Смурфетта• 06 марта в 20:44
Мені 25. І я вже боюсь дитину в майбутньому пускати на роботу. Як захиститись?
Почала працювати у 22 роки в офісі.
Звичайна дівчина, не топ модель. Відкрита, доброзичлива.
І це просто жах, скільки я натерпілася домагань від колег чоловічої статі.
То хед керівник дозволяє собі тертись об мене тілом. То ще один запрошує на каву кожен день після роботи. То ще один маньяк дозволяє собі слідкувати за мною, з ким я спілкуюсь, як говорю не маючи при цьому жодного відношення до мене по роботі. То ще один лізе на корпоративі цілуватись.
То ще один приносить постійно подарунки, без мого дозволу.
І це при тому, що я жодного флірту не дозволяла . Просто доброзичливість.
Чому у нас чоловіки такі дикі? Я вже мовчу про те, що більшість були одруженими, тому мій несформований на той час мозок був шокований, як це - одружений дозволяє собі таке.
Як захистити свою доньку від такого?
Смурфетта
• 06 марта в 20:45
Ответ дляЗараз все скажу
Зачем вы позволяли им это?
А мене ніхто не питав)))
Зараз все скажу• 06 марта в 20:45
Ответ дляСмурфетта
А мене ніхто не питав)))
Раз бы устроили скандал то не лезли бы
Саджу все зарання• 06 марта в 20:49
Научите ее зубы показывать и все будет хорошо
Нашли о чем беспокоиться
Вас родители, судя по всему, не научили этому
Нашли о чем беспокоиться
Ms. Откровенность• 06 марта в 20:49
Так никуда отпускать нельзя, они и в транспорте трутся и в кафешеах целоваться лезут. А, и в школе вообще педофилы бывает работают.
Смурфетта
• 06 марта в 20:50
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
а вам взагалі подобаються чоловіки?
Так, але не одружені, старі і пузаті як в моїй історії))))
Идеальная оптимистка• 06 марта в 20:50
Ответ дляСмурфетта
А мене ніхто не питав)))
Ой не заливайте нам тут
Гжегож Бженчишчикевич• 06 марта в 20:51
Ответ дляСмурфетта
ну вони ж цього не знають)
Смурфетта
• 06 марта в 20:51
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
ну вони ж цього не знають)
Думали що я голову втрачу від 45-річного одруженого дядька з величезним пузом?)))
А_мій_самий_самий• 06 марта в 20:53
яку доньку? може у вас син буде? То навчите не тертись об тіло дівчат.
бифидобактерияЖоржик• 06 марта в 20:53
Ответ дляЗараз все скажу
Раз бы устроили скандал то не лезли бы
Лезут к тем, кто позволяет своим поведением
Я не оправдывают мужчин, но то что я наблюдала с высоты своих почти 50 лет,то девушки сами своим поведением провоцировали мужиков на приставания.
Я симпатичная, общительная, вокруг меня всегда много мужчин (ещё со школы я дружила только с мальчиками), но никто ни разу даже намека на приставания не сделал.
Только один был кадр, но там он хорохорился и все знали что ну вот такие у него глупые шутки.
Гжегож Бженчишчикевич• 06 марта в 20:54
Ответ дляСмурфетта
автор, запам’ятайте,всі мужики завше думають о сексе, навіть ті хто себе контролює)+ ви мабуть гарна, а гарним дівчатам завжди будуть пропозиції сексу або такі заліцальки.але добра новина ви можете вибирати)
Смурфетта
• 06 марта в 20:55
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Помогала я одному деду по работе
Доброжелательно, обычно. Не буду же я его посылать. я тогда еще стажером была.
Потом он говорит
‘Парня у тебя нет, давай на кофе сходим после работы?’
Как я ахренела - это словами трудно передать
Потом он говорит
Латвийские_Номера• 06 марта в 20:55
Ответ дляСмурфетта
А мене ніхто не питав)))
Шо за Моника белуччи выискалась? До мене ни один мужичок за 40 рокив стажу не домогался. А от як сину заробити на сім´ю, то переживаю?(
ЯниЯ• 06 марта в 20:56
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Рожайте мальчика
Тема - пиздеж
Вы знаете, мне когда было 22-25, да впринципе до 30, то была такая канитель в офисе тоже. Особенно как раз в 23-25 лет, когда я ещё и не всегда понимала, что у них на уме, когда они ко мне в кабинет захаживают или к себе зовут ’договор обсудить’.
Ищу Аленя• 06 марта в 20:56
Чомусь враження від теми, що така поведінка тішить ваше самолюбство.
Я погоджусь, що в нас дуже багато чоловіки собі дозволяють, якщо порівнювати з тими ж європейцями (ці геть глянути в сторону жінки часом бояться). Але, справедливості заради, якщо навчитись чітко посилати і вміти дати відсіч, то зазвичай на другому такому «домагаторі» всі ці приколи й закінчуються. Бо йде слава, що ця жінка не любительниця подібних залицянь. Ви точно чітко і голосно відсікали цих чоловіків?
Гжегож Бженчишчикевич• 06 марта в 20:57
Ответ длябифидобактерияЖоржик
нет не так всегда, лезут к тем которые им могут не дать ’отпор’, которые имеют спокойный характер и не огрызнутся,стеснительным.... а если вы боевая как вы пищите всегда с мальчишками, поэтому вас не тронут
Смурфетта
• 06 марта в 20:57
Ответ дляЯниЯ
О, у меня тоже был такой))) грит, приходи, разберем платежку (хрень) я отморозилась
Он потом сам пришел))))
Что он на самом деле хотел я хз
Он потом сам пришел))))
Что он на самом деле хотел я хз
Саджу все зарання• 06 марта в 20:57
Ответ дляСмурфетта
Помогала я одному деду по работе
Потом он говорит
И что?!
Ну пригласил, вы отказались. Что здесь такого?
Латвийские_Номера• 06 марта в 20:58
Ответ дляСмурфетта
Он потом сам пришел))))
Что он на самом деле хотел я хз
Он потом сам пришел))))
Что он на самом деле хотел я хз
Удалено администрацией...
Смурфетта
• 06 марта в 20:58
Ответ дляСаджу все зарання
И что?!
А то, что он потом ходил к моему начальнику и предлагал на мою должность свою знакомую))
Смурфетта
• 06 марта в 20:58
Ответ дляЛатвийские_Номера
Удалено администрацией...
Владимир Александрович, вы меня и тут нашли?
ЯниЯ• 06 марта в 20:59
Ответ дляСмурфетта
Он потом сам пришел))))
Что он на самом деле хотел я хз
Он потом сам пришел))))
Что он на самом деле хотел я хз
Я просто наивная была очень а этом возрасте ещё и не понимала, что мужикам в 35-40-45 может быть надо от 20 летней. Я их как дяденек воспринимала и поняла все гораздо старше, что они делали и зачем.
Смурфетта
• 06 марта в 21:00
Ответ дляЯниЯ
Так и я тоже наивная
А я кумедна• 06 марта в 21:00
Народіть хлопчика. Будете йому пояснювати оцю пургу, що тут нашкрябали. (Бідна дитина).