Жизнь прекрасна• 21 марта в 17:55

Дівчатка, прошу/молю вас, підтримайте мене та котика ще раз фінансово на лікуван

Доброго вечора, дівчатка! Вибачте, будь ласка, що знову звертаюсь до вас всіх за допомогою. Майже два тижні тому, я писала вже сюди з проханням про допомогу і багато наших порадниць мене тоді дуже підтримали добрими словами та допомогли фінансово за, що я їм всім
дуже вдячна! Ось тут є посилання
на мою попередню тему:https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3688197 я так мріяла, що скоро поділюсь тут щасливою історією про цього котика, що він вже здоровий і тепер має свою найкращу родину, я завжди так роблю, коли прошу фінансової допомоги на лікування безпритульної тваринки і коли її вилікую та потім прилаштую в родину то в своїй темі я обов´язково про це напишу, щоб дівчатка котрі мені допомогали мали змогу побачити, що тваринка дійсно здорова та вже знаходиться в родині. Але цього разу я напевно, що не зможу порадувати дівчаток котрі мені допомагали такою щасливою історією, нажаль, хоча я до останнього не втрачаю надії та вірю в диво ( я навіть до церкви ходила та просила допомоги для цього хворого котика). Лікування котика триває вже майже 2 тижні на момент того, як я його вперше принесла до ветеринарної клініки, лікар сказав, що стан його критичний, але завжди є шанс на одужання і ним обов´язково потрібно скористатись. І ми все ж таки вирішили почати лікування. Перші декілька днів я з ним щодня їздила до клініки на огляд та ін´єкції, а потім лікар призначив нам лікування в домашніх умовах це антибіотик таблетований, каплі та мазь в оченята, розчин Люголя для обробки ротової порожнини тому, що в нього були язвочки в ротовій порожнині і їсти із-за них йому було дуже-дуже тяжко. Одне очко було настільки вражене вірусно-гнійним кон´юктивітом, що лікар казав, що він взагалі може втратити зір на нього. Потім в нього ще отит виявили із-за ураження вушним кліщем та провели йому в клініці обробку препаратом Стронгхолд (я його купила за рекомендацією лікаря) він сказав, що він також ефективний і від вушної корости. І так ми продовжили лікування вдома і декілька разів на тиждень ходили разом з ним до ветеринара на огляд. І ось буквально декілька днів тому, я трішечки зраділа, що в нього відкрилось вражене кон´юктивітом очко і з нього вже майже перестав витікати гній, він став трішки веселішим, почав краще їсти, але вчорашній ніч стала для мене однією із самих страшних ночей. Позавчора у нас в місто (Кропивницький) прилетіло біля 30 шахедів, які летіли над будинком і деякі з них поруч збивали, але пережили Слава Богу так от сьогоднішня ніч стала для мене набагато страшнішою за попередню. Як завжди я перед сном зайшла в кімнату, щоб ще раз подивитись, як там котик і бачу, що він повністю дезорієнтований, ходить по колу і б´ється об меблі та в нього роз´їжаються в різні сторони задні лапки і він падає. Було вже більше ніж 11 година ночі і повезти до ветеринара я його не змогла тому, що із-за комендантської години в нашому місті більше не працюють цілодобові ветеринарні клініки. Потім в нього взагалі почалися судоми і він попісяв під себе, а потім він вчепився зубами в шерстяне покривало на яке я його поклала і зубки більше він самостійно вже не міг розжат тоді я побігла на кухню і взяла чайну ложечку і дуже обережно йому таким чином змогла відкрити ротика. І відразу ж я помітила, що одне його очко ніби, як помутніло (бельмо) якесь з´явилось. І так на руках до самого ранку він в мене й проспав. Зранку я повезла його до лікаря тільки не до того де я його лікую тому, що він 20-21 березня на навчанні в іншому місті тому я його відвезла до іншої. При огляді сказали, що стан у котика ну дуже-дуже критичний і можливо цей день останній в його житті. Нам вкололи антибіотик, анальгін+димедрол тому, що в нього знову піднялась температура до 40 градусів, також вітамінні препарати вкололи та плазму і сказали, що якщо він переживе цей день та ніч то привезти його взавтра на огляд та ін´єкції і потім доведеться також ще поїздити до них декілька днів на ін´єкції, а ще сказали, що можливо на одне очко він більше ніколи не зможе бачити... Їсти він не хоче зовсім тому сказали, що сьогодні його не потрібно кормити примусово, а тільки лише водичку зі шприца в ротик капати. Дівчатка, він такий безпорадний зараз і чомусь часом так починає кричати, напевно від болю. Я просто не можу дивитись на ці страждання. Щойно купила памперси для тваринок спробую йому одягти. Лікар сказав, що це все наслідки кальвирозу, який вражає органи, а так, як котика я вже знайшла в критичному стані і він вже мав анорексію на той момент тому й лікуванню цей вірус піддається дуже тяжко в його стані. В нього по рентгену котрий йому зробили ще два тижні тому було виявлено перелом тазу, але він тоді ходив потихеньку, а зараз зовсім не може ходити задніми лапками. Дівчатка, я витратила всі гроші за під час лікування. Поїздки на таксі в клініку тому, що в громадському транспорті він не може їхати, дуже кричить від того, що багато людей чи можливо від чогось іншого, оплата за огляди в клініці, ін´єкції, декілька разів купувала ліки вже тим що
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 18:01
Щиро вдячна адміністрації за те, що дозволили мені розмістити моє прохання про допомогу на нашій Порадниці!
Dimonsan 03• 21 марта в 18:02
Так а куда скинуть деньги?
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 18:03
Ответ дляDimonsan 03
Так а куда скинуть деньги?
Удалено администрацией...
Одуванчик number one• 21 марта в 18:11
Та тиждень тому зібрали 5000, там на 5 котиків вистачить?!😡
Наглієте, дамочка!
Tivoli• 21 марта в 18:13
Ответ дляОдуванчик number one
Наглієте, дамочка!
Серьезно? 5000 может не хватить на день лечения, зависит от проблемы
Одуванчик number one• 21 марта в 18:14
Ответ дляTivoli
Кидайте, дойні корови!
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 18:18
Ответ дляОдуванчик number one
Наглієте, дамочка!
Так, дійсно було зібрана така сума майже 2 тижні тому, але я його лікувала в приватній клініці і повірте, що витрати на консультації, рентген, ін´єкції, таксі тому, що власного авто я не маю, а в громадському транспорті він боїться, дуже сильно починає нервувати та кричати, а також корма, змінювали декілька разів за рекомендацією лікаря тому, що в нього був пронос страшенний на деякі з них, а інші він взагалі не їв. Ось те що дододому купувала для нього. Мазь Тетрациклінову вже два рази за період лікування купувала.
9556633• 21 марта в 18:24
Напишите пожалуйста какие шансы на выздоровление у котика с тяжелым течением вирусной инфекцией и переломом таза. И сколько таких тем вы еще планируете создать?
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 18:25
Ответ дляTivoli
Ще лише той мінімум те, що я зберігала до своєї галереї. Рентген також дорого в приватній клініці коштував. Але ви дійсно маєте повне право виразити мені своє незадоволення. Це дійсно не та платформа де потрібно проводити такі збори, але повірте мені, що мені насправді просто більше нікуди звернутись за допомогою, а тваринкі потрібна допомога. Мені дуже-дуже соромно за те, що я прошу про допомогу, але ж не для себе, а для безпритульної тваринка, яка не була потрібною зовсім нікому, від нього навіть місцеві зооволонтери були відвернулися, коли я їм телеіонувала та просила про допомогу!
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 18:27
Дівчатка, я дякую всім вам разом і кожній з вас окремо за допомогу! Я зараз піду годувати інших своїх безпритульних тваринок і потім пізніше всім вам обов´язково відпишусь! Можливо хтось зможе, щось ще порекомендувати в плані лікування, буду також дуже вдячна за ваші рекомендації.
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 18:29
Ось ще продовження моєї теми.

Вдома його лікувала, корм за цей час за рекомендацією лікаря декілька разів змінювали тому, що в нього то пронос був то він зовсім відмовлявся його їсти і поки ми зрозуміли, що йому потрібно то купувала різні. Я просто не можу його залишити тепер і якщо є хоча б 1% надії на порятунок то я його обов´язково використаю. Як би ви тільки знали, який же він класний котик і коли він дивиться мені у вічі і просто кричить від болю просячи йому допомогти то в мене все всередині просто стискається від своєї безпорадності в цій ситуації. Можливо саме в цьому випадку я дійсно не зможу йому допомогти, але я буду хоча б знати, що я зробила все для нього, що тільки було в моїх власних силах. Дівчатка, дуже Вас прошу, ні навіть молю, допоможіть, будь ласочка, ще раз, підтримайте нас з котиком. Кожна ваша гривня для нас зараз це шанс на його спасіння. Ціль я не ставлю при відкритті своєї Монобаночки тому, що не знаю точно, який його стан буде сьогодні ще до кінця цього дня та на завтра на ранок і скільки нам з ним ще потім доведеться їздити в лікарню на ін´єкції. Якщо з ним, щось станеться то всі ті кошти, що залишаться я обов´язково витрачу на інших своїх підопічних безпритульних тваринок на корм для них і вам обов´язково відзвітую в цій своїй темі. Мені не має окрім вас до кого ще звернутись за допомогою, мої знайомі зовсім не розуміють такого мого піклування про тваринок, нажаль... Я ще раз хочу попросити адміністрацію, розмістити мою тему, щоб люди в котрих є бажання допомогти, мали змогу зробити це. Всім заздалегідь вдячна за вашу підтримку, розуміння та допомогу! Вибачте, будь ласочка, що я знову до вас з протянутою рукою, мені дуже соромно, що я нав´язую вам свої власні проблеми. Дівчатка, я поки буду відсутня в темі тому, що піду поїти водичкою котика, а потім ще побіжу кормити інших собачок, які мешкають біля мого будинку, але ввечорі я всім вам обов´язково відповім на всі ваші запитання та подякую всім за допомогу. Можливо хтось зможе також, щось порекомендувати в плані лікування котика, я буду також дуже вдячна за всі ваші рекомендації!
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 18:34
Ось так виглядає сьогодні мій Сірунчик, він дуже змучений цією підступно хворобою. Я роблю все можливе для нього. Попрошу вас, щоб Ви тримали за нього свої кулачки, йому наразі це дуже потрібно. І ще раз, дякую всім!
rainbow2018• 21 марта в 18:52
Автор, а куда делись все предыдущие животные, которых вы тягали по врачам и собирали на них деньги?
akarra• 21 марта в 19:04
Ответ дляОдуванчик number one
Наглієте, дамочка!
вы цены на ветуслуги знаете?
2000 грн стоит один день в реанимации, например
рентген 400-1000 грн, в зависимости от зоны
инъекции от 300 до 1500 грн, в зависимости от препарата
и т.д.

а по теме - мне, конечно очень жаль, и автор молодец, что пытется спасать. но ... если там перелом таза и не фиксировали, и после всех манипуляций - смещение, зажим нерва - сейчас не может ходить, если не принимать оперативные меры - будет спинальник. шанс на престройство такого животного равен 0,00001% увы
и дальше что? автор готова брать себе инвалида? или после всех этих мучений котика усыпят или он сам уйдет...?
9556633• 21 марта в 19:39
Ответ дляakarra
вы цены на ветуслуги знаете?
и т.д.

Автор молодец и я не сомневаюсь в искренности ее намерений, но забирая животных с улицы нужно рассчитывать на свои силы. Особенно в условиях сегодняшних реалий
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 22:40
Ответ дляakarra
вы цены на ветуслуги знаете?
и т.д.

Щиро вдячна Вам за підтримку! Я чудово розумію подальші перспективи того, що якщо він виживе (мені сьогодні сказали в лікарні, що можливо він цей день навіть й не проживе до кінця, але вже вечір, а він тримається біднесенький і знаєте тримається насправді краще ніж я тому, що я не можу зупинити сльози дивлячись на нього). Знаєте, я сьогодні для себе вирішила вже точно, що навіть, якщо він не зможе більше ходити і залишиться сліпеньким на одне очко то я його нікуди вже не подіну, він вже точно залишиться жити в мене, як би ж він тільки жив. І ще раз, дякую Вам!
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 22:58
Ответ для9556633
Дякую Вам за довіру по відношенню до мене, я насправді не маю жодного наміру когось обдурити. І Ви повністю праві, коли пишете, що мені в першу чергу завжди потрібно розраховувати на власні сили в разі, коли я забираю на лікування якусь тваринку з вулиці. Але цього разу я чесно кажучи знала, що самостійно не зможу йому допомогти тому, що на роботі затримка з/п вже майже 3 місяці, але ось вже в кінці березня обіцяють погасити в повному обсязі цю заборгованість і тоді мені вже хоча б трішечки легше стане у фінансовому плані хоча й отримую я насправді зовсім не великі гроші за свою роботу. Просто знаєте я коли його тільки вперше побачила то відразу ж почала телефонувати нашим місцевим зооволонтерам, але всі вони мені відмовили в допомозі, сказали, що в них не має окремого місця для тваринки з інфекцією, а посадити його до інших котиків вони не можуть тому, що потім захворіти й інші, що вже були в них такі випадки, що в одному притулку із-за одного такого котика потім вмерло 11 інших котиків. І тоді вже знаючи наперед, що мені самій буде дуже тяжко у фінансовому плані його лікування, але все ж я не змогла залишити його там ось у власних фекаліях у яких він лежав, поруч з гаражами, де бігає купа безпритульних собачок. Його бачили там дуже багато людей, як вже потім мені сказали, але ніхто йому не допоміг, а пролежав він там не один день. Тому я й вирішила, що я обов´язково, щось придумаю, але хоча б я, дам йому шанс на життя. Ось так вже майже 2 тижні ми разом з ним проходимо цей доволі нелегкий шлях до його одужання. Я маю велику надію на те, що він все ж таки зможе ще стати повноцінним, здоровим котиком ну, а якщо ні то я його вже не залишу самісінького в цій біді і буду завжди поруч з ним. Дякую!
автор Жизнь прекрасна • 21 марта в 23:28
Ответ для9556633
Так, я Вас чудово розумію. Ви, дійсно реаліст і випадок саме в цього котика дійсно дуже важкий, але я намагаюсь йому все ж таки допомогти і дати шанс на життя. Я навіть, якщо він виживе, але залишиться інвалідом і осліпне на одне очко то я його залишу в себе і буду доглядати за ним, я вже точно нікуди його не подіну і буду з ним до кінця. Дякую!
автор Жизнь прекрасна • 22 марта в 01:00
Ответ дляrainbow2018
Доброї ночі! Вибачте, будь ласка, Ви мабуть думаєте, що я зібрала кошти на тваринку і потім викинула її знову жити на вулицю? Я жодної тваринки після того, як взяла з вулиці на лікування вже потім ніколи не повертаю на те місце де я цю тваринку знайшла. Всім тваринкам я знаходжу чудових власників з котрими постійно підтримую контакт і вони надсилають мені фото та відео з прилаштованими мною тваринками. Я зовсім не часто прошу тут допомоги. Я дійсно минулого року зверталась також сюди за допомогою на лікування собачки котрого збив автомобіль і він цілісінький день пролежав на узбіччі дороги де повз нього проходила купа людей, але ніхто йому так і не допоміг тоді, а лікар мені вже потім сказав, ще б трішечки він там пролежав в нього почався б некроз тканин на травмованій лапці. І дійсно я тут минулого року збирала кошти на його лікування і завдяки допомозі зібраний тут він тепер повністю здоровий собачка і про ту страшну ДТП в нього тепер на згадку залишився лише післяопераційний шов на лапці і все. А ще я тут просила допомоги на заміське таксі-400 гривень, щоб відвезти в нову родину котра мешкає за містом, колишню безпритульну кицю котра до цього мешкала на дитячому майданчику, а тепер це улюблениця її нової власниці. І більше я ніколи тут не відкривала збір. Взгалі то я завжди намагаюсь самостійно допомагати тваринкам, але знаєте, інколи бувають такі випадки, коли я просто невзмозі самостійно закрити всі витрати на лікування тваринки тому й шукаю іноді допомогу. Як би Ви тільки знали, скільки я за власний кошт і лікую, і стерилізую, і на постійній основі годую безпритульних тваринок. Ось цієї зими я наприклад замовила простенька таку собі дерев´яну будочку для однієї безпритульної собачки, щоб вона там перезимувала, а іншу будку я зробила самостійно із старої тумбочки. Все це потребує коштів, а ще дуже багато часу та страшенних переживань. Але ну ось така я людина, котрій самій болить, коли тваринка потребує допомоги, а я не можу її допомогти. Нижче на фото саме ті вже тепер домашні красунчики котрі ще недавно були безхатьками, а завдяки допомозі котру я саме на них тут збирала вони тепер мають власні домівочки та чудові родини і повністю здорові. Дуже вдячна всім хто мені тут тоді допоміг!
автор Жизнь прекрасна • 22 марта в 01:25
Дівчатка, я хочу всім хто мені в черговий раз допоміг фінансово та підтримав добрим словом, висловити свою величезну подяку, я розумію, що це мізер, але що я можу більше для вас всіх зробити, щоб Вам віддячити?! Я котусику сьогодні цілий вечір розповідаю про те, що його підтримує скільки людей і що він обов´язково має одужати, але йому зараз, дуже-дуже зле. Перед сном обов´язково попрошу у котячого Бога, щоб він дав сили йому це йому зараз дуже необхідно. Сьогодні вранці, звісно ж, якщо з ним все буде добре то поїдемо разом з ним в клініку на огляд та ін´єкції. Дівчатка, я вас дуже попрошу, щоб Ви тримали за нього свої кулачки і просто побажали йому здоров´я, а все інше я для нього зроблю. Щиро вдячна всім вам та адміністрації сайту за допомогу! Добраніч! Тихої та мирної ночі!