Вся така шо куди там• 22 марта 2025
Чому не можна дитині вчитися в школі офлайн?
Дитина повернулася додому з закордону в Київ.була на сімейному навчанні.зараз в школу не приймають до кінця року.Старші класи.хочуть щоб і далі був на сімейному.Чи законно це?
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Ніхто не знає ситуації автора. Якась причина є
Може відпишеться пізніше.
Але письмові заяви часто багато чого міняють.
Хай напише і отримає письмову відмову.
А може, дивись, і місце знайдеться
Хай напише і отримає письмову відмову.
А може, дивись, і місце знайдеться
Вишиванка• 22 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Може відпишеться пізніше.
Хай напише і отримає письмову відмову.
А може, дивись, і місце знайдеться
Хай напише і отримає письмову відмову.
А може, дивись, і місце знайдеться
Якщо вона так пояснювала в школі повернення, то відмовлять точно
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляКуда_бежать
Ви ж доросла людина, і повинні розуміти, що є питання риторичні. При всьому бажанні директор не зможе розширити класну кімнату.
Так, я доросла людина і знаю, що максимальна загальна кількість дітей в класі має враховувати тих, хто перебуває на сімейній формі навчання. Якщо директор щось намутив і дитину нікуди посадити, то він має це питання вирішити. Не за рахунок дитини.
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Як - так?
Нашли в капусте• 22 марта 2025
Ответ дляКуда_бежать
У сина в класі крім 36 ’очних’ дітей, є 2 закордонних. Ну враховані вони і що
їх все одно нікуди посадити.
да ладно, к примеру, у нас стабильно каждый день четыре -пять детей отсутствуют
Надежда наш компас• 22 марта 2025
Перевести дитину повинні в будь-який момент з сімейної форми навчання і це не залежить від того - є місце в класі чи немає. То клопіт директора, а не дитини і батьків.
Надежда наш компас• 22 марта 2025
Ответ дляКуда_бежать
Але і позбавити дитину повноцінного навчання теж не має права. Друга справа,що можливо дитина ’незручна’ і це вплине на атмосферу в класі,тому директор не хоче брати її.
Ситуації бувають різні.
А Я Самая Самая• 22 марта 2025
Є ще одна цікава проблема. Програми з основних предметів різнятся як небо та земля. І той учень не вчив 50% матеріалу. Або вчив не так і не те. А якщо він був за кордоном три роки він даже назв не знає бо знає їх тою мовою якою вчився. І якщо він буде сидіти і мовчати, то нехай сидить, а якщо кожні три хвилини буде роздаватися ’я не розумію, а що це, а як це розвʼязувати, а чому в мене двійка за контрольну (а тому що ця тема не вчилась там, зате вчилась в Україні в минулому році’
Корочше... проблем насправді куча.
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ситуації бувають різні.
Він не може ’не хотіти брати’. Дитина вже є в класі.
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Корочше... проблем насправді куча.
В дитини є право повернутися до навчання. Місце за ним закріплене. Просто вчителі не хочуть зайвих проблем, от і відфутболюють.
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Корочше... проблем насправді куча.
Учень, який вчиться на сімейній формі навчання, мав писати контрольні по всім предметам щосеместрово. Дитина, можливо, так і робила, паралельно з школою в іншій країні. Так багато роблять.
Надежда наш компас• 22 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Я трохи в іншому сенсі мала на увазі.
Кредитная• 22 марта 2025
Як батьки можуть повернути свою дитину до очної форми навчання?
Для цього батькам потрібно написати відповідну заяву — без жодних пояснень причини зміни рішення. І через два тижні дитина знову може відвідувати школу.
Секретница• 22 марта 2025
Ви мабуть писали стандартну заяву, що переводите дитину на сімейне навчаня на 24-25 навчальний рік. Це стандартні заяви, пишуться на початку року. З вересня зможете на офлайн.
Секретница• 22 марта 2025
Ви ж не писали в заяві, що переводите на сімейне навчання на термін *поки вам вздумається повернутися*. В Київі давно школи очно
Вся така шо куди там
• 22 марта 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Корочше... проблем насправді куча.
Він виїхав не по своїй волі!
Він у цій школі з 1 класу. Він завжди там числився Тільки останні 3 роки навчався на сімейному.бо постійно ходив в місцеву школу .
І так можливо він і не знає матеріалу і тд.Але його однокласники 10 класу.теж нічого і не знають і не ходять кожен день до школи.І це не може бути причиною.і місця там є!
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Він виїхав не по своїй волі!
Якщо він не знає матеріалу, то це +)
Його мають через це повернути насамперед.
На поверненні може наполягати школа - якщо за результатами тестів виявиться, що рівень знань дитини вкрай незадовільний і батьки не змогли організувати навчання дитини на належному рівні.
В цьому випадку школа стає на захист права дитини на освіту.
Кашка-маняшка• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Він виїхав не по своїй волі!
Так а почему не берут? Какую причину вам озвучили?
Вся така шо куди там
• 22 марта 2025
Ответ дляНашли в капусте
автор, а зачем вы возвращались?
у вас млчк ? двчк ?
??
Секретница• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Він виїхав не по своїй волі!
Мій теж в 10. До речі, вже 2 роки в Києві очне навчання, повні класи. Чому раніше не повертався. А зараз вам повинні шукати місто в класі?
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляСекретница
В нього є місце і завжди було.
Секретница• 22 марта 2025
Ответ дляКредитная
В нього є місце і завжди було.
Так в чому питання, хай йде до школи на очно)
Вся така шо куди там
• 22 марта 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Причини ніякої немає.тільки декілька днів повернувся назад.К К.сказала що до лютого можна було
Анти-анонім• 22 марта 2025
Повинні перевести дитину з сімейної форми на очну у будь-який момент, і посадили би її у класі при будь-якій кількості учнів бодай учителю на плечі, АЛЕ! Не пізніше, ніж за 3 місяці до кінця навчального року. Тобто уже просто запізно. Це точно є у нормативах, але я так одразу не скажу вам, де саме.
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
До директора краще йти тоді і написати офіційно заяву. А не ті бабські теревені.
Вся така шо куди там
• 22 марта 2025
Ответ дляСекретница
В сенсі! це що за питання?
Я що повинна була спочатку когось питати чи повертати мені дитину?
Секретница• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Він виїхав не по своїй волі!
Так перший рік війни не по своїй волі, а потім всі хто хотів повернулися. Чи ви приїхали в отпуск, а дитина до друзів хоче, як тут часто пишуть)