Звездолётчица• 22 марта в 20:38
Підліткові прищі - до кого звернутись в Києві, Позняки, Осокорки бажано
ХвилювАллочка• 22 марта в 20:47
Почему не пойти в больницу вашу и не записатся к дерматологу? Зачем вам инста недоблогеры которых сейчас насоветуют.
Та не реву я• 22 марта в 20:48
Хочете смійтеся , хочете ні , свого часу мені допомогло дегтярне мило і аплікації мазі Вишневського.Так , смерділо .Але безпечніше ніж ретиноїди і інші активи .При чому безслідно.Бо Вишневського витягувала вміст прища і розсмоктувала затвердіння .
Коханозадовільна• 22 марта в 20:50
Ответ дляТа не реву я
Это худшее что можно посоветовать подростку(((( Мазаниной обычной не лечатся прищи, а если вот так как вы эксперементировать то ребенок останется со шрамами. Для этого уже есть действенные методы.
Небоброїдка• 22 марта в 20:57
Ответ дляХвилювАллочка
ходили 2 роки до 3х різних лыкарів, куча аналізів. толку 0 . а коштів в пусту витрачено з 0000.
тому і я послухаю рекомендації до якого лікаря звернутися (12 років, про ретиноїди пока рано розмовляти).
ХвилювАллочка• 22 марта в 21:00
Ответ дляНебоброїдка
Моя дочь пила в 14 лет. Потому что если бы эксперименторовали как на до мной, я пол жизни с прищами ходила,то у дочери бы уже месиво было на лице и теле.
ХвилювАллочка• 22 марта в 21:01
Ответ дляНебоброїдка
У меня уже опыт, если назначают кучу таблеток, мазанины, протирашек то это всё ерунда.
Небоброїдка• 22 марта в 21:42
Ответ дляХвилювАллочка
Ото і мкні так здається.
Місяць-два і новий список на 3-5тис.
Моська-слон• 22 марта в 22:30
Мій підліток рятує шкіру обличчя MediPeel Micro Tea Powder Cleanser дійсно працює
Редисочка• 22 марта в 23:06
Мне очень давно советовала косметолог болтушку. 100 мл водки + 3 таблетки Левомицетина растолочь в пыль. Этой болтушкой протирать лицо утром или вечером (а если капец то и 2 раза в день) и никакого крема сверху. Сейчас сын пользуется, ему 14 и никаких прыщей. И я тоже, когда надо. И нет, ничего не сушит. И рецепту лет 20.
ХвилювАллочка• 22 марта в 23:19
Ответ дляРедисочка
Спирт и антибиотик, такое себе увлечение(
Квітка Миру• 23 марта в 01:40
Ответ дляМоська-слон
А чорні цятки ’витягує’ ?
Та не реву я• 23 марта в 08:55
Ответ дляКоханозадовільна
Щоб так стверджувати-треба спробувати , ми пройшли всі запропоновані методи , викинуто було десятки тисяч на засобі і процедури , а цей засіб рекомендував лікар похилого віку , нам навіть у Філатова дали рекомендації при демодексі повік мити дігтярним милом
Моська-слон• 23 марта в 10:10
Ответ дляКвітка Миру
А чорні цятки ’витягує’ ?
Ні, знімає запалення і не дає їм навіть з´являтись
Коханозадовільна• 23 марта в 20:04
Ответ дляТа не реву я
Похилий вік, це прошле століття. Зараз сучасні і доказові методи лікування. Як ви запропонуєте людині яка хворіе акне, то вона собі зробить тількі гірше.
Та не реву я• 26 марта в 13:12
Ответ дляКоханозадовільна
Я перепрошую , я щойно з інституту Філатова , де мені дали таке призначення , то вони теж у минулому столітті?
Коханозадовільна• 26 марта в 21:03
Ответ дляТа не реву я
Який жах. Напишите потім як ви вилікувалися
Спирт на спирту. Ваші очу скажуть вам дякую))) Знаю один препарат 100% лікує. Але то не ваше.
Та не реву я• 27 марта в 07:35
Ответ дляКоханозадовільна
Чудово вилікували! І очі в порядку ! І вже не одна людина лікувала по цьому рецепту.А ви менше будьте жертвою маркетингу.