Дадосвидания• 21 марта 2025

Докотилися так сказати.

Наче все було норм у нас. Пішов на нову роботу працює більше заробляє +-так само але офіційно. Раніше отримав зп приніс поклав скільки вважав запотрібне.
Розмова ввечері чи отримали аванси.
Так отримали і я і він... я питаю, а скільки ти отримав....він , а ти скільки?)
Я сказала, що яка різниця скільки якщо я вже оплатила комунальні і свої витрати. Спитала що він оплатив обідився мовчить)))
Пукимончиг• 21 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
Думаю у нього на карточкі.... суть в тому що коли робота була +- не напрямні він віддавав гроші легко, зараз зробив свій вибір, хоча я казала що буде важко працювати там.... ми майже не пересікаємось вдома, він рано лягає спати... ще й аванс десь там жме. Якось не приємно
ну так вы протрынькали деньги на репетиторов, проезд,одежду,абонемент,все на ребенка. а он тоже хочет на себя потратить свои деньги. а не вам все отдать. он их заработал.
долой_лама• 22 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
Завел себе кого-то на новой работе.
Кидстаффовка• 22 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
Мій у мене на карточки
может не нужно язык коверкать?
Марина-4ab9• 22 марта 2025
Потрібно в таких випадках ставити перед фактом,” треба на комуналку, продукти і на якісь буденні речі» . Знаю по собі, якщо з свого кармана все оплачувать , то їм ок, все влаштовує. А так своя зп на себе , а він нехай ці питання сам вирішує. Як у вас сімейні справи , прибирання , готування? Порівну?
Марина-4ab9• 22 марта 2025
Ответ дляCopy-Paste
Я не представляю, чтоб муж скрывал деньги или я ныкала. Все обсуждается совместно. Хочет, покупает что желает, но проговаривая’куплю, или у тебя были другие планы на эту сумму?’. Все решаем коллегиально, все мирно и прозрачно. Это просто, нужно только захотеть и хоть что-то для этого сделать.

А то приучили к неверному сценарию и теперь колбаситесь..
Скільки років ви у шлюбі? Теж перші років 5-7 була така наївна, щоб все прозоро, не никала😂
Треба будь якій поважаючій себе жінці мати подушку безпеки у фінансовому плані. 90% чоловіків з»одного яйця» в них налаштування майже у всіх однакові, тому я б не була така наївна
Copy-Paste• 22 марта 2025
Ответ дляМарина-4ab9
Я 21 год, причем тут подушка?
Я вам больше скажу, муж сам потакает что у меня есть собственные личные деньги и они неприкосновенны. Его деньги - такого понятия не существует, они общие.
А вы поучите меня ’ненаивная’, я посмеюсь с вашей ’науки’. Не перестаю удивляться. как некоторые барышни умудряются и читать пятой точкой и информацию перекручивать в угоду своему воображению) порой очень воспаленному.
Марина-4ab9• 22 марта 2025
Ответ дляCopy-Paste
Я 21 год, причем тут подушка?
А що вас так бісить? Якщо така агресія, то явно є якісь підводні камені і не все так гладенько