Блондинка в Законе• Изменено 22 марта в 23:59
Жлобське ставлення до дітей, смайлпарк
Канікули, читаю інформацію, куди зводити дитину. І знаходжу інформацію, смайл парк на Даринку і не тільки , спеціально , знаючи, що канікули у дітей, збільшує ціну для дітей; пише діє тариф вихідного дня в цей період канікул , замість 370 грн - 440 грн. В країні війна, дайте тим бідним дітям трохи позитиву, так ні, ця жадібність і жлобство бере верх. Дуже неприємно, що наживаються на дітях, замість того, щоб в війну залишити в будні дні тариф буднього дня!!!!
Метелик• 23 марта в 14:14
Ответ дляДваДваВісім
Мы говорим о бизнесе, а не о Украине. И да, я со спокойной душой могу говорить о том, кто что сделал, потому что я сделала побольше, чем основная часть советчиц для Украины. Одна из наших отправок в Украину за собственные деньги нашей семьи и семей наших друзей. Или Вы больше помогаете?
А що дівчата мають ’перебирати’? Секонд?
Метелик• 23 марта в 14:16
Ответ дляwoman Warrior
Она не перстала быть украинкой, только потому, что сейчас там не живет.Украина не так просто дает освободиться от гражданства)
И я так понимаю, что право хамить оставшимся в Украине прописано в Конституции особой строкой)
Так само як і янукович зі своєю шайкою?
МастерЮля• 23 марта в 14:17
Ответ дляБлондинка в Законе
О, видно, що ви звикли до гноблення, типу радуйтесь, скажіть спасибі. А Німеччину я приплела по вашому, тому що це факт - вони допомагають чужим, в той час. , як свої ненаситні постійно
Німеччина допомагає не просто так.Діти дітьми,але у нас наживаються на гуманітарні,переселенцям,деруть 3 шкури за оренду.А ви про качелі.
бЭйбА• 23 марта в 14:20
Ну, хорошо. Тему создали лишь поговорить как аноним с анонимами?
А вот вы куда-то позвонили в тоже КМДА, пожаловались? Вышли на журналистов? Написали владельцу, благо все данные открытые, и узнать, кто он - дело 30 секунд? Предложили на советчице мамам объединиться и устроить флешмоб с жалобами?
Частник ставит свою цену и ему на анонимную тему на советчице - фиолетово.
кстати, смайл парк - по франшизе от американцев или как?
Помогалочка• 23 марта в 14:22
’Дайте бідним дітям’...а власники бізнесу, що винні що ваші діти бідні?))
Я думала це проблема виключно батьків, які завели дитину не маючи коштів...
ДваДваВісім• 23 марта в 14:22
Ответ дляМетелик
Это вот менталитет таких тёток, как Вы. Вы увидели только секонд? Машину не видели принципиально? А даже если бы и секонд, то Вам не подходит? Отправляли кучу лекарств, еды и миллион других важных вещей. А что сделали Вы?
Метелик• 23 марта в 14:26
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
Та й не кажіть. Ще й доводь їм, що їхні діти нічим не краще від європейських, бо за монітором якось легше переживаються і масовані атаки, і безсонні ночі. А повітряні тривоги під час святкування ДН в ТЦ взагалі фігня. Бо так вважають закордонні патріотки, які краще розбираються у війні в Україні
Метелик• 23 марта в 14:31
Ответ дляДваДваВісім
Просто те, що ви описали, не перебирають ’дівчата з Вінниці’. Якщо вже на те пішло) Та ні, у порівнянні з вами, я точно нічого такого не робила, такі заслуги залишаю вам. І піпіськами мірятися - не мій рівень розвитку)
woman Warrior• 23 марта в 14:38
Ответ дляПустощі-веселощі
Я первую неделю сентября люблю. Детей почти нет
я тоже люблю, но школа без детей не согласна работать
Мне, конечно, как потребителю обидно, что на выходные цены повышают. Но вот зря Автор сюда стала Европу приплетать, типа ’наши жлобы’. В Европе точно так же на выходные, каникулы, праздники убирают все скидки на равзвлекаловки. Подчеркну, что именно на развлечения (аквапарки, Леголенды и прочее), а не музеи/парки.
На 1 июня или типа того может быть сделано исключение и то не факт
woman Warrior• 23 марта в 14:41
Ответ дляМетелик
Так само як і янукович зі своєю шайкою?
у каждго керманича своя шайка
как у них у всех, не в курсе.
у нас законы работают выборочно.для шаек одни, для рядовых граждан другие
как у них у всех, не в курсе.
ДваДваВісім• 23 марта в 14:44
Ответ дляМетелик
Обесценивать чужие поступки - это Ваш уровень. Всего доброго.
Червона калина• 23 марта в 14:45
Ответ дляВам телефонограмма
а автор просить на шару?
Адекватной цены я от неё не услышала
woman Warrior• 23 марта в 14:48
Ответ дляМетелик
Та погодите.Патриотками только те, кто за монитором у Укрине считаются по Контституции.
Видимо, тоже Конституция лишила права выбора, быть в Украине с детьми или нет.
И тоже она отправляет праздновать ДН именно в ТЦ.
но очень хочется, чтобы почему то бесплатно.
А разбираться в положении вещей можно из любой точки планеты.
Только выбор личный-где в этовремя находиться.
К патриотизму имеющий такое же отношение, как бизнес к желаниям тех, у кого 70 грн плюс к билету вызывает бурю негодования.
woman Warrior• 23 марта в 14:49
Ответ дляЛизочек
не разрушайте настрой митинга плз)
Метелик• 23 марта в 14:58
Ответ дляwoman Warrior
Де було про безплатно святкувати? Вся оплата по прайсу. Ось тільки гроші за ненадані послуги тобі ніхто не поверне. Бо бізнес і повітряна тривога - не мають нічого спільного з зіпсованим для дитини ДН. Але ж тим, у кого немає дітей, є Конституція?)
Пустощі-веселощі• 23 марта в 14:59
Ответ дляМетелик
А що, дитячі центри закриваються під час повітряної тривоги? В Дніпрі ні. Оголошують тривогу - і продовжують далі працювати. Хто бажає- йдуть в укриття
Метелик• 23 марта в 15:00
Ответ дляПустощі-веселощі
В Києві - так. Наприклад, в Домі тауні закривають не лише дитячі центри, а весь ТЦ з магазинами і супермаркетами.
Гуру троллинга• 23 марта в 15:03
Ответ дляОхиИВздохи
От власники бізнесу самі себе і накажуть. Що не так? Ніхто не прийде, прибутку не буде, тим більше в Києві ТРЦ на кожному кроці. Навіть з Троєшини і Борщагівки не треба виїзджати
Так, погоджуюсь з вами
woman Warrior• 23 марта в 15:04
Ответ дляМетелик
Верно.Так как тревогу и прилеты невозможно прогнозировать, и это форс-мажор.Кроме сомнительного удовольствия праздновать ДРР именно в ТЦ, родителям тоже не мешает учитывать этот факт.Они о нем осведомлены.
Причем тут Конституция? Я о ней писала совершенно по другому вопросу, который вы предпочли не понять.Или не смогли.
Метелик• 23 марта в 15:10
Ответ дляwoman Warrior
Як би вам пояснити, як особі без дітей. Це для дорослої тітки за кордоном - похід в ТЦ на ДН (свій або друзів) сумнівне задоволення. А у наших дітей дитинство одне. І не так багато зараз розваг і веселощів в ньому через війну.Але ви теж напевно намагаєтесь цього не розуміти. Або не можете.
Пустощі-веселощі• 23 марта в 15:47
Ответ дляМетелик
Ну це відповідальність батьків. Ви знаєте, що під час пт дитячий центр закривається, але все одно замовляєте там свято, сподіваєтесь «а може не буде тривоги». А винні власники дитячих центрів, які попереджають про закриття під час тривоги і просять вийти з центру. Вас попередили про умови- ви погодилися або ні.
ОхиИВздохи• 23 марта в 15:55
Ответ дляДваДваВісім
Удалено администрацией...
Метелик• 23 марта в 16:09
Ответ дляПустощі-веселощі
Ну так через це мені ще пожаліти тих власників? Загнеться їх бізнес з такою політикою, ну і ок)
Глубоководная селедка• 23 марта в 16:12
Ответ дляПлету интриги
Тільки якось за кордоном бізнес вдається без цих хитрощів і там теж податки і собівартість. І , чомусь, якось виявляється, можливо продавати послуги та товари співрозмірні за ціною та якістю не розказуючі оці ось казочки, які такі як ви підхоплюють та повторюють як папуги.
Якось і товари деякі , навіть дешевше за наші, і знижки реальні і до канікул шкільних ціни навпаки знижуються в тих же кінотеатрах та дитячих закладах , чи, думаєте, там бізнесмени прибутку не мають? - маю сумніви, але, звісно, як наші золоті унітази собі не мають змоги ставити , бо ще й зарплати мають платити гідні персоналу.
Перестаньте толерувати цю дикість, бо так і будемо працювати всі за копійки і платити за все з шаленими націнками ще й дякувати 1500 разів за милість
Ви жили за кордоном чи тільки зі своїх здогадок? Так само заробляють на дітях і не малі гроші, лише не на одязі, в дитячих центрах кожна додаткова послуга це додаткова оплата, те, що в нас безкоштовно тут дуже навіть платно. Всі додаткові секції дуже платно. В Україні і до війни бізнес вести дуже важко не те шо під час війни, а тут порівнюють непорівнянне, бізнес в тихій спокійній країні і бізнес під час війни...
Метелик• 23 марта в 16:13
Ответ дляДваДваВісім
Обезцінювати - це ви зараз про мене? Забули, що писали на початку про наших Героїв, нагадати? Чи кому ви там свій секонд передаєте?
Метелик• 23 марта в 16:16
Ответ дляОхиИВздохи
Удалено администрацией...
Комиссия50%• 23 марта в 16:25
Ответ дляГуру троллинга
Не в доходах діло
В місця, де дійсно цікаво і приємно я поведу за будь яку ціну. До жлобів і безкоштовно не поведу
Жлоби без вам обійдуться, не переймайтесь. А цікаво це як? У вас дитина в оперу ходить? Бо так то тариф вихідного дня є скрізь. В опері, доречі, теж
Мой_ужин• 23 марта в 16:27
Ответ дляPrervana
Ну это же развлечения, а не социальный хлебушек. Они качели-карусели крутят не для того, чтобы детям было весело, а чтобы денег заработать. В сезон и на морях цены повышаются... Это нормально, бизнес это про прибыль, про деньги
плюс трафик надо регулировать, поэтому и цена выше. В парке людей будет тьма в будние кто хочет на шару на каникулах тусить, парк просто физически не справятся
Комиссия50%• 23 марта в 16:29
Ответ дляwoman Warrior
вопрос не мне, но я отвечу.
тут не вопрос о дитачках
Это вопрос непонимания того, кто думает что перед словом дитачки все должны благоговейно склониться в поклоне.
тут не вопрос о дитачках
Ну, ьаоем чесні, якщо суспільство не почне таки дбати про материнство в дитинство то при слові ’старість’ будемо благоговійно відразу помирати. Якщо суспільство хоче розвиватись - воно має все ж щось вкладати в свій де розвиток. А то тези ’ви собі народили’ і улюблені ’ніхто нікому нічого не винен’ теж до добра не доведуть