ЖонДуан• 22 марта 2025
Стали выпадать волосы
Прямо линька, слив в ванной забивается каждый раз. А у меня они и так редкие и тонкие. Всю зиму пью витамины, омегу. Только начала тихо радоваться, что волосы привела в порядок и окрепли и начался такой волосопад. Что делать, как это остановить
Котомафия• 22 марта 2025
Якщо прям сильно турбує, йти до трихолога, ендокринолога, здавати аналізи
Играю у края• 22 марта 2025
Послушаю. Где-то натыкалась в темах, что советовали пакет здоровые волосы в синево, но что дальше делали и помогло ли, так и непонятно.
Відповів всім• 22 марта 2025
В мене причиною була анемія,нестача віт д,все на купу.Підняла феритин, стало краще.Обстежувалася.Здавала аналізи.Місцево ще використовувала засоби,що дерматолог призначала,то робила
ЖонДуан
• 22 марта 2025
Ответ дляВідповів всім
А місцево що саме?
Любовь Калистратовна• 22 марта 2025
Прямо сейчас покупаете шампунь деркос Виши красный с аминексилом. Первое время держите как маску минут по 20. К нему бальзам получше, потому что волосы от него как сено. И идете начиная с семейного, анализы, гинеколог, эндокринолог. Если это не ага, то назначат биотин пить. Если ага, то Миноксидил. Проверяйте анемию, гормоны, Вит д. После ковида у многих выпадали волосы из за сгущения крови.
ЖонДуан
• 22 марта 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Спасибо
Відповів всім• 22 марта 2025
Ответ дляЖонДуан
А місцево що саме?
Шампунь деркос і спрей grow us tender.
Пургену мне• 22 марта 2025
Ответ дляВідповів всім
Аналогічно, майже лиса не стала. Здала аналізи, а там жах
Півроку то все налити і півроку підтримувати
ЖонДуан
• 22 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Як у вас місячні проходять? Рясні?
Я з цим всім розбиралась всю осінь. Був дуже низькмй феритин, дуже рясні кд. Зараз я це привела до ладу і волосся дуже змінилось на краще. Ну, феритин ще б підняти треба. Вітамін д у мене вище норми
Пургену мне• 22 марта 2025
Ответ дляЖонДуан
Поки ваш феритин не буде 70-100 так буде. Він падає дуже швидко якщо рясні місячні.
Мазалки тут ні до чого.
Фолієва який показник?
Мазалки тут ні до чого.
Фолієва який показник?
ЖонДуан
• 22 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Мазалки тут ні до чого.
Фолієва який показник?
Мазалки тут ні до чого.
Фолієва який показник?
Та куди 100 у мене такого ніколи не буде. Хоч би 50 - уже щастя. Був 9, наїла на 30, як заново народилась. Кд зараз взагалі не рясні
Пургену мне• 22 марта 2025
Ответ дляЖонДуан
Мало, це мало
Аль де Барановна• 22 марта 2025
Якісь певно дефіцити в організмі. Він же використовує ’будматеріали’ за пріорітетом, і у волосся він зрозуміло низький - бо вони не важливі для життєдіяльності організму. Можна здати аналізи та подивитися що не так. Ендокринолога ще відвідати - це таке що ніколи не зайве. Переглянути своє меню - якщо мало білка, про здорове волосся можна забути, як і про багато чого іншого, також жири повинні бути в достатній кількості. Омега у капсулах це добре, але вона буває жахливої якості - учора розколупала капуслу та виявилося, там жир окислений, викинула у сміття. А він був не з самих дешевих.
ЖонДуан
• 22 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Мало, це мало
А як його наїсти? Приймала залізо з айзербу. Став феритин 30, гемоглобін 150 і рідка кров.
ЖонДуан
• 22 марта 2025
Ответ дляАль де Барановна
Ого, а що то за омега була у вас? Де купували?
Аль де Барановна• 22 марта 2025
Ответ дляЖонДуан
Подруга привезла з Німеччини. В нас вона теж продаєтся на айхерб така сама, але там було дешевше придбати
Я не хочу казати поганого про виробника, цілком можливо що баночка постраждала від неналежних умов зберігання, і була при покупці нормальна, ну може вона біля батареї опалення стояла, або ще щось таке, вона таки довгий шлях вона подолала до мене)
Але це я до того, що таке в принципі буває, і може виявитися, що ви вживаєте щось абсолютно не корисне
Оченьценная• 22 марта 2025
спробуйте. Всі подруги в шоці, що з першого разу є ефект. Перетелефонує менеджер, скажіть, що хочете 3 за ціною двух. Це буде 658 грн. В той же день відправляють
Перша на селі• 22 марта 2025
Ответ дляЖонДуан
Добавьте тогда Биотин 10000 курсом два месяца и ампулы Аминексил от Лореаль или Виши наружно одна штука в день хотя бы две недели. Они вообще полный курс 45 дней, но дорого выходит. Шампуни с аминексилом не рекомендую- лишняя трата денег. Шампунь на голове максимум 20 минут если использовать как маску, а ампула 24 часа в сутки.