Киця-бриця• 21 марта 2025
сонячні діти, як я потрапила випадково на благодійний захід, незручна ситуація
питання спершу в тому чи я дурна чи це дивно виглядало ?
поїхала я сьогодні в інше місто по справах і вирішила зайти потім поснідати потгугл карті знайшла найближче кафе приходжу і бачу купа людей біля нього, заходжу питаю чи можу я у вас поїсти і чи є столик бо у вас тут так багато людей ( стояла камера, фотографували)
кажуть так сідайте, замовила сніданок і бачу косі погляди, всі за столиками сидять з кавою і тістечками, і тут я бачу що обслуговують діти з синдромом Дауна, в цей момент я відчула себе дуже незручно в залі ніби всі свої приходять ще люди, один з одним вітаються
я доїла сніданок інгрієнти якого явно були вчорашні, бо видно не розраховували що прийде якась чуча , всі будуть брати солодке і каву , каву мені майже доніс хлопчик, я залишила на столі чай
і тут я знову бачу косий погляд , потім виявилося що треба було кинути цей чай в скриньку , бо оплатити як вияснилося треба було на касі відстоявши чергу.
Потім в інтернеті вже знайшла що сьогодні День сонячних дітей там була благодійна акція зі збором коштів, замовляючи каву та тістечка, купуючи носки або просто задонатити.
Так от сам факт акції : це ок залучати дітей в якості офіціантів і чи мали мене попередити на вході? І я одна така кінчена що мені дивно вдавати що ці діти такі ж як всі?
пс якщо що кошти я задонатила
Неваляшкина• 22 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Захід цілком нормальний.
Тим більше, що це був день інформування про СД.
Прекрасно, що ці люди перестають бути невидимими для світу, і що є ініціативи щодо залучення їх в суспільство.
За кордоном є багато сфер, де люди з особливостями розвитку можуть реалізувати себе.
Прикро, що в нас - не так, хоча ми ж наче не дикуни ((((.
А ось те, що Ви НЕ були проінформовані належним сином про те, що і на яких засадах відбувається, і виявились заручником ситуації, в якій би не хотіли опинитись, це протвтик організаторів заходу.
Вот Хмельничанка меня поймет, у нее своих двое деток с проблемами, если мне память не изменяет.
Khmelnichanka• 22 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Вы не ошиблись :). Обнимаю.
Неваляшкина• 22 марта 2025
Ответ дляPrervana
И чем же я плюнула? Тем, что не хочу у них кофе пить? Ну извините, за свои деньги не хочу. Мне не понравилось. Найдите плевок в моих сообщениях, ну давайте.
В своей позиции, мне на все насрать и я не хочу ничего знать о существовании этих детей. Просто можно такую дикую позицию своего безразличия к таким особенным детям, которым и так тяжело НЕ ОЗВУЧИВАТЬ! Это выбивает почву из под ног у этих детей, которым не только МОРАЛЬНО ТЯЖЕЛО понимать, что их не принимают, но и относятся к ним относятся С ТАКИМ БЕЗРАЗЛИЧИЕМ, как это делаете вы. Просто НЕ ОЗВУЧИВАТЬ. Это и есть ваш плевок всем особенным деткам в лицо!
Неваляшкина• 22 марта 2025
Ответ дляPrervana
Внуки от отсутствующих детишек это многообещающе)
Лень искать мне, честно. Даже не хочу на это тратить свое время.
Полонянка SexShop-а!• 22 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
А особенным детям не безразлично что кто-то к ним безразличен?
П.С. мне тоже не понравилось бы в таком кафе и я не собираюсь делать картинку.
Ответ дляНеваляшкина
Им абсолютно плевать на меня как на индивидуума. Они обо мне не знают, не думают и не волнуются. Следовательно и я ничего им взамен не должна, кроме того, что от меня требует государство и закон.
Неваляшкина• 22 марта 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Так и не нужно посещать такое кафе, читайте мое сообщение выше. Вас никто не заставляет там кушать или пить кофе.
Полонянка SexShop-а!• 22 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
И отлично. Вон выше женщина написала что ненравятся ей такие места и понеслось. А оказывается можно не посещать. Вот спасибо. Говорить что не хочешь тоже можно? Вот спасибо
Советничаю тут• 22 марта 2025
Гарна акція, добре що дітей залучають, їм це важливо, бути корисними. Добре що ви задонатили. Про косі погляди, може або вам здалось, або люди недалекоглядні🤷♀️ З приводу всього іншого, думаю якби так не можна було, то вони б сказали що їжі нема сьогодні.
Закуйовджена життям• 22 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
Вы не готовы, пока не являетесь мамой такого ребенка. Не дай Бог, никому такого не пожелаю, у меня здоровый ребенок, но понимаю необходимость таких детей в социуме и готова быть их клиентом, даже если такой кофе будет не вкусным.
Не мені відповідаєие, але прокоментую.
Я вище писала, що я трохи в темі і маю досвід спілкування з людьми з СД.
Толерантність та необхідність їх інтеграції в суспільство - розумію і підтримую. Але в подібні кафе не ходила б.
Є багато інших сфер, наприклад такі люди можуть займатися творчістю чи рукоділлям, от такі речі з радістю купила б, щоб їх підтримати. Тобто я б краще купила 10 непотрібних мені браслетиків, але саме чашку кави хотіла б випити в іншому форматі кафе.
Смешнюча• 22 марта 2025
в нашем городе было кафе, где поварами работали люди с синдромом Дауна. Мы посещали это кафе, вкусная еда, люди с синдромом вообще не смущали. Каждый нормотипичный человек имеет свой синдром))) Если вы думаете, что нормотипичные люди не чхают на вашу еду и не касаются руками вашей еды после высмаркивания соплей, то вы глубоко ошибаетесь. Я считаю, что идея шикарная, хотя бы просто в том, что люди трудоустроены, приносят доход и платят налоги. Это асболютно правильный подход.
Триндю-бриндю• 22 марта 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не мене запитуєте, але відповім.
Я мала можливість і спостерігати за людьми з синдромом Дауна, в тому числі в реабілітаційному центрі, і спілкуватись.
Так от від нормотипової людини ми очікуємо, що вона виконуватиме певну соціальну роль і дотримуватиметься певних соціальних правил.
А як поведе себе людина з СД я не знаю.
Я була свідком 2ох ситуацій:
- доросла людина з СД в певній ситуації почала голосно плакати, умовно як 3ох річна дитина.
- дорослі хлопець і дівчина з СД почали облизувати вікно маршрутки, бо побачили на дорозі машину з символікою ТМ ковбас і зображенням ковбаси. При цьому їхали самі з корекційних занять, тобто самостійні і адаптовані.
Тобто теоретично, така ситуація і з офіціантами могла б виникнути.
А як поведе себе людина з СД я не знаю.
Я була свідком 2ох ситуацій:
Теоретично з нормотиповою людиною може виникнути теж будь-яка ситуація. Ми говоримо про ситуацію, де нічого такого не було, але маємо упереджене ставлення
Свекруня• 22 марта 2025
Їх соціалізують, і так ви дивна раз вважаєте що вони не можуть виконувати просту роботу, і працювати
в Рівному було?
Дуже дуже вумна• 22 марта 2025
Тепер я знаю, хто ці притрушені які вимагають звільнення вчителів через фото в купальнику в соцмережах, вважають людей з тату наркоманами, ветеранів з протезами вимагають прикриватись.
Автор, щоб когось осуджувати, почніть з себе. У вас великі проблеми з формуванням і оформленням думок, вмінням спілкуватись з оточуючими, не кажучи вже про емпатію.
ротцвеники• 22 марта 2025
Ответ дляXвостокрутелка
мало что поняла из вашего поста.
Чай треба кидати в скриньку😆 це капець - так викладати свої думки.
І вона ще щось має проти сонячних дітей
Вишневий цвіт• 22 марта 2025
Я из-за таких людей, как автор, боюсь рожать и воспитывать в Украине детей.
ПП-шница• 22 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
В Европе люди с диагнозом шизофрения, синдром дауна, дцп, работают на заводе БМВ (я вам это говорю из первых уст). У них конечно же есть человек, который за ними присматривает, но я к тому, что они социализироыаны. Пристроены и чувствуют себя нужными. Работают, общаются, как и мы с вами. Еще и деньги зарабатывают, а не просто сидят на шеях налогоплательщиках. Естественно с тяжело текущей шизой туда не берут, речь идет о легких проблемах, которые позволяют работать хотя бы три часа в день.
Да я не против социализации. Просто желательно хорошо продумывать, где, кем и как эти люди могут работать. И мне кажется, общепит -это не лучший вариант в данном случае.
Киця-бриця
• 22 марта 2025
Ответ дляВишневий цвіт
бідося
Киця-бриця
• 22 марта 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
дуже шкода вас
Киця-бриця
• 22 марта 2025
Ответ дляСмешнюча
тема про інше але десь люди дурою читають
Khmelnichanka• 22 марта 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Не бійтесь )))))
Khmelnichanka• 22 марта 2025
Ответ дляПП-шница
Почему? Они готовят 100%! под присмотром мастеров. Или Вы о том, что у посетителей неэстетичные ассоциации возникнут?
Киця-бриця
• 22 марта 2025
Ответ дляБегущаяпо
ви жуже сумбурно викладаєте думки
явно трієчницею були в школі
а ви в інтернаті зростали що вас не було кому виховати?
Киця-бриця
• 22 марта 2025
Ответ дляротцвеники
І вона ще щось має проти сонячних дітей
де я пооти них? я протитаких тюльок як ви