Блондинка в Законе• Изменено 22 марта в 23:59

Жлобське ставлення до дітей, смайлпарк

Канікули, читаю інформацію, куди зводити дитину. І знаходжу інформацію, смайл парк на Даринку і не тільки , спеціально , знаючи, що канікули у дітей, збільшує ціну для дітей; пише діє тариф вихідного дня в цей період канікул , замість 370 грн - 440 грн. В країні війна, дайте тим бідним дітям трохи позитиву, так ні, ця жадібність і жлобство бере верх. Дуже неприємно, що наживаються на дітях, замість того, щоб в війну залишити в будні дні тариф буднього дня!!!!
woman Warrior• 23 марта в 20:25
Ответ дляПушка заряджена
Так у вас є діти чи немає?
Спросили, и на том спасибо)
А то тут обычно сами решают, у кого есть, а у кого нет.
Есть, и я об этом писала.
Мой встречный вопрос-это единственное, что вас в этой теме интересует?
woman Warrior• 23 марта в 20:26
Ответ дляМетелик
Вона ще не визначилась. Від форс-мажорів залежить)))
главное, что ваши утверждения вообще не зависят ни от фактов, ни от реальности, ни от мыслительного процесса.
Метелик• 23 марта в 20:29
Ответ дляwoman Warrior
Спросили, и на том спасибо)
Есть, и я об этом писала.
Мене цікавить, чому відповідали як жінка, у якої їх немає?
Метелик• 23 марта в 20:29
Ответ дляwoman Warrior
Але скріни не обманеш, так?
woman Warrior• 23 марта в 20:39
Ответ дляМетелик
Ваши умозаключения вне человеческой логики.Вы просто себе решили, но ваши догадки это всего лишь ваша фантазия.Интересует ее.Что еще вам интересно?)
woman Warrior• 23 марта в 20:39
Ответ дляМетелик
Але скріни не обманеш, так?
епрст.какие?)
Вы вообще не следите, к кому обращаетесь и кто вам отвечает, что ли?
ОхиИВздохи• 23 марта в 20:45
Ответ дляМетелик
А звідки тоді вони дізнаються, що тупеньки? Ось ви, наприклад, в моїх постах прочитали те, чого я не писала. Як це називається по-вашому?
Ось я, наприклад, не скаржуся щоб коментарі, які мені не подобаються видаляли. А навіщо це робите?
Метелик• 23 марта в 20:48
Ответ дляОхиИВздохи
Ось я наприклад не приписую людям того, що вони не писали. А ви для чого це робите?
Метелик• 23 марта в 20:51
Ответ дляwoman Warrior
епрст.какие?)
Дубль 2.
Ви тут відповіли, як жінка, що має дітей. Чи не має?
Вам все треба по кілька разів повторювати?)
ОхиИВздохи• 23 марта в 20:52
Ответ дляДваДваВісім
Без проблем. Снимайте аноним, я Вам в личку напишу
Воно без проблем з під аноніму вийде, бо навряд чи щось тут писала, окрім гівна на вентилятор.
Метелик• 23 марта в 20:53
Ответ дляОхиИВздохи
А ви вийдете? Воно - те, що тут бреше. І скіглить)
ОхиИВздохи• 23 марта в 20:56
Ответ дляДваДваВісім
Здесь нет. В личку без проблем. Открывайтесь и напишу Вам данные, хотя не должна этого делать, так как совершенно не обязана отчитываться перед чужими людьми.
Удалено администрацией...
Метелик• 23 марта в 20:58
Ответ дляОхиИВздохи
Удалено администрацией...
ОхиИВздохи• 23 марта в 21:07
Ответ дляМетелик
Але скріни не обманеш, так?
Не обманеш скріни, так. Поясніть тоді цей пост у контексті ваших коментарів
Метелик• 23 марта в 21:08
Ответ дляОхиИВздохи
Удалено администрацией...
ОхиИВздохи• 23 марта в 21:09
Ответ дляМетелик
Я легко вийду, бо теж нічого не писала особистого
Метелик• 23 марта в 21:10
Ответ дляОхиИВздохи
Та невже. Ну ок. Чекаю.
ОхиИВздохи• 23 марта в 21:18
Ответ дляМетелик
Та невже. Ну ок. Чекаю.
Прокоментуйте спочатку свій допис, що діти натерпілися від тривог, а не від тих, хто ці тривоги спричиняє.
Про те, що я тупа і п´яна пишіть вільно, я скаржитися не буду
Метелик• 23 марта в 21:19
Ответ дляОхиИВздохи
Удалено администрацией...
ОхиИВздохи• 23 марта в 21:21
Легко прокоментуйте свої слова. Я це раніше попросила
Пушка заряджена• 23 марта в 21:24
Ответ дляwoman Warrior
Спросили, и на том спасибо)
Есть, и я об этом писала.
Удалено администрацией...
Метелик• 23 марта в 21:27
Ответ дляОхиИВздохи
Я з брехливим лайном не маю справи. Тут одна в лічку грозилася написати. Оце так само, як ви відкритися. Дуже дотепно, але НІТ!
ОхиИВздохи• 23 марта в 21:28
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Не дякуйте, це ж не ви писали
Метелик• 23 марта в 21:29
Ответ дляОхиИВздохи
Не дякуйте, це ж не ви писали
Удалено администрацией...
ОхиИВздохи• 23 марта в 21:30
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Не те скинула
Метелик• 23 марта в 21:32
Ответ дляОхиИВздохи
Не те скинула
Та у вас все не те.
На жаль мені з вами не цікаво. Тому па па.
ОхиИВздохи• 23 марта в 21:37
Ответ дляМетелик
Та у вас все не те.
Не сумнівалася у жодному вашому слові. Все це колись закінчиться. Можливо навіть, на жаль, не на нашу користь, бо ми маленька країна, яка дуже залежить від іноземної допомоги. Але час збирати каміння прийде у будь-якому випадку.
І все ж прокоментуйте той свій допис для тупих і нетверезих
ОхиИВздохи• 23 марта в 21:44
Ответ дляМетелик
Та у вас все не те.
Я так розумію, окрім безкоштовного смайлу, відповіді не буде?!
woman Warrior• 23 марта в 22:21
Ответ дляМетелик
Дубль 2.
Матир божа.Да вообще не имеет значение, есть дети или нет.Мнения могут совпадать как и детной, так и бездетной.
Вам сколько ни повтори, результат один.
Поэтом и о детях повторять не буду.Учитесь понимать с первого раза.
woman Warrior• 23 марта в 22:25
Ответ дляПушка заряджена
Удалено администрацией...
Мне все равно, как вам и другим жить.Как нибудь сами справитесь.
Ну разве что расскажее мне, где ’там’ и о социале еще поподробнее)
И про не работать детальнее, пожалуйста.
Я записываю)