Незламна• 21 марта в 16:39

Не вмію ходити в гості та приймати гостей? Є тут такі?

Коли запрошують в гості, одразу відчуваю тривогу. Щоб потім не дорікали. Або коли хтось хоче прийти до мене в гості, також тривога, що будуть засуджувати, що в мене в оселі «не так». Після деякої роботи над собою, гостей приймати в себе наче трохи навчилася. Але от ходити в гості геть не можу. Мені краще зустрічі на «нейтральній території». Це стосується всіх - і родичів, і друзів, і колег, і подруг. Можливо, хтось таке ж відчуває? Як ви з цим боретеся? Бо почуваюсь наче «біла ворона» чи якась дикунка. Підозрюю, що причина родом з дитинства, бо мені не дуже дозволяли когось запрошувати, а як дозволяли, то потім при нагоді дорікали.
Свекруня• 21 марта в 16:53
Ответ дляНезламна
Можливо, щось зайве зʼїм чи навпаки не зʼїм, скажу, випʼю. Якось ображу своїми словами чи мовчанням, чи поведінкою. Мене в ранньому дитинстві дорікали за все побутове, можливо, звідти той комплекс. От моя колега говорить «гості все пожрали» (це цитата), і тут же запрошує в гості мене, і мені до неї йти не хочеться, бо про мене таке скаже. Таких прикладів багато. Я наче наперед намагаюсь продумати, щоб мені не дорікали. По-дурному, мабуть, але як є. Хоча я завжди і не з пустими руками, щедрість присутня. Але боюся докорів.
Теперь я уверена что вы ’слишком ’ , все ’слишком’.

Я говорю про своих детей ’все сожрали’ и что?
Доль Чекомбана• 21 марта в 16:54
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я теж не кличу, а рідня? На 8 березня за день сказали прийдемо, а я хотіла просто відпочити, довелося ставити на стіл і три години посміхатися.
Нє, ми спілкуємось по телефону, вайберу, зустрічі рідко на дні народження.
Мerida• 21 марта в 16:55
Ответ дляНезламна
как тяжело вам жить. А в магазине последний хлеб вам не жалко брать? Или последнюю пару обуви? Или занять последнее сидение в автобусе? Или выглядеть лучше чем подруга? Или купить сумку дороже, чем носят ваши коллеги?
Свекруня• 21 марта в 16:55
Ответ дляНезламна
Схоже, і те, і інше. Думаю, в обличчя дорослі люди навряд дорікнуть. А за спиною можуть. Це наче я боюся, сама по собі (типу наперед продумую, щоб мені не дорікнули)
Так если за спиной, то вы ж этого не узнаете.
Чего об этом думать?

Более вероятно, что никто никогда ничего о вас не говорит за спиной. Обидно, да? Вы такого допустить не можете?
автор Незламна • 21 марта в 16:56
Ответ дляВсміхайлик
Сколько Вам лет и как Вам живётся с такими кукарачами?
Оце ж і тему створила. Років багато. Але оця тривожність не минає. Гості - це ж наче радість, а для мене ціле випробовування. Хочу розібратися, чому. Можливо, тут, на форумі, в когось така сама картина.
Мerida• 21 марта в 16:56
Ответ дляНезламна
А с психологом как долго работали?
автор Незламна • 21 марта в 16:59
Ответ дляСвекруня
Чего об этом думать?

Звісно, можу. І сподіваюсь, що друзі і не скажуть, але тривога не минає. Саме через гості. Тільки якась незапланована зустріч, чи спонтанна, чи на нейтральній території, то ок. От якщо в гості - то паніка якась.
автор Незламна • 21 марта в 16:59
Ответ дляМerida
А с психологом как долго работали?
Ніколи. Соромно. В юності здавалося, що поборола. І наче було ок. Потім знов накриває
забиякина• 21 марта в 17:03
Ответ дляНезламна
Думаю, зовсім не підвищую, скоріше боюся, що подумаю про людей, що друзі, а вони будуть дорікати. Мабуть, деякий відбиток дитинства чи комплекси, коли дорікали за все. Засіли, та не можу позбавитися.
Це жахливо. Вам треба працювати над собою, боротися з комплексами. Я взагалі пережила жорсткий булінг в школі. Вдома були кошмарні ситуації у відносинах батьків і у ставленні батька до мене. Але слава Богу я справилася🙏 Зараз мені взагалі начхати на чужу думку. Та й взагалі на диво впевнена в собі. Але раніше все було навпаки
Доросла дівчинка• 21 марта в 17:06
Як комусь в мене вдома не подобається, то хай сидять вдома)))
забиякина• 21 марта в 17:09
Ответ дляНезламна
Підписуйтесь на Холоденко і заряджайтесь її впевненістю і оптимізмом
Мerida• 21 марта в 17:10
Ответ дляНезламна
Значит ещё не дошли до пика. Как дойдете, к психологу обратитесь и исправите ситуациб
Ласкове телятко• 21 марта в 18:22
Не умею, не люблю, не практикую и не парюсь