Скляна миша• 22 марта 2025

Не могу выдержать общение с родителями

Приезжаю к родителям приблизительно раз в месяц в гости, помогаю по мелочи. Но у них тяжёлый характер, особенно у папы. Это для меня как пытка. Как вы справляетесь с таким?
Сало не люблю• 22 марта 2025
Удалено администрацией...

Дрібка щастя• 22 марта 2025
Наушники в уши и лыбу давите, вы ж его не заткнете
Яйцеголовая• 22 марта 2025
езжу еще реже, раз в три месяца максимум
Единорог_помог• 22 марта 2025
Свого часу почала їздити рідше і на менший термін.
Поступово виробився графік, коли мама скучила достатньо, щоб не встигнути почати колупати мені мозок.
То було раз на два місяці і на два дні.
ТайТаке• 22 марта 2025
Ответ дляСало не люблю
Удалено администрацией...
Что это ? Там куча видео
Ашотакоя• 22 марта 2025
Тяжкувато) мама - токс.
У неї постійно щось зі мною не так.
Товста, багато їм, багато витрачаю чи економлю ( обидва варіанти погані), не такий в мене чоловік і т.д.
Зараз телефоную рідко і на тому все. Потаємним давно не ділюся.

На весілля своє друге не запросила взагалі, коли вона почала мені виносити мозок, що має бути дорогий ресторан, скрипка і багато квітів. Тому ми просто розписалися вдвох, а вона дуже образилася. Але то її особисті проблеми
Помаранчова душа• 22 марта 2025
Ответ дляСало не люблю
Удалено администрацией...
Как это отвечает на вопрос автора? Вам Дуйко так в голову надул, что вы вопрос не осилили?)

Розбещена цяточка• 23 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
Тяжкувато) мама - токс.
У неї постійно щось зі мною не так.

А бандуру вона не хоче? Розу на вона ща всих вирішувати