Скляна миша• 22 марта 2025
Не могу выдержать общение с родителями
Приезжаю к родителям приблизительно раз в месяц в гости, помогаю по мелочи. Но у них тяжёлый характер, особенно у папы. Это для меня как пытка. Как вы справляетесь с таким?
Единорог_помог• 22 марта 2025
Свого часу почала їздити рідше і на менший термін.
Поступово виробився графік, коли мама скучила достатньо, щоб не встигнути почати колупати мені мозок.
То було раз на два місяці і на два дні.
Ашотакоя• 22 марта 2025
Тяжкувато) мама - токс.
У неї постійно щось зі мною не так.
Товста, багато їм, багато витрачаю чи економлю ( обидва варіанти погані), не такий в мене чоловік і т.д.
Зараз телефоную рідко і на тому все. Потаємним давно не ділюся.
На весілля своє друге не запросила взагалі, коли вона почала мені виносити мозок, що має бути дорогий ресторан, скрипка і багато квітів. Тому ми просто розписалися вдвох, а вона дуже образилася. Але то її особисті проблеми
У неї постійно щось зі мною не так.
Помаранчова душа• 22 марта 2025
Ответ дляСало не люблю
Удалено администрацией...
Как это отвечает на вопрос автора? Вам Дуйко так в голову надул, что вы вопрос не осилили?)
Розбещена цяточка• 23 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
Тяжкувато) мама - токс.
У неї постійно щось зі мною не так.
А бандуру вона не хоче? Розу на вона ща всих вирішувати