Киця-бриця• 21 марта в 23:47

сонячні діти, як я потрапила випадково на благодійний захід, незручна ситуація

питання спершу в тому чи я дурна чи це дивно виглядало ?
поїхала я сьогодні в інше місто по справах і вирішила зайти потім поснідати потгугл карті знайшла найближче кафе приходжу і бачу купа людей біля нього, заходжу питаю чи можу я у вас поїсти і чи є столик бо у вас тут так багато людей ( стояла камера, фотографували)
кажуть так сідайте, замовила сніданок і бачу косі погляди, всі за столиками сидять з кавою і тістечками, і тут я бачу що обслуговують діти з синдромом Дауна, в цей момент я відчула себе дуже незручно в залі ніби всі свої приходять ще люди, один з одним вітаються
я доїла сніданок інгрієнти якого явно були вчорашні, бо видно не розраховували що прийде якась чуча , всі будуть брати солодке і каву , каву мені майже доніс хлопчик, я залишила на столі чай
і тут я знову бачу косий погляд , потім виявилося що треба було кинути цей чай в скриньку , бо оплатити як вияснилося треба було на касі відстоявши чергу.
Потім в інтернеті вже знайшла що сьогодні День сонячних дітей там була благодійна акція зі збором коштів, замовляючи каву та тістечка, купуючи носки або просто задонатити.
Так от сам факт акції : це ок залучати дітей в якості офіціантів і чи мали мене попередити на вході? І я одна така кінчена що мені дивно вдавати що ці діти такі ж як всі?

пс якщо що кошти я задонатила
Воленс-неволенс• 22 марта в 00:05
Ответ дляЛюбительница
канєшно б виникало, автор просто зайшла поснідати, а не участвувати в якихось акціях, хоч з дітьми, хоч без.
Ну натовп з камерами у входа її ніяк не збентежив?
автор Киця-бриця • 22 марта в 00:06
Ответ дляВоленс-неволенс
збентежив тому я і запитала в менеджера з бейджиком на що вона сказала заходьте сідайте
фан L.O.S.T.• 22 марта в 00:06
Ответ дляКиця-бриця
в скриньку на касі , коли розраховувалася
Ви мали на увазі чайові? Нащо те скорочення виглядає ще дивніше у вашій темі
автор Киця-бриця • 22 марта в 00:07
Ответ длякуркулиха
До чого вибачення? Ви спитали, я вам відповіла. Ви маєте право мати іншу думку і погляди. Я, як люлина котра стакалась з сонячними дітьми і їх батьками, небачу нічоно страшного ні в заході, ні в ситуації.
ви просто так написала ніби всі це мають знати
Завжди мало• 22 марта в 00:08
Ответ дляКиця-бриця
Успокойтесь, правда. Если вы действительно считаете, что о вас кто-то плохо подумал, вы выглядели глупо и т.п., смоделируйте ситуацию наоборот. Если бы вы узнали, что ваша знакомая оказалась в таком положении, какая была бы ваша реакция? И в конце концов, для персонала, это всего лишь работа. У родителей забот побольше чем думать вас. Дети, ну вы сами понимаете. Расслабьтесь и забудьте.
Воленс-неволенс• 22 марта в 00:10
Ответ дляфан L.O.S.T.
Теж тричі перечитала) Хлопчик майже доніс каву, а на столі залишила чай.
куркулиха• 22 марта в 00:11
Ответ дляКиця-бриця
Зовсім не мала такого посила.
Xвостокрутелка• 22 марта в 00:13
Ответ дляКиця-бриця
що мені було капець як незручно і що мене не попередили
і так я вважаю так бо це по факту так і є, а концепція « давайте зробимо їх офіціантами» щоб що? щоб люди побачили що? не зрозуміла
зайшли, побачили там синдромних і вийшли. чому ви там залишились ? я б там точно не їла.
Prervana• 22 марта в 00:14
Ответ дляXвостокрутелка
Наверное автору уже было неудобно уйти
Форточка• 22 марта в 00:15
Я в вашей истории увидела только отсутствие должной организации мероприятия, вы не телепат и не должны знать что происходит и где платить. Вход не по прилашениям и свободный. Для этого есть еще либо какие-то флаеры информационные на столе, либо при входе сказать, если что-то нестандартно надо оплачивать.
Xвостокрутелка• 22 марта в 00:17
Ответ длякуркулиха
такі діти не є розумово відсталими ?
З родзинкою• 22 марта в 00:21
Вас должны были предупредить и рассказать про условия акции.
А так да, выходит у всех акция и % с пирожных, а у вас полноценный завтрак 🤭 но вашей вины нет и пусть свои косые взгляды засунут в попу.
Про формат акции могу сказать только что часто акции проводятся чисто ради акции. И вопрос ’Вот чтобы что?’ остаётся без ответа. Куча акций, програм и тд чисто ради акций и програм.
Триндю-бриндю• 22 марта в 00:23
Ответ дляКиця-бриця
А чому ви вважаєте, що такі люди не можуть працювати офіціантами? І про що саме вас потрібно попереджати, про вагу офіціанта, про колір шкіри, зріст, належність до певної національності і т.д.? Ви прийшли в заклад, вас обслугували
Українська Мрія• 22 марта в 00:26
Не собираюсь никому ничего донатить ,до них эти деньги всё равно не дойдут.
автор Киця-бриця • 22 марта в 00:27
Ответ дляТриндю-бриндю
хочеться посперечатися і приходиться приплітати расизм і нацизм? ))
Киев_Елена• 22 марта в 00:31
Ответ дляPrervana
В одном из киевских Метро есть кафе, в котором работают люди с синдромом. У них название Sunshine и эмблема солнышка с такими характерными чертами лица человека с синдромом. Я один раз взяла там кофе (чисто случайно я оказалась в курсе идеи этого кафе, знала, что и как). Можно кидать в меня тапки, но нет, мне этот формат не понравился. Понимаю, что людям нужно где-то работать, но я не готова быть их клиентом
Что вам не понравилось? Медленно обслужили, кофе расплескали или что?
Киев_Елена• 22 марта в 00:34
Ответ дляЗ родзинкою
Это как грант ради гранта. Даже термин есть «грантоеды»
Prervana• 22 марта в 00:37
Ответ дляКиев_Елена
Медленно, ну и было неловко. Мне пришлось позвать ’нормотипичную’ женщину, которая там на подхвате, потому что меня не понимал человек, который мне то кофе делал. И вот было стыдновато, что ли, что я могу с ним найти общий язык. Смешанные эмоции, которые я не хочу испытывать впредь за свои же деньги
Чупа-чупс• 22 марта в 00:39
Ответ дляКиця-бриця
так
В Броварах. Дорогу из-за этого перекрывали. Зеленская приезжала.
Prervana• 22 марта в 00:39
Ответ дляКиев_Елена
* что я НЕ могу найти с ним общий язык
куркулиха• 22 марта в 00:57
Ответ дляXвостокрутелка
такі діти не є розумово відсталими ?
Так, вони відрізняються по інтелекту від звичайних дітей, але вони називаються ’сонячними’ тому що діти і люди з синдромом Дауна дуже добрі, довірчиві, світлі, їм і батькам нелегко приходиться жити в нашому не дуже толерантному суспільстві.
Якщо розвивати дитину з синдромом дауна, то є значні результати і прориви, але, нажаль, вони ніколи не будуть як більшість дітей.
Xвостокрутелка• 22 марта в 00:59
Ответ длякуркулиха
я це все розумію, але б не хотіла щоб такі люди контактували з моєю їжою.
куркулиха• 22 марта в 01:04
Ответ дляXвостокрутелка
А що, на вашу думку, вони зроблять з вашею їжею? Деякі люди з сіндромом Дауна непогано навчаються в школі і навіть осваюють різні професії.
Xвостокрутелка• 22 марта в 01:08
Ответ длякуркулиха
ну, деякі з них мають посилене слиновиділення й таке інше. неприємно. гидую я. нехай мене простять такі хворі і господь бог, але вже як є.
Карапулька• 22 марта в 01:11
Ответ дляPrervana
Кидать не буду и никогда не пойду в кафе подобного плана (именно где работают люди с синдромом Дауна), чисто потому, что большинство из них имеет физиологическую особенность — большой язык, плохо помещающийся во рту, соответственно они часто с раскрытым ртом и языком наружу. Я не хочу кофе, куда капали чьи-то слюни. Мне не нравятся игры в инклюзию, где как таковой инклюзии нет. Они не могут работать без присмотра, нахрена этот цирк, где над одним таким работником несколько нянек. Инклюзия нужна не ментальным инвалидам, а имеющим физ. недостатки.
Телячі ніжноСті• 22 марта в 01:12
Ответ длякуркулиха
И это замечательно! Но работать в общепите, я думаю, им не стоит. Есть много других профессий, где бы они могли реализоваться.
куркулиха• 22 марта в 01:13
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ваше право
Карапулька• 22 марта в 01:15
Ответ длякуркулиха
більшість з них має розумову відсталість середнього рівня, тобто розвиток на 3-4 роки. І добрі-сонячні вони поки маленькі. Дорослі можуть мати і неадекватну поведінку, і агресивність, особливо в період статевого дозрівання. А казки про невимовну доброту то звичайна пропаганда, реалість потім доганяє на вулиці, коли таке ’сонечко’ лізе до тебе обніматься чи щипає за груди і тп
Карапулька• 22 марта в 01:17
Ответ длякуркулиха
більше казки слухайте про навчання в школі. Віддайте чотирирічку в школу і хай він там засвоїть програму в повному обсязі, не маючи абстрактного мислення як такого, бо при розумовій відсталості воно відсутнє. Ну і любов до страв з чиїмись слюнями то індивідуально)
куркулиха• 22 марта в 01:20
Ответ дляКарапулька
Ок. Як скажете. Але я маю досвід спілкування з такими дітьми і людьми, тому маю свою думку з цього приводу.