Некомильфо• 21 марта в 17:39

Крем триакутан

Подскажите,кто-то использовал этот крем ребенку? помогал? нам 2 с половиной года,дерматолог назначил от высыпаний.
Экспертиза• 21 марта в 17:52
Дуже класний! Вже забула, що саме ми лікували, бо у сина ніжна шкіра постійно щось не те, але до того тріакутана ми прийшли після невдалого лікування чимось іншим.
автор Некомильфо • 21 марта в 17:57
Ответ дляЭкспертиза
пугает,что он гормональный. В каком возрасте вы его использовали?
Оксана -1f11• 21 марта в 18:19
Ми лікували їм лишай, але десь в 12 років, все було добре
Экспертиза• 21 марта в 18:30
Ответ дляНекомильфо
З 5 чи 6 років, вже не пам ´ятаю, але ж це проти висипань чи інфекцій на шкірі, воно й має бути гормональним, там все одно місцева дія.