Блондинка в Законе• Изменено 22 марта в 23:59
Жлобське ставлення до дітей, смайлпарк
Канікули, читаю інформацію, куди зводити дитину. І знаходжу інформацію, смайл парк на Даринку і не тільки , спеціально , знаючи, що канікули у дітей, збільшує ціну для дітей; пише діє тариф вихідного дня в цей період канікул , замість 370 грн - 440 грн. В країні війна, дайте тим бідним дітям трохи позитиву, так ні, ця жадібність і жлобство бере верх. Дуже неприємно, що наживаються на дітях, замість того, щоб в війну залишити в будні дні тариф буднього дня!!!!
Метелик• 23 марта в 22:40
Ответ дляwoman Warrior
Матир божа.Да вообще не имеет значение, есть дети или нет.Мнения могут совпадать как и детной, так и бездетной.
Вам сколько ни повтори, результат один.
Поэтом и о детях повторять не буду.Учитесь понимать с первого раза.
Вам сколько ни повтори, результат один.
Удалено администрацией...
woman Warrior• 23 марта в 22:53
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• 23 марта в 23:03
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
woman Warrior• 23 марта в 23:14
Ответ дляПушка заряджена
Удалено администрацией...
Зубожиння• 23 марта в 23:17
Ответ дляБлондинка в Законе
А навіщо піднімати спеціально ціну на канікули, це не жлобство? В той час , коли Німеччина допомагає українцям, то деякі свої лише наживаються і піднімають ціну. Без канікул їх 370 влаштовує, а ця ненаситність і жадібність демонструє натуру
Це ж просто, в будні дні мало людей, роблять привабливу ціну, а на вихідних та святах - багато клієнтів, тому дорожче. Менше штовханини і збережеться комфорт. Чому ціна на вихідні вище, вас же не здивувало
Пушка заряджена• 23 марта в 23:20
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
woman Warrior• 23 марта в 23:23
Ответ дляПушка заряджена
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• 23 марта в 23:44
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
woman Warrior• 23 марта в 23:46
Ответ дляПушка заряджена
Удалено администрацией...
Хочу и меняю.Вас спросить забыла, что мне менять)Что вас так беспокоит, что вы в этой теме от меня оторваться не можете)
даже не понимаете, кто позорится на самом деле)