Боневтікла• 21 марта в 22:36
Мами немовлят, як ви даєте раду з втомою та перевантаженням?
Майор Медуза• 21 марта в 22:37
щиро раджу спати завжди з дитиною.
спить немовля - спить мама, не спить немовля - поїсти, помитися, сходити в туалет - першочергове, далі все інше.
заснуло? - спати беззаперечно. не можете спати - лежіть.
забийте на порядок, на прогулянки з возиком - гуляти варто лише тоді, коли дитина НЕ СПИТЬ.
Оця фігня - гуляти з дитиною, що спить, це тупо просто, я перепрошую.
Вітаю, і бережіть себе, пил лежить - і ви прилягте:))
я ставила спати на балконі, сама спала поруч на дивані, весь перший рік, і це було прекрасною можливістю витримати навантаження.
Джем Шакіри• 21 марта в 22:38
Чоловік допомагає. А так би з ума б зійшла. До року взагалі складно всім мамам, як мені здається. Після року свої приколи, але хоч трохи дитина більше спить.
Лінива, не каюсь• 21 марта в 22:40
Просите помощи , или меньше взваливайте на себя все , делайте все по возможности
булоТАЙминуло• 21 марта в 22:40
Сплю і відпочиваю , коли дитина спить. Ніяких ігор в ідеальну домогосподарку. Я важливіша ніж прибирання, обід та інше.
Упругая попка• 21 марта в 22:42
Ответ дляЗаместитель Анонима
Від чого у вас втома?
🤔 странно.. если ребенок беспокойный и очень плохо спит ночью, а днём домашние дела никуда не деваются, а помощи в виде бабы и деда нет, то откуда будет ’втома’ 😂 ишь придумал автор жаловаться ...)
Майор Медуза• 21 марта в 22:42
Ответ длябулоТАЙминуло
з тих часів: ’а як ти годуєш чоловіка? - ну, мій дорослий вже, сам їсть:)’
Заместитель Анонима• 21 марта в 22:43
Ответ дляУпругая попка
Якщо мама не грається в кенгуру , то дитина вночі спить нормально. Ніяких домашніх справ кожного дня нема.
Упругая попка• 21 марта в 22:48
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну вы говорите только из личного опыта. Но боюсь вас расстроить , дети то разные. И не все спят хорошо! У меня трое. Мне есть с чем сравнить.
Заместитель Анонима• 21 марта в 22:49
Ответ дляУпругая попка
В мене їх теж 3, всі різні, але якщо не голодні , то нормально сплять вночі
Кидаю курити• 21 марта в 22:50
Спати завжди, коли спить дитина, або просто лежати. Всі хатні справи спростити до максимуму. Їжа найпростіша, прибирання взагалі можно не прибирати, якщо немає сил. Гуляти також не обов´язково тоді, коли втома накрила дуже сильно.
Упругая попка• 21 марта в 22:51
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну вы говорите из личного опыта. Вам повезло. У меня первый ребенок до года не спал больше 40 минут! Были проблемы по неврологии и это влияло! У второго сон был тоже не очень... Хоть и не голодный был и по неврологии ок. С третьей повезло больше.
ДелайКак_Я• 21 марта в 22:52
На все забить и спать с ребенком. Белье я не гладила например , уже время
САМ_ТАКОЙ• 21 марта в 22:55
Дочке 2 месяца, самый сложный первый месяц был, сейчас тоже непросто, еще и ГВ не получается наладить… Как справляюсь? Прошу помочь мужа, когда нет сил. Муж часто берет ребенка на себя и дает мне выспаться. Дочка беспокойно спит и часто просыпается, не всегда получается спать с ней, а вообще- лучше спать вместе с ребенком, это да. Почти нечего добавить к советам выше- забить на прогулки если нет ресурса, отложить домашние дела, привлекать к помощи родных и близких, не бояться просить помощь, не играть в супер маму и супер хозяйку и «я сама справлюсь».
Криниця щастя• 21 марта в 22:56
Ответ дляДелайКак_Я
А в той час коли я була мамою, памперси тільки починались і коштували як крило від літака. Не тільки прала вручну постійно, ще й прасувала постійно. Навіть уявити себе не можу, коли в мене не було справ і був час.
Ананомчикус• 21 марта в 23:23
До року це був найлегший період з дитиною. Син багато спав, на прогулянці провіряла чи дихає, так довго і міцно міг спати. Я завжди відпочивша, з манікюром, на позитиві, в шоці дивилася на мам які як зомбі ледве ноги пересували за каляскою. А потім почався треш, рівно в рік, який триває і досі, а сину вже 8. З радістю няшкалася би з немовлятком, це найлегші і найщасливіші часи в материнстві
ДелайКак_Я• 21 марта в 23:26
Ответ дляКриниця щастя
Так речь про сейчас. Мне сразу педиатр сказала не гладить ничего, чтоб иммунитет развивался у ребенка
Відповів всім• 22 марта в 00:34
Сумісний сон з дитиною. Підстрибувати по декілька разів за ніч дуже важко. А так дитя підсмокче , і спить поруч, і ви спите