У Харкові ТЦКшники силою зупинили () жінку-адвоката, яка приїхала надати правову допомогу
Вже написані звернення до Ради адвокатів Харківської області, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Дмитра Лубінця, лист до ДБР щодо відкриття кримінального провадження за вказаним фактом, скарги: до Генерального штабу Збройних Сил України, Сухопутних військ ЗСУ, Харківському ОТЦК та СП, Східному територіальному управлінню Служби правопорядку Збройних Сил України, Харківському зональному відділу військової служби правопорядку.
🤔Цікаво хтось з вище перелічених хоч читає усі ці звернення? Чи відразу викидають у смітник?
Natal_ka91• 21 марта в 15:05
Ви думаєте, працівники будуть покарані? Потужний сам дав їм таку волю і дозвіл