Я натуралка• 25 марта в 14:15
Квартирант хоче використати свої 1000 грн на комунальні.
Як це зробити
Мол я маю якось тск оплатити щоб списались ці гроші
Ця 1000 я так зрозуміла бонус від Зеленського
Але сам з. Квитанцією він в касу не хоче йти
Я завжди плачу через приват24
В особистому кабінеті можу
Не доганяю я
От він хоче щоб ця 1000 пішла на комунал
Я завжди плачу через приват24
В особистому кабінеті можу
Не доганяю я
Янгол в камуфляжі• 25 марта в 14:16
В приват 24 можна комунальні сплатити по любій адресі. Хай сам оплачує.
Пластилин_Колец• 25 марта в 14:17
Дайте йому платіжку за отоплення чи електроенергію. Хай з свого додатку перерахує на ваш особистий рахунок послуг ту 1000 грн.
Вони зафіксуються в вашому особистому кабінеті.
Радикальная• 25 марта в 14:19
Напишіть йому реквізити компанії з платіжки, він сплатить з кабінету свого банку і вам пришле скрін квитанції про оплату. Ви за нього це ніяк не зробите.
Міні-бікіні• 25 марта в 14:22
Это он должен оплатить через свой банк по вашим реквизитам с платёжки, вы никак это не сделаете сами, он эти деньги не может пересылать.
Николай-b526• 25 марта в 15:21
пусть не морочит голову..хочет пусть покупает квартиру и оплачивает свою коммуналку...)