В моїй хаті моя правда• 18 февраля в 13:40
Мені абсолютно на всіх чхати. Дар чи прокляття? Що мене чекає?
З усіма спілкуюсь приязно, товариська, маю багато знайомств по роботі і за межами.
Але мені не потрібне тісне спілкування. Є людина, нема - я навіть не помічу. Мені просто нецікаво і непотрібно спілкуватися з кимось глибоко, дружити, ділитись проблемами і вислуховувати їх.
Те ж саме стосується і чоловіків: за все своє життя ні разу я не відчувала, що прямо не можу без людини. Подобаюсь йому - ок, спілкуємось. Не пише - ок, я вже і забула через день про нього.
Були стосунки. Зустрічаємось, все добре, мене носять на руках. Як тут я відчула, що він починає мене дратувати і я просто не хочу нічого . Беру речі і йду, людину ставлю перед фактом, що не хочу бути з ним. Скільки чоловічих сліз я бачила і скільком робила неприємно, не можу порахувати.
Зазвичай вони шокуються - що я зробив, в чому винний , все ж було добре. А мені просто байдуже.
Ловлю себе на думці, що я психопат. Бо мені абсолютно байдуже на почуття інших. Навіть не думаю про це. Захотіла - пішла. Захотіла - залишилась. Переслідую завжди свою вигоду. Може я ненормальна?

Дай подивлюся• 18 февраля в 13:43
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Думаю это возрастное, потом наступит резкое хочу семью, детей, кота, собаку.

мадамГрицацуева• 18 февраля в 13:44
Люди, с которыми вы встречались, вы их просто не любили. Шел мимо рандомный пассажир, давай встречаться. Вы чужие, повстречались и он вас просто напрягает, потому что это никто, у вас на него никаких планов, и он только мешает.

Личко Невеличке• 18 февраля в 13:44
Саме тому ви прийшли на порадницю, щоб про це написати і звернути на себе загальну увагу. Тому що вам пофіг.

Личко Невеличке• 18 февраля в 13:46
Ви не психопат, ви інфантильна дитина, яка не навчилась, ще нести відповідальність за свої дії. Якій швидше за все, багато дули в попу.

Вчителька з мікрорайону• 18 февраля в 13:47
Тю, ну ви така)
Як буде вам 47, чоловіки плакати вже не будуть)))

Личко Невеличке• 18 февраля в 13:48
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Тю, ну ви така)
Чого варті ті чоловіки, які плачуть, через те що жінка йде? Це вже інше питання.

Личко Невеличке• 18 февраля в 13:50
Ответ дляSo_so
Если Вы такая как описали, Вас бы совершенно не волновали озвученные вопросы
Сто відсотків.
вона прагне такою бути, жінкою вамп, що руйнує чоловічі серця. Але це не так.

Меряю линейкой• 18 февраля в 13:54
Так чихать на всех, что накатали простыню и ждете внимание/мнение рандомных виртуальных людей

ХуАнита• 18 февраля в 13:55
Автор, якщо то все правда - то ви молодець. Але мені здається, ви фантазуєте.

Локшина на вухах• 14 марта в 21:48
Я така десь до 32х років була, потім захотіла сім´ю, дитину, все втілила, з дитини пилинки здувала, до школи не працювала, займалась її різноманітним розвитком.
А до 32х навіть довготривалих стосунків не було, бо мені всі набридали, заважали вільному життю і самостійності.