тогдалия• 21 марта 2025
Бюджетні і чудесні аромати
Karl lagerfeld fleur de pecher Шикарний персик, на весну топчик.
Trussardi pure jasmine, жасмин в квітнику зі смачної, соленої кави.
Отримала сьогодні, задоволена
Бабця в мештах• 21 марта 2025
Gres Cabochard та Cabochard cherie
Teaology троянда з чорним чаєм та їх цитрусовий аромат також дуже хороші.
Мона_Лиса• 21 марта 2025
Ответ дляДолькиКабана
Квітник зі смачної соленої кави. А це як)
Ласковая Тюля)))
Обращеница• 21 марта 2025
Ответ дляДолькиКабана
А це як?)🤯
Краще б не питали.
Зараз рецепт напишуть.
Унюхаєтеся
Зараз рецепт напишуть.
Унюхаєтеся
ДолькиКабана• 21 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Краще б не питали.
Зараз рецепт напишуть.
Унюхаєтеся
Зараз рецепт напишуть.
Унюхаєтеся
У меня отличная фантазия. Но тут.. темнота и ступор
Крим мій• 21 марта 2025
Мені теж цікаво як пахне солона кава і чому вона солена, а не солона))
Тирамісу на терасі• 21 марта 2025
Завжди думала, що це дорогі ТМ, а зараз в Брокарді реально бюджетні
Тирамісу на терасі• 21 марта 2025
Ответ дляMacOS-ница
Мне на весну в заре очень понравился вот этот. Мимоза шикарная
Десь читала, що Зара копіює відомі аромати. В мене є флакон Zara White, якому 6 років. Періодично ним користуюсь і обовʼязково хтось та й спитає, що за гарний аромат. Мені прям цікаво копія чого він
Добродійка• 21 марта 2025
У мене зараз у фавориті такі. Paco Rabanne Million Gold for Her .Купила флакон і радію) Правда вони не дуже бюджетні - 3800 за 30мл.
Тирамісу на терасі• 21 марта 2025
Ответ дляДолькиКабана
Це ще нормально. Ви почитайте описи містов Вікторія сікрет. Отам відрив повний
MacOS-ница• 21 марта 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
У меня уже три флакона из Зары. Старый табако коллекшн тоже очень нравится.
Тирамісу на терасі• 21 марта 2025
Ответ дляMacOS-ница
Я позаминулого року придбала Zara Rose (онлайн), просто люблю троянду. Але він такий собі, простенький. А цей Zara White реально на рівні Діор, Живанші, Хлое.
MacOS-ница• 21 марта 2025
Ответ дляАсобеннАя
Я очень люблю montblanc сигнатюр
Вот прям мои, в любое время года
А у моего мужа любимые montblanc Explorer
АсобеннАя• 21 марта 2025
Ответ дляMacOS-ница
Эти не слышала
Мой эти носит Legend Spirit, тоже классные на мой вкус
Непогодка• 21 марта 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
На Елізабет арден вайт ті
На Міракл
Тирамісу на терасі• 21 марта 2025
Ответ дляНепогодка
На Елізабет арден вайт ті
На Міракл
Ні, не на White Tea 100%, він в мене є і вони різні