графиняВишенка• 22 марта в 18:03
Тут є редактори / редактори перекладів?
Як ви підвищуєте свою кваліфікацію? Курси, книги, блоги? Що порадите?
графиняВишенка
• 22 марта в 19:27
Ответ дляДружная семейка
Курс Юлії Мороз пройшла, до цього — від «Літосвіти»
Дякую, і як Вам ці курси? На Літосвіти теж дивлюся зараз.
Дружная семейка• 22 марта в 21:50
Ответ дляграфиняВишенка
Авторський Юлії виявився дуже змістовним, багато практикувалися. Здається, вона продажі відкривала на запис курсу. Звісно, що у записі — це дещо інший формат, але є аналіз корисних ресурсів, пояснення спірних моментів.
Літосвіта дала менше. Багато спікерів, через це часом здавалось, що відсутня система