• 20 марта в 21:21
Загалом в школі легше вже. Діти переростають. Стають міцніші і не хапають вже так віруси.
І це не правда, якщо не ходив в садок, то в школі менше буде хворіть
Заикальница• 20 марта в 21:22
Ответ дляРеанимация
Навряд, але я саме так заспокоюю родичів)) А ще їм лікар сказав, що до 4х років дитина перехворіє і все. Залишилось почекати два тижні)
ПадаюВреверансах• 20 марта в 21:22
Ой, навпаки, якщо в садок не ходив, то в школі буде більше хворіть. Це не так.
Я шалунья• 20 марта в 21:22
Ответ дляПишна молодиця
І мої так само.
Я не ходила у садочок, у школі хворіла двічі на рік по 3-4 дні і один раз тиждень.
Затишне кубло• 20 марта в 21:22
Хворів син у садочку раза 4 за рік, в школі десь два рази в молодших класах, останні 2 роки по разу в епідемію грипу ( 5,6 клас) . Це означає меньше? Переріс мабудь , міцніше імунітет.
So_so• 20 марта в 21:23
Зависит от причин, у дочки аллергия обнаружилась, пока не выяснили и не начали лечиться, бесконечные заболевания дых путей, из одного в другое. Не думаю, что школа бы что-то изменила.
Идеальная оптимистка• 20 марта в 21:24
У меня дочке 15 лет, после года онлайна в нормальной школе первые два месяца постоянно сопли , вирус. Говорю ты как садиковская. Потом привыкла
Луноликая Вика• 20 марта в 21:25
І в садку хворів, і в школі перші 2 роки жесть була
Надежда-8877• 20 марта в 21:27
особливо в вересні, діти обмінюються новими вірусами, трохи холодає. Починається хвиля хвороб
Нехай щастить• 20 марта в 21:29
В школі стало набагато легше, в садку тиждень ходив/ два місяці хворів, ще й лишай постійний був
Меряю от 0• 20 марта в 21:30
дочки в сад не ходили и в первых классах были единственными неболеющими Дальше болели раз в год пару дней.
Срочнокпсихологу• 20 марта в 21:31
Ответ дляРеанимация
Как у автора нет, так и у вас нет. Все разные
к.Буланова• 20 марта в 21:35
Ответ дляПадаюВреверансах
У кожного свій досвід, а отже і своя правда
фрау Гітта• 20 марта в 21:35
якщо діти з одної групи строєм підуть в той самий клас усі і інших дітей не буде в класі то да, стане легше :)
Неробименінерви• 20 марта в 21:46
Ответ дляфрау Гітта
У мене було майже так Селище міського типу, один садочок, одна школа
Привіт з ботойбіччя• 20 марта в 21:47
В садик ходили по графику 2-5 дней в садике и 2-3 недели больничный все 4 года . В школе две недели в школе и одна дома . 3 класс уже
Показушница• 20 марта в 21:47
Я хворіла весь час і в дитсадку, і в школі. І то тяжко, до лікарні. Тож, це, мабуть, індивідуально.
Жинси на дитину• 20 марта в 22:17
Якщо в дитини хороший імунітет , то ніде часто не хворіє
Однозначная• 20 марта в 22:40
Нет, лучше не стало, даже хуже, потом перевела на дистанционное обучение, стало легче
ЧорноброваЯ• 20 марта в 22:51
У нас да, так и было