Вся така шо куди там• 22 марта 2025
Чому не можна дитині вчитися в школі офлайн?
Дитина повернулася додому з закордону в Київ.була на сімейному навчанні.зараз в школу не приймають до кінця року.Старші класи.хочуть щоб і далі був на сімейному.Чи законно це?
Анти-анонім• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Причини ніякої немає.тільки декілька днів повернувся назад.К К.сказала що до лютого можна було
Правильно сказала. До кінця лютого. Я сама вчителька і маю таких сімейників.
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Це правило трьох місяців стосується виходу на сімейну форму навчання з очної.
Для переходу на сімейну форму навчання потрібно:
Оформити документи. Для цього до початку навчального року або не пізніше, ніж за 3 місяці до дати річного оцінювання або державної підсумкової атестації подати заяву про зміну форми навчання до закладу освіти. У разі, якщо ваша дитина буде тільки вступати до 1 класу, то до заяви про зарахування на сімейну форму навчання необхідно додати ксерокопію свідоцтва про народження та медичну довідку форми 086-1/о.
Вся така шо куди там
• 22 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Покажіть де це написано? На якій підставі дитина не може повернутися до очного навчання?
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Так, тим більше не знає матеріалу. Вони б вже мали б наполягати на його поверненні. Грубе порушення права на освіту.
Кашка-маняшка• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Вы можете обратится в школу с письменным заявлением о переводе. Вам ответят с ссылкой на основании чего вам отказывают.
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Чому пані вчителька мовчить? Якими нормами закону ви керуєтеся, якщо дитина не знає матеріалу, але вчитися в школі їй забороняють? Чи ви взагалі стежете, як дитина володіє матеріалом?
Кашка-маняшка• 22 марта 2025
Ответ дляКредитная
А почему ребёнок не знает материал? Кто сказал? Он же на семейном обучении, должен был дома учиться, сдавать какие то работы, его же и оценивали как то в первом семестре? Если не знает материал, возможно ему следует прослушать курс последних 3-х лет еще раз?
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Повинні перевести дитину з сімейної форми на очну у будь-який момент, і посадили би її у класі при будь-якій кількості учнів бодай учителю на плечі, АЛЕ! Не пізніше, ніж за 3 місяці до кінця навчального року. Тобто уже просто запізно. Це точно є у нормативах, але я так одразу не скажу вам, де саме.
Навпаки. На сімейну (і будь-яку іншу дистанційну модна перевести не пізніше 3 міс до річного оцінювання. Про ’назад’ умов немає.
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Бо не підійшла ця форма навчання. Це все передбачено нормами і його мають повернути насамперед з цієї причини. Який курс, якщо його викладачі це батьки...
Про рівень його знань автор написала в 48 пості.
А Я Самая Самая• 22 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Він виїхав не по своїй волі!
Він у цій школі з 1 класу. Він завжди там числився Тільки останні 3 роки навчався на сімейному.бо постійно ходив в місцеву школу .
І так можливо він і не знає матеріалу і тд.Але його однокласники 10 класу.теж нічого і не знають і не ходять кожен день до школи.І це не може бути причиною.і місця там є!
Ви маєте право повернути дитину з сімейної форми освіти до очної
Для цього батьки пишуть відповідну заяву — без жодних пояснень причини зміни рішення. І через два тижні дитина знову може відвідувати школу.
Не зви чайна• 22 марта 2025
Ответ дляКуда_бежать
У нас перепеповнені. Полтава. Додам. Переповнені ті школи, в яких навчання очне, або змішане.
Мы в Киеве, лицей, в классах чуть больше 20 детей, т.к. многие выехали. Нет переполненных классов.
З царем в голові• 22 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Зараз школи не переповнені
Після того,як у класах було по 10-15 ’сімейників’ перед початком минулого навчального року класи оптимізували і об´єднували. У класі може бути 30 учнів реальних і 20 на сімейному.
ПультОт_БМВ• 22 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Мають знайти місце. А не відмовляти.
где, на потолке? класс не резиновый.
я когда-то просилась в один лицей, мне сказали место в классе есть, купите себе парту сами и будете сидеть.
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
где, на потолке? класс не резиновый.
Не плутайте. Дитина, яка на сімейному навчанні, рахується в цій школі і цьому класі. На неї є місце.
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Ні, не може
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Може в дикунів, в яких законодавство не береться до уваги...
Кредитная• 22 марта 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
где, на потолке? класс не резиновый.
Горох з капустою